О внесении изменения в постановление акимата от 10 января 2012 года № 2 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 25 сентября 2012 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 октября 2012 года № 3847
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году" от 10 января 2012 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-198, опубликовано 9 февраля 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
Приложение
к постановлению акимата
от 25 сентября 2012 года № 416
Утвержден
постановлением акимата
от 10 января 2012 года № 2
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размер оплаты труда
безработных, участвующих в общественных работах
и источник их финансирования
Наименование
организации
Виды работ
Объемы работ
Продолжи-
тельность
обществе-
нных
работ
Численность
участников
общественных
работ
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Уста плюс"
Участие в
содержании
государст-
венных
автомобильных
дорог на
территории
города
Лисаковска,
поселка
Октябрьский,
села
Красногорское,
не требующее
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
город
Лисаковск -
23953920
квадратных
метров;
поселок
Октябрьский –
3992320
квадратных
метров;
село
Красногорское
– 1996160
квадратных
метров
3 месяца
Всего: 130
человек, из
них:
в городе
Лисаковске -
106 человек,
в поселке
Октябрьский -
16 человек,
в селе
Красногорское
- 8 человек
продолжение таблицы:
Источник
финансиро
-вания
Размер оплаты
труда
Оплата
общественных
работ
Конкретные условия
общественных работ
Бюджет города
Лисаковска
2 минимальных
размера
заработной платы
в месяц
Всего на 2012 год
предусмотрено:

Әкімдіктің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 416 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 қазанда № 3847 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-198 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С. Сапароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
Әкімдіктің
2012 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 416 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 қаңтардағы
№ 2 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдері және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға
қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Ұйымның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыстың
көлемдері
Қоғамдық
жұмыстардың
ұзақтығы
Қоғамдық
жұмыстарға
қатысушылардың
саны
"Ұста плюс"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін,
Лисаков
қаласы,
Октябрь
кенті,
Красногор
селосының
аумағындағы
мемлекеттік
автомобиль
жолдарын
ұстауға
қатысу
Лисаков
қаласы -
23953920
шаршы
метр;
Октябрь
кенті –
3992320
шаршы
метр;
Красногор
селосы –
1996160
шаршы
метр
3 ай
Барлығы: 130 адам,
оның ішінде:
Лисаков қаласында
- 106 адам,
Октябрь кентінде -
6 адам,
Красногор
селосында - 8 адам
кестенің жалғасы:
Қаржыландыру
көзі
Еңбегіне
төленетін
ақының мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
ақы төлеу
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты жағдайлары
Лисаков
қаласының
бюджеті
Айына ең
төменгі 2
жалақы мөлшері
Барлығы 2012
жылға:

14312,0 тысяч
тенге, из них для
организации
общественных работ:
в городе Лисаковске
11450, 0 тысяч
тенге, в поселке
Октябрьский 1908,0
тысяч тенге, в селе
Красногорское 954,0
тысячи тенге
1) продолжительность
рабочего времени не
должна превышать 40
часов в неделю;
2) обеспечить
соответствующие
законодательству
условия и охрану
труда, провести
инструктаж по
технике
безопасности;
3) обеспечить
выплату социального
пособия по временной
нетрудоспособности в
соответствии с
действующим
законодательством
Республики
Казахстан;
4) соблюдать все
трудовые отношения
между работодателем
и работником
согласно Трудовому
кодексу Республики
Казахстан;
5) соблюдать
законодательство о
пенсионном
обеспечении и
страховании

14312,0 мың
теңге қаралды,
оның ішінде
қоғамдық
жұмыстарды
ұйымдастыруға:
Лисаков
қаласында
11450,0 мың
теңге,
Октябрь кентінде
1908,0 мың
теңге, Красногор
селосында 954,0
мың теңге
1) жұмыс уақытының
ұзақтығы аптасына 40
сағаттан аспауға тиіс;
2) заңнамаға сәйкес еңбек
жағдайлары мен қорғауды
қамтамасыз ету,
қауіпсіздік техникасы
бойынша нұсқау жүргізу;
3) Қазақстан
Республикасының
қолданыстағы заңнамасына
сәйкес уақытша еңбекке
жарамсыздығы бойынша
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
4) Қазақстан
Республикасының Еңбек
кодексіне сәйкес жұмыс
беруші мен жұмыскер
арасындағы барлық еңбек
қатынастарын сақтау;
5) зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнаманы сақтау