О внесении дополнений и изменений в решение Аксуского городского маслихата от 23 июля 2012 года N 39/7 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 88/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3356. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 31 января 2014 года N 195/27
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 31.01.2014 N 195/27.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 23 июля 2012 года N 39/7 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-206, опубликованное 15 августа 2012 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 27) следующие дополнения и изменения:
по всему тексту слова "копии регистрационного номера налогоплательщика (далее - РНН), копии свидетельства о присвоении социального идентификационного кода (далее - СИК);", "копии РНН, копии СИК,", "копии РНН," заменить словами "копии документа, подтверждающего идентификационный номер";
подпункт 15) пункта 1 дополнить абзацами следующего содержания:
"инвалиды, имеющие в составе семьи детей (ребенка) дошкольного возраста;";
"инвалиды, обучающиеся в высших и средних учебных заведениях по заочной и дистанционной формам обучения;";
слова "инвалиды 1 группы" заменить словами "инвалиды 1 и 2 групп;";
пункт 2 дополнить следующим абзацем:
"ко Дню Первого Президента для категории, указанной в подпункте 1) пункта 1, в размере 25000 (двадцать пять тысяч) тенге;";
в абзаце 10 пункта 2 слова "ко дню инвалида для категорий, указанных в абзаце 3, 4 подпункта 15), подпункта 25) пункта 1 в размере 4000 (четыре тысячи) тенге на основании списка Центра, с указанием расчетного счета;" заменить словами "ко дню инвалида для категорий, указанных в абзацах 3, 4 подпункта 15) пункта 1 в размере 4000 (четыре тысячи) тенге на основании списка Центра, с указанием расчетного счета;";

Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 39/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 88/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3356 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 195/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 31.01.2014 N 195/27 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 39/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-206 тіркелген, 2012 жылғы 15 тамызда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 27 жарияланған) келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
бүкіл мәтін бойынша "салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі - СТН) көшірмесі, әлеуметтік жеке код беру туралы куәліктің (бұдан әрі - ӘЖК) көшірмесі,", "ӘЖК, СТТН көшірмелері,", "ӘЖК, СТТН көшірмелерінің", "СТН көшірмесі, ӘЖК көшірмесі," деген сөздер "сәйкестіру нөмірін растайтын құжаттың көшірмесі," деген сөздермен ауыстырылсын;
1 тармақтың 15) тармақшасы мынадай мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
"отбасы құрамында мектепке дейінгі жастағы балалары (баласы) бар мүгедектер;";
"сырттай және дистанциондық оқу нысаны бойынша жоғары және орташа оқу мекемелерінде оқитын мүгедектер;";
"1-ші топ мүгедектері" деген сөздер "1 және 2-ші топ мүгедектері" деген сөздерімен ауыстырылсын;
2 тармақ келесі азат жолмен толықтырылсын:
"Түңғыш Президент күніне орай, 1 тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттарға 25000 (жиырма бес мың) теңге мөлшерінде;";
оныншы азат жолындағы "мүгедектер күнiне есеп айырысу шоты көрсетілген Орталық берген тiзiм негізінде 1-тармақтың 15, 25)-тармақшаларының 3, 4 азат жолдарында, көрсетілген санаттарға 4000 (төрт мың) теңге мөлшерінде;" деген сөздер "мүгедектер күнiне есеп айырысу шоты көрсетілген Орталық берген тiзiм негізінде 1-тармақтың 15) тармақшаның 3, 4 азат жолдарында, көрсетілген санаттарға 4000 (төрт мың) теңге мөлшерінде;"; деген сөздермен ауыстырылсын;

в абзаце втором цифры и слова "57000 (пятьдесят семь тысяч)" заменить цифрами и словами "68000 (шестьдесят восемь тысяч);";
пункт 3 дополнить подпунктами 16), 17) следующего содержания:
"16) для категории, указанной в подпункте 16) пункта 1 в размере фактической стоимости - для оплаты установки национального спутникового телевидения на основании заявления с указанием расчетного счета, копии удостоверения личности, копии документа, подтверждающего идентификационный номер, копии книги регистрации граждан или справки адресно-справочного бюро;
17) для категорий, указанных в подпунктах 1), 13) пункта 1 в размере 2 (двух) месячных расчетных показателей для подписки на областные и городские газеты, имеющие государственный заказ на реализацию государственной информационной политики на местном уровне, на основании заявления с указанием расчетного счета, копии удостоверения личности, копии документа, подтверждающего идентификационный номер, копии книги регистрации граждан или справки адресно-справочного бюро.";
пункт 5 дополнить подпунктами 4), 5) следующего содержания:
"4) для категории, указанной в абзаце пятом подпункта 15) пункта 1 для оплаты посещения детского дошкольного учреждения детьми (ребенком) в размере установленной стоимости на основании заявления с указанием расчетного счета, копии удостоверения личности, копии документа, подтверждающего идентификационный номер, копии книги регистрации граждан или справки адресно-справочного бюро;
5) для категории, указанной в абзаце шестом подпункта 15) пункта 1 в размере фактической стоимости - для оплаты за подключение к "Internet" и пользование им по широкополосному доступу на основании заявления с указанием расчетного счета, копии удостоверения личности, копии документа, подтверждающего идентификационный номер, копии книги регистрации граждан или справки адресно-справочного бюро".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев

екінші азат жолындағы "57000 (елу жеті мың) теңге" деген сандар мен сөздер "68000 (алпыс сегіз мың) теңге;"; деген сандар және сөздермен ауыстырылсын;
3 тармақ мынадай мазмұндағы 16), 17) тармақшалармен толықтырылсын:
"16) 1 тармақтың 16) тармақшасында көрсетілген санаттарға есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, сәйкестіру нөмірін растайтын кұжат көшірмелерінің, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекен-жай анықтама бюросының анықтамасы көшірмелерінің негізінде ұлттық спутниктік теледидардын орнатуға нақты құны мөлшерінде төлемақы жүргізуге;
17) 1 тармақтың 1), 13) тармақшаларында көрсетілген санаттарға есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, сәйкестіру нөмірін растайтын кұжат көшірмелерінің, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтама бюросының анықтамасы көшірмелерінің негізінде жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыруға мемлекеттік тапсырысы бар облыстық және қалалық газеттерге жазылуға 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.";
5 тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) 1 тармақтың 15) тармақшасының бесінші азат жолында көрсетілген санаттарға есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, сәйкестіру нөмірін растайтын кұжат көшірмелерінің, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтама бюросының анықтамасы көшірмелерінің негізінде балалар (бала) мектепке дейінгі мекемені қатысқаны үшін белгіленген құн мөлшерінде төлемақы жүргізуге;
5) 1 тармақтың 15) тармақшасының алтыншы азат жолында көрсетілген санаттар үшін есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, сәйкестіру нөмірін растайтын кұжат көшірмелерінің, азаматтарды тіркеу кітабы немесе мекенжай анықтама бюросының анықтамасы көшірмелерінің негізінде "Internet"-ке қосылу және кеңжолақты интернет желісін пайдалануға нақты құн мөлшерінде төлемақы жүргізуге".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихаттың әлеуметтік және жастар саясаты, заңдылық пен құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Г. Рубцов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев