Об утверждении регламентов государственных услуг государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 27 декабря 2012 года N 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3348. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 142.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
2) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
3) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
4) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
5) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
6) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании";
7) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";

"Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3348 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 142 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізімін бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;

8) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги "Выдача разрешений
на обучение в форме экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением "Отдел образования Актогайского района" (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Алина, 97 телефон (8-718-41) 21-5-97, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, электронный адрес aktogairoo3@mail.ru, прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) учреждениями образования Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), расположенные по адресам согласно приложения 1, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга предоставляется физическим лицам (далее - Потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта, составляют пятнадцать рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцать) минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцать) минут.

8) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекiтiлген "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақтоғай аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Ақтоғай көшесі 118, телефон 8 (71841) 21-5-97, 21-1-36, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: aktogairoo3@mail.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Ақтоғай ауданының білім беретін мекемелерімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 (отыз )минуттан аспауы керек.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін Тұтынышыға қызмет көрсету уақыты – 30 (отыз )минуттан аспауы керек.

8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования" от 27
декабря 2012 года N 347
Перечень организаций среднего образования Актогайского района
N Наименование организаций среднего образования Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1 2 3 4 5
1.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Абая Актогайского района"
село Актогай Микрорайон 28
8(71841) 21-4-93
нет
2.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Махмета Кайырбаева Актогайского района"
село Актогай Кайырбаева, 43
8(71841) 21-5-59
kairbaeva.@mail.ru
3.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Приреченская средняя школа Актогайского района"
село Приреченское улица 22 Партсъезда 14
8(71841) 41-0-28
нет
4.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Харьковская средняя школа Актогайского района"
село Харьковка улица Школьная 35
8(71841) 40-5-58
нет
5.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Енбекшинская средняя школа Актогайского района"
село Барлыбай улица Школьная 11
8(71841) 41-3-00
нет
6.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Шидертинская средняя школа Актогайского района"
село Баскамыс улица 1 Мая 7

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі.
10. Стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздерінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мүмкін.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етiледi.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттiң 2-қосымшасында құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің iс-әркеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 3-қосымшасында іс-әрекеттердiң және бірліктерінің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысы көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
көрсету Регламентіне
1 қосымша
Ақтоғай ауданның білім беретін мекемелерінің тізімі
N Білім беретін мекемелерінің атауы Заңды мекен жайы Телефон Сайт мекен жайы
1 2 3 4 5
1.
"Ақтоғай ауданының Абай атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауылы шағым ауданы 28
8(71841) 21-4-93
жоқ
2.
"Ақтоғай ауданының Махмет Қайырбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауылы Қайырбаев көшесі, 43
8(71841) 21-5-59
kairbaeva. @mail.ru
3.
"Ақтоғай ауданының Приреченск жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Приреченск ауылы Специалистов көшесі 12
8(71841) 41-0-28
жоқ
4.
"Ақтоғай ауданының Харков жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Харков ауылы Школьная көшесі 7
8(71841) 40-5-58
жоқ
5.
"Ақтоғай ауданының Енбекші жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Барлыбай ауылы Школьная көшесі 11
8(71841) 41-3-00
жоқ
6.
"Ақтоғай ауданының Шідерті жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Басқамыс ауылы 1 Мая көшесі 7

