О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 марта 2012 года N 17/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 апреля 2012 года N 12-3-324. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании пункта 4 статьи 106, пункта 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "8 711 598" заменить цифрами "8 819 185";
в подпункте 4) цифры "53 937" заменить цифрами "50 937";
в подпункте 5) цифры "-345 414" заменить цифрами "-450 001";
в подпункте 6) цифры "345 414" заменить цифрами "450 001";
в пункте 4 цифры "42 000" заменить цифрами "8 591";
в приложении 5 к указанному решению:
в строке "Карасуский сельский округ", в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство", в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов", после строки "008 Освещение улиц населенных пунктов" дополнить строкой "009 Обеспечение санитарии населенных пунктов";
в строке "Село им. академика А. Маргулана", в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство", в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов", после строки "008 Освещение улиц населенных пунктов" дополнить строкой "009 Обеспечение санитарии населенных пунктов";

Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы N 17/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 ақпанда N 12-3-324 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағы, 109-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 405/38 "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағында:
2) тармақшасында "8 711 598" деген сандар "8 819 185" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "53 937" деген сандар "50 937" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-345 414" деген сандар "-450 001" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "345 414" деген сандар "450 001" деген сандарымен ауыстырылсын;
4–тармағында "42 000" деген сандар "8 591" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасында:
"Қарасу ауылдық округі" жолында, 07 функционалдық тобында "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық", 3 кіші функцияда "Елді-мекендерді абаттандыру", "008 Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" жолынан кейін "009 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" жолымен толықтырылсын;
"Академик Ә.Марғұлан атындағы ауыл" жолында, 07 функционалдық тобында "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық", 3 кіші функцияда "Елді-мекендерді абаттандыру", "008 Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру" жолынан кейін "009 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" жолымен толықтырылсын;

в строке "Кояндинский сельский округ", в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера", после строки "001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" дополнить строкой "022 Капитальные расходы государственного органа";
в строке "Поселок Шидерты", после строки "07 Жилищно-коммунальное хозяйство" дополнить строками "2 Коммунальное хозяйство", "123 Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа", "014 Организация водоснабжения населенных пунктов";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Қоянды ауылдық округі" жолында, 01 функционалдық тобында "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер", "001 Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" жолынан кейін "022 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" жолымен толықтырылсын;
"Шідерті кенті" жолында, 07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" жолынан кейін "2 Коммуналдық шаруашылық", "123 Каладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты", "014 Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" жолдарымен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.