О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 16 апреля 2012 года № 9-6-147
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1751019,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10451,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1589697,0 тысяча тенге;
2) затраты - 1758948,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109129,2 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 113837,2 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117058,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 117058,6 тысяча тенге.";
абзац пятый, шестой, десятый, одинадцатый и тринадцатый пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме – 4274,0 тысяча тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме – 15991,0 тысяча тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме – 9686,0 тысяча тенге;
на молодежную практику в сумме – 5017,0 тысяча тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 12242,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета в сумме 173404,0 на реализацию Программы занятости-2020 на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов.";
пункт 6 указанного решение изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 23 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 9-6-147 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтар "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1751019,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10451,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1589697,0 мың теңге;
2) шығындар - 1758948,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109129,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 113837,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117058,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117058,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының бесінші, алтыншы, оныншы, он бірінші және он үшінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 4274,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 15991,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 9686,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне – 5017,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 12242,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу бағдарламасы бойынша бөлінген 173404,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме – 53394,0 тысяча тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        М. Есенова
Секретарь
районного маслихата                        А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_______________ Т. Карбозов
Приложение
к решению маслихата

"2012 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 53394,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            М. Есенова
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Т. Карбозов
Мәслихаттың