8(71841) 41-1-71
нет
7.
Государственное учреждение "Общеобразовательная  средняя школа имени Х. Шаяхметова Актогайского района"
село Шуга улица Центральная 1
8(71841) 40-4-26
нет
8.
Государственное учреждение "Общеобразовательная  средняя школа имени К. Идрисова Актогайского района"
село Ауельбек улица Школьная 1
8(71841) 40-2-67
нет
9.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Караобинская средняя школа Актогайского района"
село Караоба улица Терешкова 1
8(71841) 40-1-79
нет
10.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Жалаулинская средняя школа имени Ныгмана Алшинова Актогайского района"
село Жалаулы улица Школьная 49
8(71841) 41-0-34
нет
11.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Естая Актогайского района"
село Жолболды улица Школьная 2
8(71841) 41-2-16
нет
12.
Государственное учреждение "Общеобразовательная я средняя школа имени Ныгманова Актогайского района"
село Жанабет улица Школьная 13
8(71841) 40-8-68
нет
13.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Агрономийская средняя школа Актогайского района"
село Андриановка улица Школьная 1
8(71841) 26218
нет
14.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа  имени Муткенова Актогайского района"
село Муткенова улица Школьная 5
8(71841) 24588
нет
15.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Шолаксорская средняя школа Актогайского района"
село Шолаксор улица 8 Марта 6
8(71842 29-2-40
нет
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования" от 27
декабря 2012 года N 347
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие альтернативного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регстрирует их
Рассматривает документы, подписывает резолюцию
Подготавливает уведомление или мотивированный ответ об отказе
Рассматривает уведомление или мотивированный ответ об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Уведомление или мотивированный ответ об отказе
Подписывает уведомление или мотивированный ответ об отказе
Выдача уведомления или мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
10 рабочих дней
2 рабочих дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования" от 27
декабря 2012 года N 347
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным программам
начального, основного среднего, общего среднего образования"

8(71841) 41-1-71
жоқ
7.
"Ақтоғай ауданының Х.Шаяхметов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шуға ауылы Центральная көшесі 1
8(71841) 40-4-26
жоқ
8.
"Ақтоғай ауданының Қ.Ыдырысов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Әуелбек ауылы Школьная 1
8(71841) 40-2-67
жоқ
9.
"Ақтоғай ауданының Қараоба жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қараоба ауылы Терешкова көшесі 1
8(71841) 40-1-79
жоқ
10.
"Ақтоғай ауданының Нығман Алшинов атындағы жалпы білім беретін Жалаулы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ивановка ауылы Школьная көшесі 49
8(71841) 41-0-34
жоқ
11.
"Ақтоғай ауданының Естай атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жолболды ауылы Школьная көшесі 2
8(71841) 41-2-16
жоқ
12.
"Ақтоғай ауданының Нығманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жаңабет ауылы Школьная көшесі 13
8(71841) 40-8-68
жоқ
13.
"Ақтоғай ауданының Агрономия жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Андриановка ауылы
Школьная көшесі 1
8(71841) 26-2-18
жоқ
14.
"Ақтоғай ауданының Мүткенов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Мүткенов ауылы Школьная көшесі 5
8(71841) 24-5-88
жоқ
15.
"Ақтоғай ауданының Шолақсор жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шолақсор ауылы 8 Марта көшесі 6
(871842) 29-2-40
жоқ
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
көрсету Регламентіне
2 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің
iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның
маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынылған құжатты қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын жасау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды алу туралы талон
Резолюцияға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Анықтамаға немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
10 жұмыс күні
2 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет
көрсету Регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается учреждениями образования Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), расположенные по адресам согласно приложения 1, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее - Потребитель).
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи Потребителем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день.
Максимальное время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут.
Максимальное время обслуживания Потребителя, оказываемой на месте в день обращения – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, количества и названия приложенных документов, фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекiтiлген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданының білім беретін мекемелерімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi білім беру ұйымдарының жалпы орта білім беретін ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан бастап бір жұмыс күнін құрайды.
Өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға қолхат беріледі, өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты, құжаттардың саны мен атауы, құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты. көрсетiледi.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется организациями среднего образования Актогайского района адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту, (далее – Уполномоченный орган), график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – Потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта – 3 рабочих дня.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
10. Уполномоченным органом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекiтiлген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттiң 1-қосымшасында мекенжайдарда көрсетілген Ақтоғай ауданының білім беретін мекемелері (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынады, жұмыс кестесі 9-00 сағаттан 18–30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан бастап үш жұмыс күнін құрайды.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты 10 минуттан аспауы керек.
Өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін Тұтынышыға қызмет көрсету уақыты 10 минуттан аспауы керек.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
10. Стандарттың 16 тармағында көрсетілген негіздерінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мүмкін.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етiледi.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) Государственным казенным коммунальным предприятием "Центр занятости и детского творчества Актогайского района", отдела образования Актогайского района, акимата Актогайского района" (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область село Актогай ул. Абая, 100, телефон (8-718-41) 21-5-64, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) Государственным казенным коммунальным предприятием "Актогайская детская школа искусств" отдела образования  Актогайского района, акимата Актогайского района", (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область село Актогай ул. Абая, 102, телефон (8-718-41) 21-6-40, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее - Потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 30 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарына оларға қосымша білім беру бойынша құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. "Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдарына оларға қосымша білім беру бойынша құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген стандартының (әрі қарай – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Балалардың бос уақытын қамту және шығармашылық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынымен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетіледі, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы Абай көшесі, 100 үй, телефон (8-718-41) 21-5-64, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауданы білім бөлімінің "Балалардың өнер мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынымен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетіледі, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы Абай көшесі, 102 үй, телефон (8-718-41) 21-6-40, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 13 – 00 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-00 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі қосымша білім беру ұйымы мен балалардың заңды өкілдерімен өзара жасасқан шарттың негізінде қосымша білім беру ұйымына қабылданы жөнінде бұйрық немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет 3-18 жас аралығындағы жеке тұлғаға көрсетіледі (әрі қарай – тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті қарастыру 3 жұмыс күнін құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептері үшін 15 жұмыс күні).
Өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
Өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении  1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования" от 27
декабря 2012 года N 347
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Руководитель Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Руководитель Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюция
Проект приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача копии приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 рабочих дней
5 рабочих дней
3 рабочих дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им
дополнительного образования" от 27
декабря 2012 года N 347
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление детей в дошкольные организации образования"

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған соң, тұтынушыға қажетті құжаттарды қабылдағаны жөнінде өтінішті қабылдаған күні, жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты жазылған қолхат беріледі.
10. Стандарттың 16 тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттiң 1-қосымшасында құрылымдық-функционалдық бiрлiктерiдің iс-әркеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 2-қосымшасында іс-әрекеттердiң және бірліктерінің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысы көрсетiлген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлға ҚР-ның заңдарында қаралған жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Балаларға арналған қосымша білім
беру ұйымдарына оларға қосымша
білім беру бойынша құжаттарды
қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің
iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынылған құжатты қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын жасау
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Құжатты қабылдағаны жөнінде талон
Резолюцияға қол қою
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасы
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасына қол қою
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауапты ұсыну
5
Орындау мерзімі
30 минуттан артық емес
5 жұмыс күні
5 жұмыс күні
3 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің реті
2 ағым
3 баған
4 баған
5 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Балаларға арналған қосымша білім
беру ұйымдарына оларға қосымша
білім беру бойынша құжаттарды
қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызметінің регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) Государственным казенным предприятием "Детский сад "Айголек" аппарата акима Актогайского сельского округа, акимата Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, переулок Юнный 4, телефон (8-718-41) 22-0-64 график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) Государственным казенным предприятием "Детский сад "Ақ бота" аппарата акима Актогайского сельского округа Актогайского района, акимата Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, М.Горького 56, телефон (8-718-41) 21-5-47, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказания государственной услуги являются договор, заключаемый согласно приложению 1 к стандарту между ДО и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраст (далее - Потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов в ДО, определенных в пункте 11 стандарта и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют не менее 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызметтi:
1) Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауылдық округ әкімі аппаратының "Айгөлек" бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынымен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетіледі, Павлодар облысы, Ақтоғай аыулы, Юнный тұыйқ көшесі 4, телефон (8-718-41) 22-0-64 жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауылдық округ әкімі аппаратының "Ақ бота" бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынымен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) көрсетіледі, Павлодар облысы, Ақтоғай аыулы, М.Горький көшесі 56, телефон (8-718-41) 21-5-47 жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нысаны стандартқа 1-қосымшаға сәйкес МДҰ мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекетті қызметті көрсету мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды МДҰ-ға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды.
Мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес.
Өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау

9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
10. Уполномоченным органом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
от 27 декабря 2012 года N 347
Описание действий структурно-функциональных единиц
1 N действия (хода, потока работ) 1 2
2
Наименование единиц
специалист Уполномоченного органа
руководитель Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка договора
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Подписание договора, выдача Потребителю
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не менее 30 минут
Не менее 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
от 27 декабря 2012 года N 347
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).

9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
10. Уәкілетті орган Стандарттың 16 тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттiң 1-қосымшасында құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің iс-әркеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 2-қосымшасында іс-әрекеттердiң және бірліктерінің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысы көрсетiлген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлға ҚР-ның заңдарында қаралған жауапқа тартылады.
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің
iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
1 Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы) 1 2
2
Бiрлiктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушыға ұсынылған құжатты қабылдау және тіркеу
Шартты әзірлеу
4
Аяқтау нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Шартқа қол қою, тұтынушыға беру
5
Орындау мерзімі
30 минуттан артық емес
кемінде 30 минут
кемінде 30 минут
6
Келесі әрекеттің реті
2 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру".
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

4. Государственная услуга оказывается учреждениями образования Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), расположенные по адресам согласно приложения 1, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее - Потребитель)
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 стандарта составляют 10 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 минут;
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги Потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержатся: номер и дата приема запроса, вид запрашиваемой государственной услуги, количество названий и приложенных документов, дата (время) и место выдачи документов, фамилия, имя, отчество представителя организации образования, принявшего заявление на оформление документов, фамилия, имя, отчество получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист Уполномоченного органа;
2) руководитель Уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

4. Мемлекеттік қызмет осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданының білім беретін мекемелері (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынады, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім туралы құжаттың төлнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрі – Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметтің көрсету мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде.
Мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан артық емес.
Өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға, сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні, сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі, ұсынылған құжаттардың атаулары және саны, құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны, құжаттардың ресімдеуге өтінішті қабылдаған білім беру ұйымы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты, мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, байланыс деректері көрсетілген қолхат беріледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда Уәкілетті орган мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: тұтынушының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуы мен құпиялығын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттiң 2-қосымшасында құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің iс-әркеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.

8(71841)26-2-18
нет
14.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа  имени Муткенова Актогайского района"
село Муткенова улица Школьная 5
8(71841)24-5-88
нет
15.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Шолаксорская средняя школа Актогайского района"
село Шолаксор улица 8 Марта 6
8(71842)29-2-40
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
от 27 декабря 2012 года N 347
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Руководитель Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Руководитель Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка дубликата документа об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение дубликата документа об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект дубликата документа об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание дубликата документа об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача дубликата документа об образовании либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
1 календарный день
6 календарных дней
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
от 27 декабря 2012 года N 347
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).

8(71841) 26-2-18
жоқ
14.
"Ақтоғай ауданының Мүткенов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Мүткенов ауылы Школьная көшесі 5
8(71841) 24-5-88
жоқ
15.
"Ақтоғай ауданының Шолақсор жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шолақсор ауылы 8 Марта көшесі 6
(871842) 29-2-40
жоқ
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің
iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктердің  атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның
маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынылған құжатты қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын жасау
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Құжаттарды алу туралы талон
Резолюцияға қол қою
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасы
Білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауаптың жобасына қол қою
Хабарландыру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы жауап беру
5
Орындау мерзімі
20 минуттан артық емес
1 күнтізбелік күні
6 күнтізбелік күні
1 күнтізбелік күні
20 минуттан артық емес
6
Келесі жұмыстың номері
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау".
2. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекітілген "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (одан әрі - Стандарт)негізінде көрсетіледі.

4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Отдел образования Актогайского района" (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Актогай, улица Актогай 118, телефон, факс: 8 (71841) 21-5-97, 21-1-36, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее - Потребитель):
1) детям из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи;
2) детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума;
3) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях;
4) детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций;
5) иным категориям обучающихся и воспитанников, определяемым коллегиальным органом управления организации образования.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
Государственная услуга предоставляется в течение учебного год.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается расписка в получении необходимых документов, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.

4. Мемлекеттік қызмет "Ақтоғай ауданыдық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Әлін көшесі 97, телефон 8 (71841) 21-5-97, 21-1-36, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік білім беру мекемелерінің білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне көрсетіледі (одан әрі - Тұтынушы);
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқысы бар отбасылардың балаларына;
2) жан басына шаққандағы орташа табыс ең төменгі өмір сүру деңгейінен төмен, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балаларға;
3) жетім балалар мен ата – анасының қамқорлығынсыз қалған отбасылардан тұратын балаларға;
4) төтенше жағдайлардың нәтижесінде шұғыл қөмекті қажет ететін отбасылардан шыққан балаларға;
5) білім беру ұйымдары басқармасының алқалық органдары  айқындайтын өзге санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап бес күн ішінде) құрайды.
Өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды.
Өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты – 30 минутан аспайды.
Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетілді.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетілді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға қызметті алатын күнін көрсете отырып, жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдап алған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.

10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист Уполномоченного органа;
2) руководитель Уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении  1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
от 27 декабря 2012 года N 347
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Аким сельского округа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов
Подписание резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
от 27 декабря 2012 года N 347
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 347
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях".

10. Стандарттың 16 тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуы мүмкін.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талап: тұтынушы құжаттарын сақтау туралы ақпараттардың сақталуын қорғалуын қамсыздандыру.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірліктер):
Уәкілетті органға өтініш білдірген кезде:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттiң 1 қосымшасында құрылымдық-функционалдық бiрлiктерiдің iс-әркеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 2 қосымшасында іс-әрекеттердiң және бірліктерінің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланысы көрсетiлген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғаның жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзған жағдайда лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының заңдарында қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердің
iс-әркеттерiнiң сипаттамасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынылған құжатты қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын жасау
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасын жасау қарау
Журналға тіркеу
4
Аяқтау нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Құжатты қабылдағаны жөнінде қолхат
Резолюцияға қол қою
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасы
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауаптың жобасына қол қою
Ескерту немесе қызметті көрсетуден бас тартуға дәлел келтірілген жауапты ұсыну
5
Орындау мерзімі
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің реті
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 347
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет ұсынудың сызбасы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 27
желтоқсандағы N 347 қаулысымен
бекітілді
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және
мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті
1.Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау".

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях ", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается:
1) государственным учреждением "Отдел образования Актогайского района" (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область, село Актогай, улица Алина, 97 телефон, факс (8-718-41) 21-5-97, 21-1-36, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, электронный адрес aktogairoo3@mail.ru, прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) учреждениями образования Актогайского района (далее – Уполномоченный орган), расположенные по адресам указанным в приложении 1, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее - Потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного и республиканского бюджета.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается расписка в получении необходимых документов, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекітілген "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт)негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақтоғай ауданыдық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекмесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Ақтоғай ауылы, Ақтоғай көшесі 118, телефон, факс: 8 (71841) 21-5-97, 21-1-36, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, электронды мекенжай aktogairoo3@mail.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес Ақтоғай ауданының білім беретін мекемелерімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, жұмыс кестесі 9 - 00 сағаттан 18 – 30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 ден 14-30 сағатқа дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге көрсетіледі (бұдан әрі - Тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік 10 күнді құрайды.
Өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
Өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетілді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Уәкілетті орган барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде өтінішті қабылдау нөмірі мен күні, сұратылған мемлекеттік қызмет түрі, қоса тіркелген құжаттардың саны мен атаулары, құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны, құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.