О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 16 августа 2012 года N 6/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 сентября 2012 года N 1933. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 10/101
Сноска. Утратило cилу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27.03.2024 № 10/101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-133, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 24 мая 2012 года N 21 (10.382)) следующие изменения:
исключить пункты 7 и 8 Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району, утвержденных вышеуказанным решением.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Ибрайымов
Секретарь маслихата
А. Смагулулы

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуiрдегi N 2/22 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 тамыздағы N 6/61 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте N 1933 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 10/101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 10/101 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуiрдегi N 2/22 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-17-133 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" 2012 жылғы 24 мамырдағы N 21 (10.382) газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiнің 7 және 8 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Ибрайымов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. Смағұлұлы