О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 29 марта 2012 года N 384 "Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Кызылординского областного акимата от 24 октября 2012 года N 605. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 ноября 2012 года за N 4341. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04 апреля 2013 года N 13-12/1690)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского областного акимата от 04.04.2013 N 13-12/1690).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года N 620 "Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан Республики Казахстан на воинскую службу" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 29 марта 2012 года N 384 "Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4298, опубликовано в газете "Сыр бойы" от 7 апреля 2012 года, "Кызылординские вести" от 7 апреля 2012 года) внести следующие изменения и дополнения:
внесено изменение в текст пункта 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в текст пункта 4 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Утвердить резервный состав областной призывной комиссии согласно приложению 1-1 к настоящему постановлению.";

"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы N 384 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы N 605 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 22 қарашада N 4341 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 04 сәуірдегі N 13-12/1690 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы әкімдігінің 04.04.2013 N 13-12/1690 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына, "Қазақстан Республикасының азаматтарын әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру мен жүргiзу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 15 мамырдағы N 620 қаулысына сәйкес, Қызылорда облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қызылорда облысы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 29 наурыздағы N 384 "2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзiмдi әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4298 тіркелген, 2012 жылғы 7 сәуірде "Сыр бойы" газетінде, 2012 жылғы 7 сәуірде "Кызылординские вести" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ, оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізу үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес құрамда облыстық әскерге шақыру комиссиясы құрылсын.";
қаулының 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі облыстық әскерге шақыру комиссиясы құрамында облыстық медициналық комиссиясын құрсын.".
аталған қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Осы қаулының 1-1-қосымшасына сәйкес облыстық әскерге шақыру комиссиясының резервтiк құрамы бекітілсін.";

дополнить приложением 1-1 в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Нуртаева Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кызылординской области                    Б. Куандыков
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Департамент Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
по Кызылординской области и
городу Байконур
_________________ Б. Байгазиев
"19" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Департамент внутренних
дел Кызылординской области"
__________________ Ж. Бактыбаев
"22" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
начальник государственного
учреждения "Департамент по
делам обороны Кызылординской области"
________________ Р. Нуралиев
"22" октября 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
командир войсковой части 2019
Регионального управления "Онтустик"
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
________________ В. Рахман
"22" октября 2012 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "24" октября 2012 года N 605
приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 29 марта 2012 года N 384
Состав
областной призывной комиссии
Нуртаев Рзакул Саденович
-
первый заместитель акима Кызылординской области, председатель комиссии;
Нуралиев Раджаб Таурадыбаевич
-
начальник государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области", заместитель председателя комиссии (по согласованию);
Члены комиссии:
Шаймагамбетов Амирбек Бердибекович
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Кызылординской области" (по согласованию);
Серимханов Кумаргазы Казыбаевич
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконыр" (по согласованию);
Сергазиев Сакен Бактыбергенович
-
заместитель начальника государственного учреждения "Управление здравоохранения Кызылординской области", председатель медицинской комиссии;
Базарбаев Сабит Куанарович
-
начальник отдела государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконур (по согласованию);
Жылкыбаева Динара Кадырбергеновна
-
медицинская сестра государственного учреждения "Областная инфекционная больница", секретарь комиссии.
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "24" октября 2012 года N 605
приложение 1-1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от 29 марта 2012 года N 384
Резервный состав
областной призывной комиссии
Уранхаев Нурлан Тельманович
-
заместитель акима Кызылординской области, председатель комиссии;
Искаков Жомарт Анафияевич
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент по делам обороны Кызылординской области", заместитель председателя комиссии (по согласованию);
Члены комиссии:
Шохатаев Махмудин Мухтарович
-
заместитель начальника государственного учреждения "Департамент внутренних дел Кызылординской области" (по согласованию);
Жармаханов Галымжан Алтынбекович
-
начальник отдела государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконыр" (по согласованию);
Культаева Ляйля Айтбаевна
-
заместитель начальника государственного учреждения "Управление здравоохранения Кызылординской области";
Тюлендин Дулат Равильевич
-
начальник военной медицинской службы войсковой части 2019 Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
Ергалиева Жанар Шайхисламовна
-
медицинская сестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной медицинский центр" управления здравоохранения Кызылординской области", секретарь комиссии.

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Р. Нұртаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкiмi                       Б. Қуандықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Қызылорда облысы және
Байқоңыр қаласы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________Б. Байғазиев
"19" қазан 2013 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының iшкi
iстер департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
______________ Ж. Бақтыбаев
"22" қазан 2013 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының
қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
_________________Р. Нуралиев
"22" қазан 2013 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті
Шекара қызметінің 2019 әскери
бөлімінің командирі
________________ В. Рахман
"22" қазан 2013 жыл
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "24" қазандағы
N 605 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 наурыздағы
N 384 қаулысына 1-қосымша
Облыстық әскерге шақыру комиссиясының құрамы
Нұртаев Рзақұл Сәденұлы
-
Қызылорда облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары, комиссия төрағасы;
Нуралиев Раджаб Таурадыбаевич
-
"Қызылорда облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы, комиссия төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Комиссия мүшелері:
Шаймағамбетов Әмірбек Бердібекұлы
-
"Қызылорда облысының iшкi iстер департаментi" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Серімханов Құмарғазы Қазыбайұлы
-
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Серғазиев Сакен Бақтыбергенұлы
-
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары, медициналық комиссиясының төрағасы;
Базарбаев Сабит Қуанарұлы
-
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің бөлім бастығы (келiсiм бойынша);
Жылқыбаева Динара Қадырбергенқызы
-
"Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттiк мекемесiнiң мейiрбикесi, комиссия хатшысы.
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы "24" қазандағы
N 605 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 наурыздағы
N 384 қаулысына 1-1-қосымша
Облыстық әскерге шақыру комиссиясының резервтік құрамы
Ұранхаев Нұрлан Телманұлы
-
Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары, комиссия төрағасы;
Ысқақов Жомарт Анафияұлы
-
"Қызылорда облысының қорғаныс iстерi жөнiндегi департаментi" мемлекеттiк мекемесi бастығының бірінші орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Комиссия мүшелері:
Шохатаев Махмудин Мұхтарұлы
-
"Қызылорда облысының iшкi iстер департаментi" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары (келiсiм бойынша);
Жармаханов Ғалымжан Алтынбекұлы
-
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің бөлім бастығы (келiсiм бойынша);
Күлтаева Ляйля Айтбайқызы
-
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi бастығының орынбасары;
Тюлендин Дулат Равильұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті шекара қызметінің "Оңтүстік" өңірлік басқармасының 2019 әскери бөлімінің әскери медицина қызметінің бастығы (келiсiм бойынша);
Ерғалиева Жанар Шайхисламқызы
-
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық медицина орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының мейiрбикесi, комиссия хатшысы.