О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 октября 2012 года № 3844
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қазанда № 3844 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2009 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3666, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Костанайские новости", 30 января 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменение и дополнения:
в Перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 859, исключить;

1. Қостанай облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтарда "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі:
реттік нөмірі 859-жол алынып тасталсын;