О присвоении наименований новым улицам микрорайонов села Туздыбастау Туздыбастауского сельского округа
Решение акима Туздыбастауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 15 января 2013 года N 1, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2013 года N 2303
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Туздыбастауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам микрорайонов "Арман", "Айжарык", "Жайлау" села Туздыбастау Туздыбастауского сельского округа следующие наименования:
1) Первой улице "Бектасов Ашимбек", второй улице "Тегенбаев Альхан", третьей улице "Баржыкбаев Дауренбек", четвертой улице "Кушикбаев Станбак", пятой улице "Темирлан", шестой улице "Каримов Шахмурат" расположенные в направлении с юга на северо-восток микрорайона "Арман" села Туздыбастау;
2) Четвертой улице "Имангалиев Нурмолда", пятой улице "Чукубасов Бекен", шестой улице "Мермухамедов Абдыхай", седьмой улице "Байгарашев Абдилда", восьмой улице "Аманжолов Кебекбай", девятой улице "Макатов Айдос" расположенные в направлении с юга на северо-восток микрорайона "Айжарык" села Туздыбастау;
3) Первой улице "Саркеев Ахмет" расположенный в направлении с юга на север микрорайона "Жайлау" села Туздыбастау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Туздыбастауского сельского округа Сейтовой Бериккуль Кунболатовне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       М.Есенов

Тұздыбастау ауылдық округі Тұздыбастау ауылының ықшам аудандарындағы жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Тұздыбастау ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы N 1 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 19 ақпанда N 2303 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Тұздыбастау ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тұздыбастау ауылдық округі Тұздыбастау ауылының "Арман", "Айжарық", "Жайлау" ықшам аудандарындағы жаңа көшелерге келесі аттар қойылсын:
1) Тұздыбастау ауылы "Арман" ықшам ауданының оңтүстіктен солтүстік-шығысына қарай орналасқан бірінші көшеге "Бектасов Әшімбек", екінші көшеге "Тегенбаев Әлхан", үшінші көшеге "Баржықбаев Дәуренбек", төртінші көшеге "Күшікбаев Станбақ", бесінші көшеге "Темірлан", алтыншы көшеге "Кәрімов Шахмұрат";
2. Тұздыбастау ауылы "Айжарық" ықшам ауданының оңтүстіктен солтүстік-шығысына қарай орналасқан төртінші көшеге "Иманғалиев Нұрмолда", бесінші көшеге "Чүкібасов Бекен", алтыншы көшеге "Мермұхамедов Әбдіхай", жетінші көшеге "Байғарашев Әбділдә", сегізінші көшеге "Аманжолов Кебекбай", тоғызыншы көшеге "Мақатов Айдос";
3) Тұздыбастау ауылы "Жайлау" ықшам ауданының оңтүстіктен солтүстікке қарай орналасқан бірінші көшеге "Саркеев Ахмет".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Тұздыбастау ауылдық округ әкімінің орынбасары Сейтова Беріккүл Күнболатқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Әкім                                       М.Есенов