Об утверждении форм документов по субсидированию повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Костанайской области от 7 июня 2012 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2012 года № 3812. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 3 декабря 2013 года № 6
Сноска. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 03.12.2013 № 6 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложениям 12345678;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району, согласно приложению 9;
3) форму сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий согласно приложению 10;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий, согласно приложению 11;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 12;
6) форму отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 13.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
"Управление сельского хозяйства
акимата Костанайской области"
___________________ К. Габдулин
Приложение 1
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию говядины на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января 2012 года _____ голов.
3. Имеется специализированная площадка для содержания крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) наличие источников водоснабжения и обеспеченность автоматическим источником водопоя;
4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых вод;

Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау жөніндегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 9 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 маусымда № 3812 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 03.12.2013 № 6 шешімімен (шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 29-бабының 2-тармағына және "Облыстық бюджеттердiң мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Бекітілсін:
1) 12345678-қосымшаларға сәйкес субсидиялар алуға өтiнiмдер нысандары;
2) 9-қосымшаға сәйкес аудан бойынша мал шаруашылығы өнiмiн сату, сондай-ақ сиырлардың саны туралы жиынтық актiнiң нысаны;
3) 10-қосымшаға сәйкес субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттiк субсидиялар мөлшерiн бөлудiң жиынтық тiзiмiнің нысаны;
4) 11-қосымшаға сәйкес мал шаруашылығы өнiмiнiң сатылған көлемi, сондай-ақ сиырлардың саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость нысаны;
5) 12-қосымшаға сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны;
6) 13-қосымшаға сәйкес мал шаруашылығы өнiмiн сату көлемi жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы басқармасы"
ММ бастығы
________________ Қ. Ғабдулин
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған сиыр етін өндіру
және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы малдың саны ________ бас болуы.
3. Бір мезгілде ____ бас ірі қара малды күтіп-бағуға арналған, бордақылайтын қуаты бар және инфрақұрылымы дамыған мамандандырылған алаңы бар (қажеттісін көрсету):
1) малды күтiп-бағуға арналған қоралар;
2) бетон жиектi азық беруге арналған науа;
3) сумен жабдықтау көздерінің болуы және автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;
4) фекалдық масса мен қар суын шығарып тастауға арналған мүйiсi бар дренаждық жүйе;

5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования, а также хранилища для кормов;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта.
4. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки.
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ килограмм.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего __________ гектар, в том числе: пашни ________ гектар, сенокосных угодий _______ гектар, пастбищных угодий ___________ гектар.
8 Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 20__ год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 20 __ г. ___________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 2
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию молока на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)

5) азық дайындау және азық тарату техникасының/жабдығының, сондай-ақ азық сақтау қоймасының болуы;
6) бекiткiшi бар жiктегiштiң, таразы құрылғысының болуы;
7) ветеринариялық пункттiң болуы.
4. Тәулігіне __________ тонна қуаты бар мал сою алаңы (пункті) және/немесе қайта өңдейтін цехтың (есепке алу нөмірі (коды) ____ болуы.
5. Ірі қара (союға өткізілетін) малдың тірідей салмағы _____ килограмнан төмен болмайды.
6. Сойыс салмағындағы сиыр етін сатудың жоспарланған көлемі _______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) жеке өзінің қайта өңдейтіні ______ тонна (қажеттісін толтыру).
7. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістіктер _____ гектар, шабындықтар _____ гектар, жайылымдар _____ гектар.
8. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) шырынды азық ____________ тонна;
2) кесек азық ____________ тонна;
3) құрама жем ____________ тонна;
4) дәнді мал азығы ____________ тонна.
9. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азық ____________ тонна;
2) кесек азық ____________ тонна;
3) құрама жем ____________ тонна;
4) дәнді мал азығы ___________ тонна.
10. 2012 жылы мыналарды қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азық ___________ тонна;
2) кесек азық ___________ тонна;
3) құрама жем ___________ тонна;
4) дәнді мал азығы ___________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында ______ (тіркелген күні және нөмірі) тiркелген.
12. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _______________________
________________________________________________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы _______________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
_______________ облысы ___________________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "____" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 2-қосымша
2012 жылға арналған сүтті өндіру
және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)

2. Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 2-х лет) на 1 января 2012 года ______ голов _________________.
(порода)
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам 2011 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2011 год составил _______ килограмм (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ____________ __________________________________________ (заполняется в случаях наличия).
(указать – мощность, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ гектар, в том числе: пашни _____ гектар, сенокосных угодий __________ гектар, пастбищных угодий _______ гектар.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) сочных кормов ___________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
13. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы ___________________ (дата и номер регистрации).
14. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

2. 2012 жылғы 1 қаңтарға меншiктi аналық басының (2 жастан ересек сиыр мен қашарлардың) __________ бас болуы.
3. 2011 жылдың қорытындысы бойынша cауын сиырлар мен құнажындардың орташа жылдық саны ___ бас.
4. 2011 жылға табын бойынша орташа сауым (1 сиырға) _____ килограмм құрады (1-ші деңгей үшін бағалау нәтижесі бойынша № 7- сүт нысаны).
5. _____ тонна есепке алу салмағындағы жоспарланған сүт өндіру көлемі, оның ішінде есепке алу салмағындағы сатылатын көлемі:
қайта өңдеуге ______ тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдейтіні _____ тонна – (қажеттісін көрсету)
6. Мыналар (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға ________ жылы берілген ______ сауын сиырға арналған қазіргі заманғы сүт кешені;
2) _________ сауын сиырға арналған тиісті инфрақұрылымы бар сүт кешені (механикаландырылған сауу, көң шығару және азық тарату, автосуару және азық цехы);
3) сүт өткізгіштерге, бидондарға, сүт жинауышқа (танкке) сауылатын сауын жабдығы (барының астын сызу) бар.
7. Сүтті қайта өңдеу жөніндегі жеке меншік цехтың болуы _____________(бар болған жағдайда толтырылады)_____________________________ (қуаттылығын, есептік нөмірін, кодын көрсету)
8. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістіктер _____ гектар, шабындықтар _____ гектар, жайылымдар _____ гектар.
9. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) шырынды азық __________ тонна;
2) кесек азық __________ тонна;
3) құрама жем __________ тонна;
4) дәнді мал азығы __________ тонна.
10. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азық __________ тонна;
2) кесек азық __________ тонна;
3) құрама жем __________ тонна;
4) дәнді мал азығы ___________ тонна.
11. 2012 жылы мыналарды қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азық __________ тонна;
2) кесек азық __________ тонна;
3) құрама жем __________ тонна;
4) дәнді мал азығы __________ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында _____________ (күні және тіркелген нөмірі) тiркелген.
13. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында _____________ (күні және тіркелген нөмірі) тiркелген.
14. Тауар өндірушінің мекенжайы: ________________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 20 __ год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области
________________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _________ 20__ г.
Приложение 3
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию свинины на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ____ голов, _________________________________________________.
(указать – современное, типовое, приспособленное, общая площадь квадратных метров)
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2011 года ____ голов.
4. Наличие: автоматизации промышленной площадки; убойного цеха; комбикормового цеха; весового устройства.
5. Наличие ветеринарного пункта.
6. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
7. Планируемое количество свиней подлежащих откорму для сдачи на мясо в 2012 году ____ голов.
8. Планируемый объем реализации свинины ____ тонн, в том числе: на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн – (1 уровень – наличие единовременного поголовья на откорме не менее 1000 голов, 2 уровень – наличие единовременного поголовья на откорме не менее 3000 голов) (заполнить нужное).
9. Живая масса свиней (реализуемого на убой) будет не ниже _____ килограмм.
10. Наличие земельных угодий, всего _______ гектар, в том числе пашни _____ гектар.
11. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
12. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
13. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
14. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);

4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 3-қосымша
2012 жылға арналған шошқа етін өндіру
және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. _______ бас шошқа бордақылауға арналған мамандандырылған үй-жайдың (алаңның) болуы, _______________________________________.
(қазіргі заманғы,  үлгілік, бейімделген, жалпы алаңның шаршы метрін көрсету)
3. 2011 жылғы қорытынды бойынша бордақылаудағы ( орташа жылдық шошқа саны) мал саны ___ бас.
4. Мыналардың: өндіріс алаңын автоматтандырудың; мал соятын цехының; құрама жем цехының; таразы құрылғысының болуы.
5. Ветеринариялық пункттің болуы.
6. Тәулігіне __________ тонна қуаты бар (есепке алу нөмірі (коды) ____ мал сою алаңы (пункті) және/немесе қайта өңдейтін цехтың болуы.
7. 2012 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқаның жоспарланған саны ________ бас.
8. Шошқа етін сатудың жоспарланған көлемі _______ тонна, оның ішінде: қайта өңдеуге _____ тонна және (немесе) жеке өзінің қайта өңдейтіні ______ тонна (1-деңгей - бір мезгілде бордақылауда болатын бас саны 1000-нан кем емес, 2-деңгей - бір мезгілде бордақылауда болатын бас саны 3000-нан кем емес (қажеттісін толтыру).
9. Шошқаның тірідей салмағы (союға өткізгенде) _____ килограмнан төмен болмайды.
10. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістіктер _____ гектар.
11. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) кесек азық ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) кесек азық ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
13. 2012 жылы мыналарды қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) кесек азық ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
14. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық): _____________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);

3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 20__ год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 20__ г. ____________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 4
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию тонкой шерсти на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток старше 2-х лет ___ голов.
3. Наличие помещений для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ______ голов
____________________________________________________________________.
(указать – современное, типовое, приспособленное, общая площадь квадратных метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти ____________ тонн, в том числе: на глубокую переработку ____ тонн, на первичную переработку ____ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ____ гектар, в том числе: пашни ____ гектар, сенокосных угодий __________ гектар, пастбищных угодий ____ гектар.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя: _______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 2012 год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 2012 г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 5
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию баранины и конины на 2012 год

3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 4-қосымша
2012 жылға арналған биязы жүнді өндіру
және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой саны ________ бас, оның ішінде 2-жастан ересек саулық қойдың саны _________ бас.
3. _______ бас қойларды күтіп-бағуға арналған үй-жайлардың болуы, сондай-ақ _____ бас қойларды механикаландырылған қырқуға арналған үй-жайлардың болуы ________________________________________.           (қазіргі заманғы, үлгілік, бейімделген, жалпы алаңның шаршы метрін көрсету)
4. Жүнді сатудың жоспарланған көлемі _______ тонна, оның ішінде: түбегейлі қайта өңдеуге _____ тонна, бастапқы қайта өңдеуге _____ тонна, оның ішінде жеке өзінің цехтары арқылы ______ тонна - қандай екендігін көрсету (қажеттісін толтыру).
5. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістік _____ гектар, шабындық ______ гектар, жайылымдық  _____ гектар.
6. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындау жоспарлануда:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 5-қосымша
2012 жылға арналған қой және жылқы
етін өндіру және сату үшін субсидия
алуға өтінім

1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов ____________________________________________________________________.
(указать – современное, типовое приспособленное, общая площадь квадратных метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе: на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ гектар, в том числе: пашни ____ гектар, сенокосных угодий ___________ гектар, пастбищных угодий _____ гектар.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя: _______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 20__ год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 2012 г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 6
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию кумыса и шубата на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3–х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха по производству кумыса (шубата) на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____________ тонн, в том числе: на переработку _____ тонн и (или) собственная переработка ______ тонн, другие объекты реализации __ тонн - указать какие (заполнить нужное).

1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қойлардың (жылқылардың) саны ________ бас, оның ішінде саулықтары (2-жастан, 3-жастан ересек) _______ бас.
3. _______ бас қойларды (жылқыларды) күтіп-бағуға арналған үй-жайдың болуы ____________________________________________________.
(қазіргі заманғы, үлгілік, бейімделген, жалпы аланның шаршы метрін көрсету)
4. Қой етін (жылқы етін) сатудың жоспарланған көлемі _______ тонна, оның ішінде: қайта өңдеуге _____ тонна және/немесе өзінің қайта өңдейтіні ______ тонна, басқа сату объектілері _____ тонна - қандай екендігін көрсету (қажеттісін толтыру).
5. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістік _____ гектар, шабындық ___ гектар, жайылымдық _____ гектар.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
7. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 6-қосымша
2012 жылға арналған қымыз және шұбат
өндіру және сату үшін субсидия
алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жылқылар (түйелер) саны _______ бас, оның ішінде 3-жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Сауын биелердің (інгендердің) жоспарланған орташа жылдық саны _______ бас.
4. _____ тонна есепке алу салмағындағы жоспарланған қымыз (шұбат) өндіру көлемі.
5. Тәулігіне ______ тонна қымыз (шұбат) өндіру жөніндегі цехтың болуы.
6. Қымыз (шұбат) сатудың жоспарланған көлемі _______ тонна, оның ішінде: қайта өңдеуге _____ тонна және/немесе өзінің қайта өңдейтіні ______ тонна, басқа сату объектілері _____ тонна - қандай екендігін көрсету (қажеттісін толтыру).

