О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2011 года № 39-5 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 15 ноября 2012 года № 7-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 23 ноября 2012 года № 1842. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2011 года № 39-5 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-8-129, опубликовано 30 декабря 2011 года в № 106 и 21 января 2012 года в № 7 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
цифры «6 653 769» заменить цифрами «6 710 992»;
цифры «1 892 034» заменить цифрами «1 955 062»;
цифры «8 074» заменить цифрами «3 822»;
цифры «6 296» заменить цифрами «4 743»;
в подпункте 2)
цифры «6 647 260» заменить цифрами «6 704 483»;
в пункте 4:
цифры «54 123» заменить цифрами «59 804»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 7-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қарашада № 1842 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-129 болып тіркелген, 2011 жылдың 30 желтоқсанындағы № 106, 2012 жылдың 21 қаңтардағы № 7 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 653 769» сандары «6 710 992» сандарымен ауыстырылсын;
«1 892 034» сандары «1 955 062» сандарымен ауыстырылсын;
«8 074» сандары «3 822» сандарымен ауыстырылсын;
«6 296» сандары «4 743» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 647 260» сандары «6 704 483» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«54 123» сандары «59 804» сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
К. Мадалиев                                Б. Шамаев
Приложение 1
к решению маслихата района
Т.Рыскулова № 7-4 от

Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясы төрағасы                          хатшысы
Қ.Мадалиев                                 Б.Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың

217 303
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
880
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40 108
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 319
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9 319
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 890 930
003
Общеобразовательное обучение
2 721 156
006
Дополнительное образование для детей
113 981
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 981
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
52 812
464
Отдел образования района (города областного значения)
257 653
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 552
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 716
012
Капитальные расходы государственного органа
260
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 944
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
12 232
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186 949
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
440 862
037
Строительство и реконструкция объектов образования

217 303
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
880
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40 108
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 319
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9 319
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 890 930
003
Жалпы білім беру
2 721 156
006
Балаларға қосымша білім беру
113 981
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 981
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
52 812
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
257 653
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 552
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 000
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 716
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 944
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12 232
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
186 949
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
440 862
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау