Об изменениях в административно-территориальном устройстве Амангельдинского района Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 30 марта 2012 года № 1 и решение маслихата Костанайской области от 30 марта 2012 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2012 года № 3801
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районного представительного и исполнительного органов Амангельдинского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с выездом и переселением всех жителей упразднить село Бестобе Карасуского сельского округа Амангельдинского района.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       Н. Садуакасов
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов

Қостанай облысы Аманкелді ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 1 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда № 3801 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және Аманкелді ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Барлық тұрғындарының кетуіне және қоныс аударуына байланысты Аманкелді ауданы Қарасу ауылдық округінің Бестөбе ауылы таратылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            Н. Садуақасов
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Есжанов