О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 04 апреля 2012 года № 3/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 апреля 2012 года № 2121
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики   Казахстан от 19 марта 2012 года № 350 «О внесении изменений и дополнений  в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» Мангистауский областной  маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года  № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2116, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 24 декабря 2011 года № 218) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению  соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 79 605 013 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 510 339 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 966 935 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 522 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 42 126 217 тысяч тенге;
2) затраты - 83 682 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 054 368 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 221 312 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 166 944 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 825 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 825 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11 956 803 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 956 803 тысячи тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Тупкараганскому району» цифры «81,4» заменить цифрами «64,0»;
«городу Актау»  цифры «18,8» заменить цифрами «22,1»;
«городу Жанаозен»  цифры «39,0» заменить цифрами «64,5».
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «79,9»;
в подпункте 5):
«Тупкараганскому району» цифры «81,3» заменить цифрами «63,9»;
«городу Актау»  цифры «18,7» заменить цифрами «22,1»:

Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 04 сәуірдегі № 3/26 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 сәуірде № 2121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңына және 2012 жылғы 19 наурыздағы № 350 «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2116 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2011 жылдың 24 желтоқсандағы № 217-218 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 605 013 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша – 36 510 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 966 935 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 522 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 42 126 217 мың теңге;
2) шығындар – 83 682 048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 054 368 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 221 312 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 166 944 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 825 400 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 825 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 11 956 803 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 956 803 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «81,4» саны «64,0» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «18,8» саны «22,1» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «39,0» саны «64,5» санымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «0» саны «79,9» санымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
«Түпқараған ауданына» «81,3» саны «63,9» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «18,7» саны «22,1» санымен ауыстырылсын;

«городу Жанаозен»  цифры «39,0» заменить цифрами «64,6».
дополнить подпунктом 6):
Индивидуальный подоходный налог с доходов, с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Бейнеускому району – 57,4 процента;
Мангистаускому району – 13,3 процента;
городу Актау – 0 процентов;
городу Жанаозен – 0 процентов.
в пункте 4:
цифры «3 299 929» заменить цифрами «3 007 696».
«Мангистаускому району» цифры «351 666» заменить цифрами «59 433»;
пункт 6 дополнить абзацами следующего содержания:
на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
на решение вопросов обустройства моногородов;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.
пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
на развитие объектов общественного порядка и безопасности;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов».
в пункте 13:
цифры «457 775» заменить цифрами «290 661».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     А. Сахимов
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской  области»
Ильмуханбетова

«Жаңаөзен қаласына» «39,0» саны «64,6» санымен ауыстырылсын.
6) тармақшамен толықтырылсын:
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 57,4 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 13,3 пайыз;
Ақтау қаласына – 0 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 0 пайыз.
4-тармақта:
«3 299 929» саны «3 007 696» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «351 666» саны «59 433» санымен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге;
шағын қалаларды жайғастыру мәселелерін шешуге;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға.
7-тармақ келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін дамытуға;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.
13-тармақта:
«457 775» саны «290 661» санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ә. Сахимов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш. Ильмұханбетова

59 715
015
Организация содержания служебных животных
18 639
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
77 752
020
Содержание и материально-техническое оснащение  центра временного размещения оралманов и  центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
33 666
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 592
271
Управление строительства области
954 456
003
Развитие объектов органов внутренних дел
954 456
04
Образование
12 110 431
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
53 143
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
53 143
253
Управление  здравоохранения области
115 066
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
8 423
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
106 643
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
844 368
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
844 368
261
Управление  образования области
6 262 270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45 379
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
399 033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для областных государственных учреждений образования
21 187
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
278 624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
307 499
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
77 226
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
26 861
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 320 446
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 219 155
029
Методическая работа
70 112
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

59 715
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
18 639
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
77 752
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
33 666
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
2 592
271
Облыстың құрылыс басқармасы
954 456
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
954 456
04
Білім беру
12 110 431
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
53 143
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
53 143
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
115 066
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
8 423
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
106 643
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
844 368
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
844 368
261
Облыстың білім беру басқармасы
6 262 270
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 379
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
399 033
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 187
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
278 624
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
307 499
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педаго-
гикалық консультациялық көмек көрсету
77 226
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
26 861
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 320 446
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 219 155
029
Әдістемелік жұмыс
70 112
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

98 582
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
66 445
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организации образования
332 693
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
49 245
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
568 117
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
13 527
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
714
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140 000
271
Управление строительства области
4 835 584
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 121 096
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 147
037
Строительство и реконструкция объектов образования
610 341
05
Здравоохранение
18 262 682
253
Управление  здравоохранения области
11 246 924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
69 545
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
149 089
006
Услуги по охране материнства и детства

98 582
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
125 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 445
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
332 693
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 245
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
568 117
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 527
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
714
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
140 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 835 584
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
4 121 096
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
104 147
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
610 341
05
Денсаулық сақтау
18 262 682
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 246 924
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
69 545
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
149 089
006
Ана мен баланы қорғау

81 798
007
Пропаганда здорового образа жизни
78 022
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
15 959
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоавктивных веществ
2 023 811
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 969 488
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
894 499
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20 226
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
354 218
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 661
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
936
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 088
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
104 389
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
56 926
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
35 480
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
222 725
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
408 052
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
593 180
029
Областные базы спецмедснабжения
22 449
033
Капитальные расходы  медицинских организаций здравоохранения
1 345 311
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
16 392
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
37 425
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
705 255
271
Управление строительства области
7 015 758
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 015 758
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 412 858
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
1 055 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

81 798
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
78 022
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
15 959
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 023 811
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
3 969 488
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
894 499
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
20 226
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
354 218
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 661
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
936
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 088
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
104 389
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
56 926
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
35 480
022
Бүйрек жетімсіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
222 725
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
408 052
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
593 180
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 449
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 345 311
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
16 392
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
37 425
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
705 255
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 015 758
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 015 758
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 412 858
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 055 753
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

79 290
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
191 055
003
Социальная поддержка инвалидов
58 378
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
268 220
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
39 258
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
238 679
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
180 873
261
Управление образования области
333 613
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
297 785
037
Социальная реабилитация
35 828
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 492
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 492
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 177 125
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
96 550
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
96 550
261
Управление образования области
15 510
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
15 510
262
Управление культуры области
70 742
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
70 742
271
Управление строительства области
7 171 689
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
28 092
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 609 905
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

79 290
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
191 055
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
58 378
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
268 220
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
39 258
015
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
238 679
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
180 873
261
Облыстың білім беру басқармасы
333 613
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
297 785
037
Әлеуметтік сауықтандыру
35 828
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 492
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 492
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 177 125
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім беру басқармасы
15 510
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
15 510
262
Облыстық мәдениет басқармасы
83 454
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
83 454
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
96 550
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
96 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 171 689
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
28 092
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 609 905
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

4 255 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84 275
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
194 417
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 787 447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
33 248
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 471 694
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
938 115
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
119 958
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
154 432
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 791 140
259
Управление архивов и документации области
116 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
9 537
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
103 443
004
Создание информационных систем
4 000
005
Капитальные расходы государственного органа
260
Управление  туризма, физической культуры и спорта области
1 247 756
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне  в сфере туризма, физической культуры и спорта
27 882
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
29 268
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 169 664
010
Капитальные расходы государственного органа
1 330
013
Регулирование туристкой деятельности
19 612
262
Управление культуры области
581 594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
34 103
003
Поддержка культурно-досуговой работы

4 255 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
84 275
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
194 417
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 774 735
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 248
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік- коммуникациялық инфрақурылында жобалауға, дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 471 694
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
938 115
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
119 958
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
141 720
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
70 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
2 791 140
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
116 980
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 537
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
103 443
004
Ақпараттық жүйелер құру
4 000
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 247 756
001
Дене шынықтыру және спорт басқармасының қызметін қамтамасыз ету
27 882
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
29 268
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 169 664
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 330
013
Туристік қызметті реттеу
19 612
262
Облыстық мәдениет басқармасы
581 594
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 103
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

13 314
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
26 262
014
Субсидирование стоимости услуг  по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
9 141
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
22 515
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
122 545
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
45 563
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 659
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
588 660
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
98 181
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
98 181
271
Управление строительства области
1 230 584
021
Развитие объектов лесного хозяйства
153 099
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 077 485
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 592 089
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 592 089
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 219 383
271
Управление строительства области
1 088 065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
56 065
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 032 000
272
Управление архитектуры и градостроительства области
131 318
001
Услуги по реализации государственной политики  в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 318
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
110 000
12
Транспорт и коммуникации
1 476 771
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 476 771
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

13 314
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
26 262
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
9 141
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
22 515
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 545
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар
45 563
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 659
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
588 660
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
98 181
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98 181
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 230 584
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
153 099
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 077 485
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 592 089
030
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 592 089
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 219 383
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 088 065
001
Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 065
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 032 000
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
131 318
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 318
002
Облыс аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, облыстық маңызы бар қалалардың бас жоспарларын әзірлеу
110 000
12
Көлік және коммуникациялар
1 476 771
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 476 771
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
11 956 803

6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
11 956 803