О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 15 декабря 2011 года № 420 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-12-177. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 2-20/61)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 2-20/61).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-172, опубликовано 5 января 2012 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2565957,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 578680,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7776,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29222,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1950279,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2569736,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19129,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21843,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2714,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7400,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30307,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30307,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 7458,0 тысячи тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 6647,8 тысячи тенге и из областного бюджета в сумме 810,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии,
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
________________ И. Захария
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
________________ Н. Бодня
Приложение
к решению маслихата
от 9 февраля 2012 года № 14
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года № 420
Районный бюджет Карабалыкского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № 14 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-12-177 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 2-20/61 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.05.2013 № 2-20/61 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-172 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2565957,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 578680,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7776,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 29222,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1950279,0 мың теңге;
2) шығындар – 2569736,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19129,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 21843,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 7400,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 7400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -30307,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитің пайдалану) – 30307,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 7458,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен 6647,8 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 810,2 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылымы.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы,
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ И. Захария
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2012 жылғы 9 ақпандағы
№ 14 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 1- қосымша
Қарабалық ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер