О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2012 года N 11/91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2012 года N 2083. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6206317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4972594 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8084 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 32170 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1193469 тысячи тенге;
2) затраты -  6797759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 30000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 53688 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 53688 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 675130 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 675130 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 30000 тысяч тенге;
погашения займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 645130 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 07.02.2013 N 12/101 (вводится в действие с 01.01.2013); от 19.03.2013 N 13/112 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 16/141 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.10.2013 N 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.11.2013 N 19/166 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.12.2013 N 20/173 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 21/179 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2013 год в сумме 949011 тысяч тенге.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 11/91 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2083 тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6206317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4972594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 32170 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1193469 мың теңге;
2) шығындар – 6797759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 53688 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 53688 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 675130 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 675130 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 30000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 645130 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 07.02.2013 N 12/101 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.03.2013 N 13/112 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 16/141 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.10.2013 N 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2013 N 19/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2013 N 20/173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 21/179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 949011 мың теңге көлемінде қарастырылсын.

3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 1193469 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2013 N 13/112 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 N 16/141 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.10.2013 N 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.11.2013 N 19/166 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.12.2013 N 20/173 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 21/179 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2013 год согласно приложению 4.
4-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году в сумме 2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2013 N 13/112 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2013 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2013 год, согласно приложению 6.

3. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 1193469 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттерді қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.03.2013 N 13/112 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 N 16/141 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.10.2013 N 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2013 N 19/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2013 N 20/173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2013 N 21/179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында 2012 жылы республикалық бюджеттен 2 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.03.2013 N 13/112 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 5 қосымшаға сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай селолық әкімдер аппаратының шығындары ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год, согласно приложению 7.
8. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Учесть в бюджете города на 2013 год повышение окладов (тарифных ставок) на 25 процентов работающих в сельской местности гражданских служащих учреждений здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с тарифными ставками специалистов городских учреждений, выполняющих такую же деятельность.

7. 2013 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі  7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
9. 2013 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мекемелерінің селолық жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілердің айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық мекемелерде осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға көтеру ескерілсін.

10. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2013 год в сумме 81441 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.03.2013 N 13/112 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.10.2013 N 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013); от 15.11.2013 N 19/166 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Такишев А.А.
Cекретарь городского маслихата             Медебаев С.Т.
Приложение 1
к решению ХІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 11/91
Бюджет на 2013 год

10. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 81441 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.03.2013 N 13/112 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.10.2013 N 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.11.2013 N 19/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Такишев А.А.
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Медебаев С.Т.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XI cессиясының N 11/91 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған бюджет

165004
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28704
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27713
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
108587
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253060
2
Социальная помощь
232068
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215338
002
Программа занятости
28738
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2672
005
Государственная адресная социальная помощь
5867
006
Оказание жилищной помощи
621
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42487
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2355
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35353
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65989
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2477
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28779
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16730
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16730
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20992
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
436
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1416639
1
Жилищное хозяйство
326239
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

165004
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28704
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
27713
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
108587
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
253060
2
Әлеуметтік көмек
232068
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215338
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28738
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2672
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5867
006
Тұрғын үй көмегі
621
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42487
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2355
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35353
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
65989
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2477
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28779
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16730
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16730
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20992
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20992
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
436
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1416639
1
Тұрғын үй шаруашылығы
326239
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 13.12.2013 N 21/179 (вводится в действие с 01.01.2013).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего:
1223469
в том числе:
Целевые текущие трансферты
252744
Целевые трансферты на развитие
940725
Бюджетные кредиты
30000
в том числе:
Целевые текущие трансферты, в том числе:
252744
1
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 2013 год
3420
2
На введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
15876
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
8165
для лиц, не имеющих определенного места жительства
7711
3
На проведение противоэпизотических мероприятий
14035
4
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
5
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27713
6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
46004
7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57655
8
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14016
9
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10888
10
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
55279
11
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3534
12
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
227
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
940725
1
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
116072
2
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
176172
3
На развитие коммунального хозяйства
198374
4
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, в том числе:
396419
транспортная инфраструктура
361235
инженерная инфраструктура
35184
5
На увеличение уставного капитала Коммунального Государственного Предприятия "Управление городскими автодорогами" города Жезказган
53688
Бюджетные кредиты:
30000
1
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 5
к решению ХІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 11/91
Затраты аппаратов сельских акимов на 2013 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 13.12.2013 N 21/179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Барлығы:
1223469
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
252744
Нысаналы даму трансферттері
940725
Бюджеттік кредиттер
30000
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
252744
1
2013 жылға арналған "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
3420
2
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге, оның ішінде:
15876
мүмкіндігі шектеулі балаларға үй жағдайында әлеуметтік көмек бөлімшелерінде
8165
белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға
7711
3
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
14035
4
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
5
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
27713
6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін өсіруге
46004
7
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
57655
8
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін көтеруден өткен мұғалімдердің еңбек төлемін көтеруге
14016
9
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10888
10
Аудан маңызындағы (қала көшелері) автомобиль жолдарының және елді мекендердің көшелерінің күрделі, орташа және ағымдағы жөнделуіне
55279
11
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіруге
3534
12
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге
227
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
940725
1
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
116072
2
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
176172
3
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
198374
4
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаларды іске асыруға, оның ішінде:
396419
көлік инфрақұрылымы
361235
инженерлік инфрақұрылымы
35184
5
Жезқазған қаласының "Автокөлік жолдар Басқармасы" Коммуналдық Мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын арттыруға
53688
Бюджеттік кредиттер:
30000
1
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына, ықпал етуге кредиттер беру
30000
Жезқазған қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XI cессиясының N 11/91 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған селолық әкімдер аппараттарының шығындары

Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15.11.2013 N 19/166 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Инвестиционные проекты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Выкуп готового жилья
Привязка проектно-сметной документации на строительство двух 3-этажных 18-квартирных жилых домов по улице Жанасова 25а, улице Байконурова 28а
Привязка проектно-сметной документации на строительство 5-этажного 30-квартирного дома по улице Гагарина 70/4 в 74 квартале города Жезказгана
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерных сетей 8-го микрорайона города Жезказгана (2 этап)
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Реконструкция тепловых сетей 74 квартала города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка технико-экономического обоснования на строительство водовода от села Кенгир до Эскулинского водовода
Строительство водопропускных каналов для защиты от паводковых и ливневых вод территории города Жезказгана микрорайона Костангелды
Разработка проектно-сметной документации на "Реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказгана"
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по объекту: "Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказгана"
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 15.11.2013 N 19/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Инвестициялық жобалар
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Дайын тұрғын үйді сатып алу
Жанасов көшесі 25А, Байқоңыров көшесі 28а екі 3-қабатты 18-пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттамасының байламы
Жезқазған қаласының 74 орамындағы Гагарин көшесі 70/4 5-қабатты 30-пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттаманың байламы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданының инженерлік жүйесінің құрылысына (2 кезең)
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Жезқазған қаласының 74 орамындағы жылу жүйесін қайта жаңарту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Кеңгір селосынан Есқұла суаққысына дейінгі суаққы құрылысына техникалық экономикалық негіздемесінің әзірлемесі
Қостанкелді шағын ауданын Жезқазған қаласының тасқын және нөсер суларынан қорғау үшін су өткізуші каналдар құрылысы
"Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры жүйесін қайта жаңартуға" жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
"Жезқазған қаласының шаруашылық-ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

010
Развитие объектов сельского хозяйства
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Коммунальное государственное предприятие "Управление городскими автодорогами" Акимата города Жезказгана Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жезказгана
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции линий наружного освещения города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции внутригородских дорог города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции путепроводов города Жезказгана
Реконструкция внутригородских дорог по улицам Есенберлина, Шинтуринова, Гагарина и кольцевая, Женис, Деева и автодороги на 5 район города Жезказгана
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Строительство высоковольтной линии -10кВ от городской повысительной подстанции 110/35/6кВ "Городская" до птицефабрики в селе Кенгир
Приложение 7
к решению ХІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 11/91
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2013 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысына сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Жезқазған қаласы Әкімдігі Жезқазған қаласы тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің "Қалалық автокөлік жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жезқазған қаласының сыртқы жарық желілерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының жол өтпелерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының Есенберлин, Шинтуринов, Гагарин және айналма, Жеңіс, Деева көшелерінің және 5 аудан автожолдарының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Кеңгір селосындағы "Қалалық" 110/35/6 кВ бас тоқ қосалқы станциясынан құс фабрикасына дейін 10кВ жоғары қуатты желілер құрылысы
Жезқазған қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XI cессиясының N 11/91 шешіміне
7 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру