Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Шетскому району
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 28 мая 2012 года N 13/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 19 июня 2012 года N 8-17-135. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 6 мая 2016 года N 21/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 06.05.2016 N 21/03.
В соответствии с подпунктами 5-2), 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов и одного процента от общей численности рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Шетскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Ж. Кауымбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шетского района
Б. Толеукулов

Шет ауданы бойынша мүгедектер үшін және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 13/01 қаулысы. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда N 8-17-135 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы N 21/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы N 21/03 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2), 5-5) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес, Шет ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы бойынша жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерiнде мүгедектер үшiн және бір пайызы мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ә.Ж. Қауымбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Шет ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Төлеуқұлов