О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 июня 2012 года N 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 июля 2012 года за N 10-3-202. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06 февраля 2013 года N 40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аральского районного маслихата Кызылординской области от 06.02.2013 N 40).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение внеочередной второй сессии Аральского районного маслихата от 15 февраля 2012 года N 9 "О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-3-197, опубликовано в районной газете "Толкын" от 04 апреля 2012 года N 27) следующие изменения:
в пункте 1:
"подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) изложить в следующей новой редакции:
1) доходы – 6 566 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 562 204 тысяч тенге, в том числе субвенции – 4 448 823 тысяч тенге;
2) затраты - 6 673 017 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 566 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 28 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 247 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета - - 76 548 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 76 548 тысяч тенге."
2. Внести в решение внеочередной сорок второй сессии Аральского районного маслихата от 13 января 2012 года N 251 "О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-3-195, опубликовано в районной газете "Толкын" от 14 марта 2012 года N 21) следующие изменения:
в пункте 1:
"подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) изложить в следующей новой редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы N 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 24 шілдеде N 10-3-202 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 40 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші  жойылды - (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 06.02.2013 N 40 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 ақпандағы кезектен тыс екінші сессиясында бекітілген "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-3-197 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2012 жылғы 04 сәуірдегі N 27 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
"1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалар мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер - 6 566 319 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 975 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 5 562 204 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі - 4 448 823 мың теңге;
2) шығындар - 6 673 017 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру - 22 566 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 28 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 247 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -76 548 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 76 548 мың теңге."
2. Арал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы кезектен тыс қырық екінші сессиясында бекітілген "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы  N 248 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 251 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-3-195 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2012 жылғы 14 наурыздағы N 21 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
"1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалар мынадай жаңа редакцияда жазылсын:

1) доходы – 6 558 016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 561 904 тысяч тенге, в том числе субвенции – 4 448 823 тысяч тенге;
2) затраты - 6 558 016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 315 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 562 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 247 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит)бюджета - - 20 809 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 20 809 тысяч тенге."
3. Отменить решение районного маслихата от 26 апреля 2012 года N 24 "О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 248 "О районном бюджете на 2012-2014 годы".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
внеочередной пятой сессии
Аральского районного маслихата,
секретарь районного маслихата                      К. Данабай

1) кірістер – 6 558 016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 975 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 11 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 5 561 904 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі - 4 448 823 мың теңге;
2) шығындар - 6 558 016 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 8 315 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 14 562 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 247 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -20 809 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 20 809 мың теңге."
3. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 248 шешіміне өзгерістер енгізу туралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 26 сәуірдегі кезектен тыс төртінші сессиясының N 24 шешімі жойылсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Арал аудандық
мәслихатының кезектен тыс
бесінші сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы                     К. Данабай