7. Наличие земельных угодий, всего _____ гектар, в том числе: пашни ___ гектар, сенокосных угодий ___________ гектар, пастбищных угодий ________________ гектар.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 2012 год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области ____________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _________ 2012 г.
Приложение 7
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство
и реализацию мяса птицы и товарного
яйца на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур-несушек на 1 января 2012 года ______ голов _______________________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2011 год ________ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ______________ (дата, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тысяч штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2011 года ____ штук.
7. Планируемый объем производства в 2012 году мяса ____ тонн, яиц ____ тысяч штук, из них: объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тысяч штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак "Экологическая продукция", система пищевой безопасности ХАССП) ______ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы ______ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования __ лет.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя: ______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);

7. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістік _____ гектар, шабындық ___ гектар, жайылымдық _____ гектар.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
9. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) кесек азық ________ тонна;
2) жемдік астық ________ тонна.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _____________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)  2012 жылғы "__" ________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 7-қосымша
2012 жылға арналған құс еті мен тауарлық
жұмыртқаны өндіру және сату үшін субсидия
алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(құс фабрикасының атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жұмыртқалағыш тауықтың орташа жылдық саны _____ бас _____________________________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2011 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____________ тонна.
4. Құс фабрикасының _______________ (күні, айы, жылы) пайдалануға берілуі.
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _______ тонна, ______ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2011 жылдың қорытындысы бойынша 1 жұмыртқалайтын тауықтың орташа жылдық жұмыртқалағыштығы ______ дана.
7. 2012 жылы ет өндірудің жоспарланған көлемі ______ тонна, жұмыртқа _____ мың дана, оның ішінде: сатылған ет көлемі ____ тонна, жұмыртқа ____ мың дана (қажеттісін көрсету).
8. Сертификаты (ИСО, "Экологиялық өнім" белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі) __________________________________ бар                               (қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құстарды күтіп-бағу үшін технологиялық жабдықтар бар (қандайы торлық/едендік екендігін көрсету), жабдықтың пайдалану мерзімі _____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) _______________.
11 Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);

