О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 мая 2012 года № 57. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-15-175
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1835339,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 383344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4807,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45047,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1402141,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1824619,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23195,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 27375,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26180,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26180,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38656,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38656,2 тысячи тенге.";
подпункт 4) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 9494,0 тысяч тенге;";
пункт 2-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-2. Поступление трансфертов из областного бюджета в сумме - 24606,0 тысяч тенге на содержание организаций образования.";
пункт 2-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета:
на проведение капитального ремонта районного Дома культуры "Юбилейный" в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости – 2020 – 104985,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 57 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-15-175 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1835339,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 383344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4807,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 45047,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1402141,0 мың теңге;
2) шығыстар – 1824619,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23195,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27375,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26180,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26180,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -38656,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 38656,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 9494,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімінің 2-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-2. Білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен 24606,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі.";
көрсетілген шешімінің 2-3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-3. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін:
Жұмыспен қамту–2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде "Юбилейный" аудандық Мәдениет үйін күрделі жөндеу жүргізуге – 104985,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.