О наименовании и переименовании улиц аула Жакыпбек Маханбетова аульного округа Аксуат
Решение акима аульного округа Аксуат города Кызылорда от 18 мая 2012 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кызылорда Департамента юстиции Кызылординской области 19 июня 2012 года за N 10-1-214
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и протоколам Совета ветеранов N 2 от 24 марта 2011 года, N 5 от 3 сентября 2011 года, N 7 от 14 октября 2011 года аким аульного округа Аксуат РЕШАЮ:
1. Переименовать улицу "Ардагерлер" на "Адран Найзагараева";
Наименовать улицу "N 15" на "Бодык Жонбаева";
Наименовать улицу "N 33" на "Балмухан Елеусизова"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аулного округа Аксуат Белгибаева Б.
3. Данное решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции по истечении десяти календарных дней с момента официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима                   А. Нұрсейітов

Ақсуат ауылдық округі Жақыпбек Маханбетов ауылының көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы N 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 19 маусымда N 10-1-214 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына сәйкес және 2011 жылғы 24 наурыздағы N 2, 2011 жылғы 3 қыркүйектегі N 5, 2011 жылғы 14 қазандағы N 7 Ардагерлер кеңесінің хаттамасына сәйкес Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШЕМІН:
1. "Ардагерлер" көшесіне "Адран Найзағараев" атауымен қайта аталсын;
"N 15" көшесіне "Бодық Жөнбаев" атауы;
"N 33" көшесіне "Балмұхан Елеусізов" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсуат ауыл округі әкімінің аппаратының бас маманы Б.Белгибаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы                     А. Нұрсейітов