3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие к ___ уровню.
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 2012 год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района __________ области
"__" ____ 20 __ г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 8
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
ЗАЯВКА
на получение субсидий на удешевление стоимости
сочных и грубых кормов используемых для
кормления маточного поголовья крупного
рогатого скота (коров) в 2012 году
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие КРС на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе коров _____ голов _________________________ (указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидирование сочных и грубых кормов ____ голов.
4. Наличие земельных угодий, всего ______ гектар, в том числе: пашни ___ гектар, сенокосных угодий __________ гектар, пастбищных угодий ________ гектар.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы ___________________ (дата и номер регистрации).
10. Адрес (полный) товаропроизводителя:_______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица (документа, подтверждающего регистрацию физического лица в качестве индивидуального предпринимателя);
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама.
Кәсіпорынның басшысы _______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 8-қосымша
2012 жылға арналған iрi қара малдың
(сиырлар) аналық басын азықтандыру үшiн
пайдаланылатын шырынды және кесек
азықтың құнын арзандату үшін субсидия
алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы ірі қара малдың ______ бас болуы, оның ішінде сиырлар ______ бас _________________ (өнімділіктің бағытын көрсету).
3. Шырынды және кесек азықты субсидиялауға арналған жоспарланған сиыр саны _______ бас.
4. Пайдаланылатын жердің болуы, барлығы _____ гектар, оның ішінде: егістіктер _____ гектар, шабындықтар _____ гектар, жайылымдар _____ гектар.
5. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мал азығының болуы:
1) шырынды азық ________ тонна;
2) кесек азық ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
6. 2012 жылы мыналарды дайындау жоспарлануда:
1) шырынды азық ________ тонна;
2) кесек азық ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы мыналарды қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азық ________ тонна;
2) кесек азық ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында _____________(күні және тіркелген нөмірі) тiркелген.
9. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында _____________(күні және тіркелген нөмірі) тiркелген.
10. Тауар өндірушінің мекенжайы (толық) ______________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса беріледі:
1) ветеринариялық салауаттылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің көшірмесі (жеке тұлғаның жеке кәсіпкер ретінде тіркелуін растайтын құжат);
3) салық органымен берілген клиенттің салықтық есепке қойылған фактісін растайтын құжаттың көшірмесі;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор на покупку кормов;
Руководитель предприятия __________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" __ 20__ год
"Подтверждаю"
Начальник отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
"__" _________ 20__ г. _________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 9
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
Утверждаю
аким ________________ района
____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
"___" ___________ 2012 год
СВОДНЫЙ АКТ
о реализации животноводческой продукции,
а также количестве коров по району*
_______________________________________________________________
(указать нужное)**
за __ 2012 года по __ району
Костанайской области (ежемесячный)***
Наимено-
вание
товаро-
произво-
дителя
Субсиди-
руемая
животно-
водческая
продукция
Количество
коров
(голов)
Наимено-
вание,
дата и №
платежного
документа
Объем
реализованной
животно-
водческой
продукции
(тонн, тысяч
штук)
Наименование
покупателя,
его
реквизиты
ИТОГО
по району
*количество коров указывается при производстве молока и субсидирование грубых и сочных кормов.
**говядина, баранина, конина, свинина, мясо птицы, молоко, кумыс, шубат, товарное яйцо;
*** составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник районного
отдела сельского хозяйства и ветеринарии __________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист районного
отдела сельского хозяйства и ветеринарии __________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 10
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
Сводный список распределения квот среди
участников программы субсидирования
и размеров бюджетных субсидий по
Костанайской области на 2012 год
Наименование
Наличие
поголовья,
голов
Наличие
коров,
голов
В том
числе
маток,
голов
района
хозяйства
вид
продукции
(уровень)
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо
птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и
грубый
корм*
продолжение таблицы:
Наименование
Поголовье
на
откорме,
голов
Поголовье
дойных
коров,
голов
Объем
произ-
водства
продукции,
тонн,
тысяч
штук
района
хозяйства
вид
продукции
(уровень)
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо
птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и
грубый
корм*
продолжение таблицы:
Наименование
Норматив
субсидий
за единицу
реализо-
ванной
продукции,
тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид
продукции
(уровень)
тонн,
тысяч
штук
сумма,
субсидий,
тысяч
тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо
птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и
грубый
корм*
* заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов, используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота
Приложение 11
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
Утверждаю
начальник Управления сельского хозяйства
________________________________ области
________________(Ф.И.О., подпись, печать)
"______" ________________ 2012 год
Сводная ведомость по области
об объемах реализованной животноводческой продукции,
а также количестве коров и выплате субсидий
___________________________________________ ( указать нужное) *
за _________ 2012 года по Костанайской области
(месяц)
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий
за единицу (1
килограмм., штук)
реализованной
животноводческой
продукции, тенге
или на 1 голову
Сельхозтоваро-
производителя
Продукции **
тонн,
тысяч
штук
тенге
продолжение таблицы:
Фактически
реализовано
животноводческой
продукции,
(тонн, тысяч штук)
Фактически
использовано
комбикормов
(концкормов) для
производства мяса,
яиц, тонн
Причитающаяся сумма
субсидий с начала года,
тенге
с начала
года
за отчетный
месяц
с начала
года
за отчетный
месяц
продолжение таблицы:
Оплачено с начала
года, тенге
Остаток причитающейся
суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате,
тенге
*говядина, баранина, конина, свинина, мясо птицы, молоко, кумыс, шубат, товарное яйцо;
** указать уровень
Начальник отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер               ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 12
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
Отчет (информация) *
по освоению средств по Костанайской области
на "____" ____________ 2012 года
п/п
Наименование
(продукции)
Доведенная квота
Доведенный
план
финансирования,
тысяч
тенге **
уровень
килограмм,
тысяч
штук
сумма,
тысяч
тенге
продолжение таблицы:
Фактически
реализовано ***
Находится на обработке
в управлении сельского
хозяйства области
уровень
килограмм,
тысяч
штук
сумма,
тысяч
тенге
уровень
килограмм,
тысяч
штук
сумма,
тысяч
тенге
продолжение таблицы:
Фактически оплачено
килограмм,
тысяч штук
сумма,
тысяч тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер               ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 13
к решению акима
от 7 июня 2012 года № 9
Отчет (информация)
по объемам реализации животноводческой
продукции по Костанайской области
за "____" квартал 2012 года
Наименование
предприятия
Вид
продукции
Доведенная
квота,
тонн,
тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
килограмм,
штук
цена реализации,
за 1 килограмм,
1 штуку, тенге
продолжение таблицы:
Наименование
предприятия
Вид
продукции
Доведенная
квота,
тонн,
тыс. штук
Реализация
в том числе собственные
килограмм,
штук
цена реализации,
за 1 килограмм,
1 штуку, тенге
продолжение таблицы:
Наименование
предприятия
Вид
продукции
Доведенная
квота,
тонн,
тыс. штук
Реализация
Предприятия переработки
килограмм,
штук
цена реализации,
за 1 килограмм,
1 штуку, тенге
продолжение таблицы:
Наименование
предприятия
Вид
продукции
Доведенная
квота,
тонн,
тыс. штук
Реализация
Другие учреждения **
килограмм,
штук
цена реализации,
за 1 килограмм,
1 штуку, тенге
* цена реализации переработанной продукции
**       больницы, школьные и дошкольные учреждения и т.д.
Начальник отдела животноводства ___________________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер               ___________________ (Ф.И.О., подпись)

