О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 541 "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 декабря 2012 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2012 года № 3936
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 541 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-197, опубликованное 20 января 2012 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1) – 3) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10990080,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8725496,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15494,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 167515,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2081575,2 тысячи тенге;
2) затраты – 11101733,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -178751,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178751,9 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                М. Куанышбаев
Секретарь
городского маслихата                      В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________________ М. Дуспулов
Исполняющая обязанности начальника
государственного учреждения "Рудненский
городской отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
_______________________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 84 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3936 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-197, 2012 жылғы 20 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) – 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10990080,2 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 8725496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 167515,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2081575,2 мың теңге;
2) шығындар – 11101733,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;";
5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 178751,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178751,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       М. Куанышбаев
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
________________ З. Жигунова
Мәслихаттың