Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 07 июня 2012 года N 6-188. Зарегистрировано Управлением юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июня 2012 года N 2-19-137. Утратило силу - Постановлением акимата Уйгурского района Алматинской области от 15 августа 2012 года
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Уйгурского района Алматинской области от 15.08.2012
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, освобожденных из мест лишения свободы акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях и предприятиях Уйгурского района независимо от формы собственности в размере трех процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Омаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Уйгурского района"                         Турдыбакиев Турсунжан
07 июня 2012 года

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 6-188 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ұйғыр ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 27 маусымда N 2-19-137 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 тамыздағы шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2012.08.15 N  қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік қорғау мақсатында және жұмыспен қамтамасыз ету үшін Ұйғыр ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік құқығына қарамастан Ұйғыр ауданының ұйымдары мен мекемелерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                К. Омаров
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Турсунжан Турдыбакиев
07 маусым 2012 жыл