4) банктік шоттың болуы туралы оның нөмірі көрсетілген банктен берілетін анықтама;
5) аналық мал басының сақталуы туралы міндеттеме;
6) егіс айналымында азықтық дақылдардың немесе азықтарды сатып алу шартының болуы туралы анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
"Растаймын"
____________ облысы _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі) 2012 жылғы "__" _________
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 9-қосымша
"Бекітемін"
______________ ауданының әкімі
______________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" ___________
Аудан бойынша мал шаруашылығы өнiмiн сату,
сондай-ақ сиырлардың саны туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ _______________________________________________________________(қажеттісін көрсету) **
Қостанай облысы _____________ ауданы бойынша
2012 жылғы _____________ (ай сайынғы) ***
(айы)
Тауар
өндірушінің
атауы
Субсидия-
ланатын мал
шаруашылығы
өнімі
Сиыр
саны
(бас)
Төлем
құжатының
атауы,
күні
және №
Мал
шаруашылығы
өнімінің
сатылған
көлемі
(тонна,
мың дана)
Сатып
алушының
атауы,
оның
деректемелері
Аудан
бойынша
ЖИЫНТЫҒЫ
*сүт өндіру мен шырынды және кесек азықты субсидиялау кезінде сиырдың саны көрсетіледі;
**сиыр еті, қой еті, жылқы еті, шошқа еті, құс еті, сүт, қымыз, шубат, тауарлық жұмыртқа;
*** субсидияланатын мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады.
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің
бастығы                  _____________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің
маманы                   _____________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 10-қосымша
2012 жылға арналған Қостанай облысы бойынша
субсидиялау бағдарламасы қатысушылары арасында
квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін
бөлудің жиынтық тізімі
Атауы
Мал
басының
болуы,
бас
Сиыр саны,
бас
Оның ішінде
аналықтары,
бас
аудан
шаруашылық
өнімдер
түрі
(деңгей)
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа
еті
І
шошқа
еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық
жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және
кесек азық*
кестенің жалғасы:
Атауы
Мал
басының
болуы,
бас
Бордақылаудағы
мал басы,
бас
Сауым сиырлар
саны,
бас
аудан
шаруашылық
өнімдер
түрі
(деңгей)
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа
еті
І
шошқа
еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық
жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және
кесек азық*
кестенің жалғасы:
Атауы
Мал
басының
болуы,
бас
Өндірілетін
өнім көлемі,
тонна,
мың дана
Сатылған өнім
бірлігі үшін
субсидиялар
нормативі,
теңге
аудан
шаруашылық
өнімдер
түрі
(деңгей)
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа
еті
І
шошқа
еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық
жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және
кесек азық*
кестенің жалғасы:
Атауы
Мал
басының
болуы,
бас
Жеткізілген квота
аудан
шаруашылық
өнімдер
түрі
(деңгей)
тонна, мың
дана
Субсидиялар
сомасы, мың
теңге
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа
еті
І
шошқа
еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық
жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және
кесек азық*
*ірі қара малдың аналық мал басын (сиырларды) азықтандыруға пайдаланылатын шырынды және кесек азығының құнын субсидиялауға толтырылады
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 11-қосымша
Бекітемін
_________________________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
__________________ (Т.А.Ә., қолы, мөрі)
2012 жылғы "__" _____________
Қостанай облысы бойынша 2012 жылғы ____________
(айы)
мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі,
сондай-ақ сиырлардың саны мен субсидиялар төлеу
туралы облыс бойынша жиынтық ведомосі
_________________________________________________
(қажеттісін көрсету)*
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы
өнімінің бірлігі
(1 килограмм, дана)
үшін субсидия
нормативтері,
теңге немесе
1 басқа
Ауыл
шаруашылығы
тауар
өндірушінің
Өнімнің**
тонна,
мың дана
теңге
кестенің жалғасы:
Іс жүзінде
сатылған мал
шаруашылығы
өнімі
(тонна,
мың дана)
Ет, жұмыртқа
өндіру үшін
іс жүзінде
пайдаланылған
нақты құрама
азықтар
(құнарлы
азықтар),
тонна
Жыл
басынан
бастап
субсидия-
лардың
тиесілі
сомасы,
теңге
Жыл
басынан
бастап
төленгені,
теңге
Субсиди-
ялардың
тиесілі
сомасының
қалдығы,
теңге
Төленуге
жататыны,
теңге
жыл
басынан
бастап
есепті
айда
жыл
басынан
бастап
есепті
айда
*сиыр еті, қой еті, жылқы еті, шошқа еті, құс еті, сүт, қымыз, шубат, тауарлық жұмыртқа;
**деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер               __________________________ (Т.А.Ә., қолы)
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 12-қосымша
Қостанай облысы бойынша
2012 жылғы "__" ____________ қаражатты
игеру жөніндегі есеп (ақпарат)*
р/с
Атауы
(өнімнің)
Жеткізілген квота
Қаржыландырудың
жеткізілген
жоспары,
мың теңге**
деңгейі
килограмм,
мың дана
сомасы,
мың теңге
кестенің жалғасы:
Нақты
сатылғаны***
Облыстық а/ш басқармасында
өңдеуде жатыр
деңгейі
килограмм,
мың дана
сомасы,
мың теңге
деңгейі
килограмм,
мың дана
сомасы,
мың теңге
кестенің жалғасы:
Нақты төленгені
деңгейі
килограмм,
мың дана
сомасы,
мың теңге
*келесі есепті айдың 5-нен кешіктірілмей ай сайын ұсынылады
** жыл басынан бастап есептік күнге
*** сатудың барлық көлемі (субсидияны есепке алмай)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер                     ____________________ (Т.А.Ә., қолы)
Әкімнің
2012 жылғы 7 маусымдағы
№ 9 шешіміне 13-қосымша
Қостанай облысы бойынша 2012 жылғы "__"
тоқсанда мал шаруашылығы өнімін сату көлемі
жөніндегі есеп (ақпарат)
Кәсіпорынның
атауы
Өнімнің
түрі
Жеткізілген
квота,
тонн,
мың
дана
Сату
Сауда объектілері
килограмм,
дана
1 килограмм,
1 дананы
сату
бағасы,
теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның
атауы
Өнімнің
түрі
Жеткізілген
квота,
тонн,
мың
дана
Сату
соның ішінде,
меншікті
килограмм,
дана
1 килограмм,
1 дананы
сату
бағасы,
теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның
атауы
Өнімнің
түрі
Жеткізілген
квота,
тонн,
мың
дана
Сату
Қайта өңдеу
кәсіпорындары
килограмм,
дана
1 килограмм,
1 дананы
сату
бағасы,
теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның
атауы
Өнімнің
түрі
Жеткізілген
квота,
тонн,
мың
дана
Сату
оның ішінде,
меншікті
килограмм,
дана
1 килограмм,
1 дананы
сату
бағасы,
теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның
атауы
Өнімнің
түрі
Жеткізілген
квота,
тонн,
мың
дана
Сату
Басқа
мекемелер**
килограмм,
дана
1 килограмм,
1 дананы
сату
бағасы,
теңге
*өңделген өнімнің сату бағасы
**аурухана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________________ (Т.А.Ә., қолы)
Бас бухгалтер                     ____________________ (Т.А.Ә., қолы)