О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Павлодара от 15 июля 2011 года N 1619/23 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 07 февраля 2012 года N 299/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 февраля 2012 года N 12-1-183. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 24 декабря 2012 года N 1700/27
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 24.12.2012 N 1700/27.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 63/40 "О бюджете города Павлодара на 2012 – 2014 годы", в целях социальной защиты граждан, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 15 июля 2011 года N 1619/23 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-174, опубликованное 12 августа 2011 года в газете "Шаһар" N 23, 15 августа 2011 года в газете "Версия" N 32) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 10):
в абзаце втором слова "4 стадия" заменить словами "3, 4 стадии";
в абзаце пятом слова "10000 (десять тысяч)" заменить словами "15000 (пятнадцать тысяч)";
в подпункте 11) слова "5000 (пять тысяч)" заменить словами "10000 (десять тысяч)";
в подпункте 13) слова "4000 (четыре тысячи) тенге" заменить словами "4 МРП (месячный расчетный показатель)";
в подпункте 21):
в абзаце третьем слова "7000 (семь тысяч)" заменить словами "10000 (десять тысяч)";
в абзаце четвертом слова "3000 (три тысячи)" заменить словами "5000 (пять тысяч)";
в подпункте 24) слово "ежеквартальную" заменить словом "ежемесячную", а также слова "трех месячных расчетных показателей" заменить словами "одного месячного расчетного показателя";
в подпункте 31):
в абзаце первом слова "ежеквартальную социальную помощь" исключить;
в абзаце втором перед словами "участникам и инвалидам ВОВ" добавить слова "ежемесячную социальную помощь", а также слово "квартал" заменить словом "месяц";
в абзаце пятом перед словами "в размере общей суммы" добавить слова "ежеквартальную социальную помощь";
в абзаце одиннадцатом перед словами "в размере двух месячных расчетных показателей" добавить слова "ежеквартальную социальную помощь";
в подпункте 34) цифры "10" заменить цифрами "15";

Павлодар қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі "Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 1619/23 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 07 ақпандағы N 299/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 ақпанда N 12-1-183 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 1700/27 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012.12.24 N 1700/27 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына, Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанда "2012 – 2014 жылдарға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 63/40 шешіміне сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі N 1619/23 "Азаматтардың  жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-174 тіркелген, N 23 "Шаһар" газетінде 2011 жылғы 12 тамызда, N 32 "Версия" газетінде 2011 жылғы 15 тамызда жарияланған) N 1619/23 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
10) тармақшада:
екінші абзацтағы "4 кезеңдегі" деген сөзі "3, 4 кезеңдері" деген  сөздерімен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "10000 (он мың)" деген сөздері "15000 (он бес мың)" деген сөздерімен ауыстырылсын;
11) тармақшадағы "5000 (бес мың)" деген сөздері "10000 (он мың)" деген сөздерімен ауыстырылсын;
13) тармақшадағы "4000 (төрт мың)" деген сөздері "4 АЕК (айлық есептік көрсеткіш)" деген сөздерімен ауыстырылсын;
21) тармақшада:
үшінші абзацта "7000 (жеті мың)" деген сөздері "10000 (он мың)" деген сөздерімен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "3000 (үш мың)" деген сөздері "5000 (бес мың)" деген сөздерімен ауыстырылсын;
24) тармақшадағы "тоқсан сайынғы" деген сөзі "ай сайын" деген сөздерімен ауыстырылсын, сондай-ақ "үш айлық есептік көрсеткіш" деген сөздері "бір айлық есептік көрсеткіш" деген сөздерімен ауыстырылсын;
31) тармақшада:
бірінші абзацта "тоқсан сайын әлеуметтік көмек көрсету" деген сөздері алынып тасталсын;
екінші абзацта "ҰОС мүгедектері мен қатысушылары" деген сөздерінің алдындағы "ай сайынғы әлеуметтік көмек" деген сөздері қосылсын, сондай-ақ "тоқсан" деген сөзі "ай" деген сөзіне ауыстырылсын;
бесінші абзацта "жалпы соманың мөлшерінде" деген сөздерінің алдында "тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек" деген сөздерімен қосылсын;
он бірінші абзацта "екі айлық есептік көрсеткіш мөлшеріндегі" деген сөздерінің алдында "тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек" деген сөздерімен қосылсын;
34) тармақшадағы "10" деген сандары "15" деген сандарымен ауыстырылсын;

дополнить подпунктами 35) и 36) следующего содержания:
"35) единовременную социальную помощь женщинам, родившим тройню.
Выплата производится один раз в год в размере 150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге на семью;
36) единовременную социальную помощь для оздоровления пенсионеров по возрасту в санаториях в размере 49000 (сорок девять тысяч) тенге.";
в пункте 2:
подпункты 7) и 8) изложить в новой редакции:
"7) по организации транспортных перевозок инвалидов–колясочников специальным автотранспортом, инвалидов 1 группы с нарушением функций опорно-двигательного аппарата, детей с ограниченными возможностями, испытывающих затруднения в передвижении и нуждающихся в сопровождении.
Оказание услуг - в виде предоставления транспортных перевозок, ремонта и технического обслуживания инвалидных колясок;
8) по оказанию социальных услуг по транспортировке инвалидов-колясочников по лестничным пролетам многоэтажных зданий с помощью шагового подъемника.
Среднемесячная стоимость услуги в месяц на одного человека определяется на основании проведенных государственных закупок услуг;";
дополнить подпунктами 9) и 10) следующего содержания:
"9) по ремонту тифло-сурдотехнических средств нуждающимся инвалидам.
Стоимость услуги определяется на основании проведенных государственных закупок услуг;
10) по социальной адаптации и психологической реабилитации женщин-инвалидов 1, 2 групп.
Стоимость услуги определяется на основании проведенных  государственных закупок услуг.".
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Павлодара" обеспечить в установленном порядке регистрацию в органах юстиции и официальное опубликование настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Канафину А. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов

келесі мазмұндағы 35) және 36) тармақшаларымен толықтырылсын:
"35) үшем туған әйелдерге бір жолғы әлеуметтік көмек.
Отбасына 150000 (жүз елу мың) теңге мөлшерінде төлем жылына бір рет жүргізіледі;
36) шипажайларда жас мөлшері бойынша зейнеткерлерді сауықтыру үшін 49000 (қырық тоғыз мың) теңге мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек.";
2-тармақта:
7) және 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"7) жетектеушіге мұқтаж және қозғалуда қиындық көретін мүмкіндігі шектеулі мүгедек балаларды, тірек-қимыл аппараты бұзылған бірінші топтағы мүгедектерді, арбалы–мүгедектерді арнайы автокөлікпен тасымалдауды ұйымдастыру бойынша.
Көлік тасымалдауын, мүгедектерге арналған арбаларды жөндеу және техникалық қызметтер көрсету түрінде қызмет көрсетіледі;
8) көп қабатты ғимаратқа баспалдақ аралығынан көтерілгіш құралының көмегімен арбалы-мүгедектерді тасымалдау бойынша әлеуметтік қызмет көрсету бойынша.
Бір адамға ай сайын қызмет орта айлық құны өткізілетін мемлекеттік сатып алу қызметі негізінде анықталады;";
келесі мазмұндағы 9) және 10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) мұқтаж мүгедектерге тифло-сурдотехникалық құралдарды жөндеу бойынша.
Қызмет көрсету құны өткізілген мемлекеттік сатып алу қызметіне сәйкес анықталады;
10) 1, 2 топтағы мүгедек-әйелдерді психологиялық сауықтыру мен әлеуметтік бейімдеу.
Қызмет көрсету құны мемлекеттік сатып алу қызметіне сәйкес анықталады.".
2. "Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны ресми жариялауды және белгіленген тәртіпте әділет органдарында тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов