О внесении изменений в решение очередной 47-сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2012 года N 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 декабря 2012 года за N 4358. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 января 2013 года N 12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо  Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.01.2013 N 12).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года  N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-173, опубликовано в районном газете "Кармакшы таны" от 13 января 2012 года N 6-7) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 371 636 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858 594 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 450 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 995 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 503 597 тысяч тенге;
2) затраты – 5 494 556 тысяч тенге;";
подпункты 4), 5), 6), 7), 10) пункта 4-1 изложить в следующей редакции:
"4) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 50 709 тысяч тенге;
5) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 11 715 тысяч тенге;
6) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 8 599 тысяч тенге;
7) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 7 475 тысяч тенге;
10) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - 1 121 тысяч тенге.";

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы N 69 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 желтоқсанда N 4358 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013.01.30 N 12 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-173 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 6-7 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 371 636 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 995 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 503 597 мың теңге;
2) шығындар – 5 494 556 мың теңге;";
4-1-тармақтың 4), 5), 6), 7), 10) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 50 709 мың теңге;
5) негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 11 715 мың теңге;
6) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 8 599 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 7 475 мың теңге;
10) "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламасы бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 1121 мың теңге.";

приложение 1 решения очередной 47 сессии Кармакшинского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 310 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" изложить согласно приложению 1 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
10-сессии Кармакшинского
районного маслихата                         О. Бодыбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                         М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 10-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "30" ноября 2012 года N 69
Приложение 1
к решению очередной 47 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "20" декабря 2011 года N 310
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті 47-сессиясының N 310 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
10-сессиясының төрағасы                      О. Бодыбаев
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы                             М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2012 жылғы "30" қарашадағы
кезектен тыс 10-сессиясының
N 69 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "20" желтоқсандағы
кезекті 47-сессиясының N 310
шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

15709
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
275
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
108
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14850
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14850
02
Оборона
1851
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1851
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1851
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1367
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1367
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1367
04
Образование
3003527
464
Отдел образования района (города областного значения)
2977527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20809
003
Общеобразовательное обучение
2273697
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13893
006
Дополнительное образование для детей
101954
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
704
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
439067
012
Капитальные расходы государственного органа
1550
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7475
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1500
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
8599
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2368
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

15709
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендіруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
275
011
Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және сату
108
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14850
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14850
02
Қорғаныс
1851
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1851
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1851
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1367
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1367
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1367
04
Бiлiм беру
3003527
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2977527
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20809
003
Жалпы білім беру
2273697
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13893
006
Балаларға қосымша білім беру
101954
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
704
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
439067
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1550
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7475
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
8599
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2368
040
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға

50709
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1121
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
28530
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25551
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
26000
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
507441
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
507441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37709
002
Программа занятости
78662
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской
местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12150
005
Государственная адресная социальная помощь
16751
006
Оказание жилищной помощи
144012
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47237
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3925
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2496
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31381
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86037
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30650
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13964
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
2467
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

50709
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
1121
064
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
28530
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
25551
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
26000
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
176
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
507441
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
507441
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37709
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
78662
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
12150
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16751
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
144012
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47237
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3925
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2496
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31381
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86037
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30650
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13964
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
2467
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық