О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3926
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1786014,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 156166,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 11213,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1943,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1616692,3 тысяча тенге;
2) затраты – 1793943,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48686,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 53394,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56615,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 56615,4 тысяча тенге.";
абзац второй пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 35006,0 тысяча тенге";
абзац третий, четвертый, тринадцатый пункта 3 указанного решение изложить в новой редакции:
"на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме – 4094,0 тысяча тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме – 1200,0 тысяча тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 11732,0 тысяча тенге.";

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 91 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3926 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1786014,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 156166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11213,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1943,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1616692,3 мың теңге;
2) шығындар – 1793943,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48686,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53394,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56615,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56615,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 35006,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының үшінші, төртінші, он үшінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4094,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 1200,0 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 11732,0 мың теңге.";

пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета в сумме 173397,9 тысяча тенге на реализацию Программы занятости 2020 на ремонт объектов коммунально-инженерной, инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме – 119311,4 тысяча тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Б. Дауитбаев
Секретарь
районного маслихата                        А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_______________________ М. Сакетов
Приложение
к решению маслихата
от 5 декабря 2012 года № 91
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 303
Районный бюджет Амангельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен коммуналдық - инженерлік, инженерлік - көлік және әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді абаттандыруға Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша 173397,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 119311,4 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттерінің көзделгені ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Б. Дәуітбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 91 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1 қосымша
Аманкелді ауданының
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
I
І. Кірістер