Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Карабалыкском районе в 2012 году
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 24 февраля 2012 года № 86. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 2 марта 2012 года № 9-12-179. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 11 мая 2012 года № 216
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 11.05.2012 № 216.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Карабалыкском районе в 2012 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району налогового Департамента
по Костанайской области налогового Комитета
Министерства Финансов Республики Казахстан"
___________________ Т. Кабдуллин
Государственное учреждение "Служба
пожаротушения и аварийно-спасательных
работ" Департамента по чрезвычайным
ситуациям Костанайской области
Пожарная часть № 13 Карабалыкского района
__________________ М. Утесбаев
Утвержден
постановлением акимата
от 24 февраля 2012 года
№ 86
Перечень работодателей, организующих рабочие
места для прохождения молодежной практики
в Карабалыкском районе в 2012 году
Наименование
работодателя
Профессия
(специаль-
ность)
Количество
организуе-
мых рабо-
чих мест
Размер
месячной
заработ-
ной платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
молодежной
практики
в месяцах
1
Государственное
учреждение
"Отдел занятости
и социальных
программ
Карабалыкского
района"
юрист
1
26000
6
экономист-
бухгалтер
2
техник-
программист
1
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кустанайского
сельского
округа"
бухгалтер
1
26000
6
ветеринарный
врач
1
3
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики
Карабалыкского
района"
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Белоглинского
сельского
округа"
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
5
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Карабалыкскому
району"
экономист-
бухгалтер
10
26000
6
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Тогузак"
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
ветеринарный
врач
1
7
Коммунальное
государственное
учреждение
"Центр занятости
акимата
Карабалыкского
района"
экономист-
бухгалтер
2
26000
6
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карабалыкского
района"
учитель
начального
образования
1
26000
6
юрист
2
экономист-
бухгалтер
2
9
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Ак-Бидай-Агро"
агроном
2
26000
6
техник-
электрик
2
10
Крестьянское
хозяйство
"Сатпаев Сеелхан
Уразбаевич"
техник-
электрик
1
26000
6
11
Государственное
учреждение
"Отдел
физической
культуры и
спорта акимата
Карабалыкского
района"
техник-
электрик
1
26000
6
тренер-
преподаватель
по спорту
2
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Есенкольского
сельского
округа"
учитель
начального
образования
1
26000
6
13
Индивидуальный
предприниматель
Айтказина
Гульнара
Сулейменовна
оператор
электронно-
вычислительных
машин
2
26000
6
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка
Карабалык"
экономист-
бухгалтер
3
26000
6
техник-
программист
2
26000
6
15
Государственное
учреждение
"Служба
пожаротушения и
аварийно-спаса-
тельных работ"
Департамента по
чрезвычайным
ситуациям
Костанайской
области Пожарная
часть № 13
Карабалыкского
района
экономист-
бухгалтер
1
26000
6

2012 жылы Қарабалық ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 86 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 наурызда № 9-12-179 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.05.11 № 216 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Қарабалық ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Қарабалық ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Т. Қабдуллин
"Қостанай облысы төтенше жағдайлар
департаментінің "Өрт сөндіру және
авариялық-құтқару жұмыстары қызметі"
Қарабалық ауданының № 13 Өрт сөндіру
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ М. Өтесбаев
Әкімдіктің
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 86 қаулысымен бекітілген
2012 жылы Қарабалық ауданында жастар практикасынан
өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушінің
атауы
әсіп)
мамандық
Ұйымдас-
тырылатын
жұмыс
орындар-
дың саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жастар
практи-
касының
ай
бойынша
ұзақтығы
1
арабалық ауданы-
ның жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
экономист-
бухгалтер
2
техник-
программист
1
2
останай селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
1
26000
6
мал дәрігері
1
3
арабалық ауданы-
ның ішкі саясат
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
4
"Белоглин селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
5
"Қарабалық ауданы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
10
26000
6
6
"Тоғызақ селосы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
1
26000
6
мал дәрігері
1
7
арабалық ауданы-
ның жұмыспен қамту
орталығы"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
2
26000
6
8
арабалық ауданы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
бастауыш
білім беру
мұғалімі
1
26000
6
заңгер
2
экономист-
бухгалтер
2
9
"Ак-Бидай-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
агроном
2
26000
6
техник-
электрик
2
10
"Сатпаев Сеелхан
Уразбаевич" шаруа
қожалығы
техник-
электрик
1
26000
6
11
арабалық ауданы
әкімдігінің "Дене
шынықтыру және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
техник-
электрик
1
26000
6
спорт
жөніндегі
бабкер-
оқытушы
2
12
"Есенкөл селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
бастауыш
білім беру
мұғалімі
1
26000
6
13
Жеке кәсіпкер
Айтказина Гульнара
Сулейменовна
электрондық
есептеу
машиналары-
ның операторы
2
26000
6
14
арабалық кенті
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
3
26000
6
техник-
программист
2
26000
6
15
останай облысы
төтенше жағдайлар
департаментінің
рт сөндіру және
авариялық-құтқару
жұмыстары қызметі"
Қарабалық ауданының
№ 13 Өрт сөндіру
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
экономист-
бухгалтер
1
26000
6