О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 мая 2012 года № 3803
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 186 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 мамырда № 3803 тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2009 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Костанайские новости", 30 января 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в Перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтарда "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі:

строки, порядковые номера 194, 340, 556 исключить;
строку, порядковый номер 601, изложить в новой редакции:
"
601.
Озеро Алешино
(Аяганколь)
50
Узункольский
";
дополнить строками, порядковые номера 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894, следующего содержания:
"

реттік нөмірлері 194, 340, 556-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 601-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
601.
Алешино (Аяғанкөл)
көлі
50
Ұзынкөл
";
реттік нөмірлері 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851, 852, 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871, 872, 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883, 884, 885, 886, 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893, 894-мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"