Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых аппаратами акимов сельских округов Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 27 декабря 2012 года N 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2013 года N 3366. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 142.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг
1) "Выдача ветеринарного паспорта на животное";
2) "Выдача ветеринарной справки";
3) "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
4) "Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой";
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

Ақтоғай ауданының ауылдық округ әкімі аппараттарымен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 3366 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 142 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 464 "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов
Утверждено
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 350
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее-государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется аппаратами акимов сельских округов Актогайского района (далее – Уполномоченные органы), по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга оказывается платно. Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 Стандарта.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
қаулысымен бекітілді
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекiтiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет Ақтоғай ауданының ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттарымен (бұдан әрi – Уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесі жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың төлнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру, немесе жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) беру мерзiмi жануарға бiрдейлендiру нөмiрін берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тарту - үш жұмыс күнi iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру мерзiмi жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - он жұмыс күнi iшiнде;
мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
2. Мемлекеттiк қызметтiк көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде, тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес.
Жануарға ветеринариялық паспорттың төлнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.

10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 23 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 45 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
от 27 декабря 2012 года N 350
Перечень аппаратов акимов
сельских округов Актогайского района
N Наименование аппарата акима сельского округа Наименование населенного пункта Адрес Телефон Адрес сайта
1 2 3 4 5 6
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа"
село Актогай
село Актогай улица Абая 77
8(71841) 21-9-90
нет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ауельбекского сельского округа"
село Ауельбек
село Ауельбек улица Мира 9
8(71841) 40-2-72
нет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Барлыбайского сельского округа"
село Барлыбай
село Барлыбай улица Специалистов 12
8(71841) 41-0-28
нет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскамысского сельского округа"
село Баскамыс
село Баскамыс улица 1 Мая 7
8(71841) 40-5-58
нет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа"
село Жалаулы
село Жалаулы улица Садовая 84
8(71841) 41-3-00
нет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа"
село Жолболды
село Жолболды улица 1 Мая 7
8(71841) 41-1-71
нет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа"
село Караоба
село Караоба улица Советов 13
8(71841) 40-1-83
нет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа"
село Кожамжар
село Кожамжар переулок Садовый 4
8(71841) 24-0-54, 8(71841) 24-2-22
нет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Муткеновского сельского округа"
село Муткенова
село Муткенова улица Муткенова 1
8(71841) 24-5-21
нет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
село Приреченск

10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірлік):
1) ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрiгерi;
13. Осы регламенттiң 23-қосымшаларында бiрлiктердiң iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 45-қосымшаларында бірліктің iс-әрекеттердiң өзара байланысты көрсетiлген сызба келтiрiлген.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1-қосымша
Ақтоғай ауданының ауылдық
округ әкімдері аппараттарының тізімі
N Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы Елді мекеннің атауы мекенжайы Телефон Сайт мекен-жайы
1 2 3 4 5 6
1.
"Ақтоғай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Ақтоғай ауылы
Ақтоғай ауылы Абай көшесі 77
8(71841) 21-9-90
жоқ
2.
"Әуелбек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Әуелбек ауылы
Әуелбек ауылы Мира көшесі 9
8(71841) 40-2-72
жоқ
3.
"Барлыбай ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Барлыбай ауылы
Барлыбай ауылы Специалистов көшесі 12
8(71841) 41-0-28
жоқ
4.
"Басқамыс ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Басқамыс ауылы
Басқамыс ауылы 1 Мая көшесі 7
8(71841) 40-5-58
жоқ
5.
"Жалаулы ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жалаулы ауылы
Жалаулы ауылы Садовая көшесі 84
8(71841) 41-3-00
жоқ
6.
"Жолболды ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Жолболды ауылы
Жолболды ауылы 1 Мая көшесі 7
8(71841) 41-1-71
жоқ
7.
"Қараоба ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қараоба ауылы
Қараоба ауылы Советов көшесі 13
8(71841) 40-1-83
жоқ
8.
"Қожамжар ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Қожамжар ауылы
Қожамжар ауылы Садовый қыйлыс көшесі 4
8(71841) 24-2-22
жоқ
9.
"Мүткенов ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Мүткенов ауылы
Мүткенов ауылы Мүткенов көшесі 1
8(71841) 24-5-21
жоқ
10.
"Приреченск ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Приреченск ауылы

село Приреченск улица 22 Партсъезда 14
8(71841) 24-4-21
нет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Разумовского сельского округа"
село Андрияновка
село Андрияновка улица Молодежная 2
8(71841) 26-2-64
нет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Харьковского сельского округа"
село Харьковка
село Харьковка улица Советов 13
8(71841) 41-5-96
нет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолаксорского сельского округа"
село Шолаксор
село Шолаксор улица Целинная 10
8(71842) 29-2-33
нет
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
от 27 декабря 2012 года N 350
Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении потребителя для
получения ветеринарного паспорта на животное)
Действие альтернативного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ )
1
2
3
2
Наименование единиц
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
от 27 декабря 2012 года N 350
Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении потребителя для получения
дубликата ветеринарного паспорта на животное
(выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Действие альтернативного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
Ветеринарный врач аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы, регистрирует
Рассматривает поступившие документы
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Подписывает резолюцию
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
7 рабочих дней
Не более 40 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
от 27 декабря 2012 года N 350
Предоставление государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
от 27 декабря 2012 года N 350
Предоставление государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное" при обращении потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 350
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"

Приреченск ауылы 22 Партсъезд көшесі 14
8(71841) 24-4-21
жоқ
11.
"Разумов ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Андрияновка ауылы
Андрияновка ауылы Молодежная көшесі 2
8(71841) 26-2-21
жоқ
12.
"Харков ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Харьковка ауылы
Харьковка ауылы Советов көшесі 13
8(71841) 41-5-96
жоқ
13.
"Шолақсор ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шолақсор ауылы
Шолақсор ауылы Целинная көшесі 10
8(71842) 29-2-33
жоқ
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
2-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт
алу үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Іс-әрекеттің  N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр басады, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Тален береді
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт, немесе мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
5
Орындау уақыттары
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
3-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Ауылдық округ әкiмi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
Ауылдық округ әкiмi аппаратының ветеринарлық дәрiгерi
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды, тiркейдi
Келiп түскен құжаттарды қарайды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) толтырады, мөр басады, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) бередi
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Талон
Резолюцияға қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
5
Орындау уақыттары
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
7 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
4-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн
жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң сызбасы
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
5-қосымша
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кезде "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң сызбасы
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
қаулысымен бекітілді
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача ветеринарной справки", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется аппаратами акимов сельских округов Актогайского района (далее – Уполномоченные органы), по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – Потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
1) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
2) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается платно. Потребитель осуществляет оплату государственной услуги согласно пункта 8 Стандарта.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) ветеринарный врач аппарата акима сельского округа;
2) аким сельского округа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Ветеринариялық анықтаманы беру" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекiтiлген "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет Ақтоғай ауданының ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттарымен (бұдан әрi – Уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаз тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - Тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
Мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет (ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру) ақылы көрсетiледi. Тұтынушы мемлекеттiк қызметке төлемдi Стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырады.
2. Мемлекеттiк қызметтiк көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшін тұтынушы Стандартың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Мемлекеттік қызмет тұтынушысының өтініші жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында ветеринариялық дәрігерімен, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақыты көрсетіліп тіркеледі.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірлік):
1) ауылдық округ әкімі аппаратының ветеринарлық дәрiгерi;
2) ауылдық округ әкімі.
13. Осы регламенттiң 2-қосымшасында бiрлiктердiң iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 3-қосымшасында бірліктің iс-әрекеттердiң өзара байланысты көрсетiлген сызба келтiрiлген.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"(далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) аппаратами акимов сельских округов Актогайского района (далее – Уполномоченные органы), по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2) на альтернативной основе отделом Актогайского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области" (далее – Центр), Павлодарская область, село Актогай, улица Абая, 72, телефон (8-718-41)22-1-65, с 9.00 часов до 19.00 часов, без перерыва на обед, выходные дни - воскресенье и праздничные дни, адрес электронной почты: aktogai.con@ mail.ru. прием осуществляется в порядке "электронной" очереди.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатели государственной услуги).
7. Государственная услуга предоставляется в течение двух рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 минут;
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
9. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названия приложенных документов, даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги, фамилии, имени (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызмет атауы: "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) Ақтоғай ауданының ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттарымен (бұдан әрi – Уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Баламалы негізде Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Ақтоғай ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Ақтоғай ауылы, Абай көшесі, 72, телефон: (8-718-41) 22-1-65, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: aktogai.con@mail.ru, қабылдау "электронды" кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет екі жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты 10 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшін тұтынушы Стандартың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда сұранымды қабылдау нөмірі және күні, сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны және атауы, мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны, құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.

село Приреченск улица 22 Партсъезда 14
8(71841) 24-4-21
нет
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Разумовского сельского округа"
село Андрияновка
село Андрияновка улица Молодежная 2
8(71841) 26-2-64
нет
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Харьковского сельского округа"
село Харьковка
село Харьковка улица Советов 13
8(71841) 41-5-96
нет
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
от 27 декабря 2012 года N 350
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование единиц
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет справку, ставит печать либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает, выдает получателю государственной услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация обращения в журнале
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 10 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
от 27 декабря 2012 года N 350
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 27 декабря 2012 года N 350
Регламент государственной услуги
"Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется аппаратами акимов сельских округов Актогайского района (далее – Уполномоченные органы), по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

Приреченск ауылы 22 Партсъезд көшесі 14
8(71841) 24-4-21
жоқ
11.
"Разумов ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Андрияновка ауылы
Андрияновка ауылы Молодежная көшесі 2
8(71841) 26-2-21
жоқ
12.
"Харков ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Харьковка ауылы
Харьковка ауылы Советов көшесі 13
8(71841) 41-5-96
жоқ
13.
"Шолақсор ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
Шолақсор ауылы
Шолақсор ауылы Целинная көшесі 10
8(71842) 29-2-33
жоқ
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (барысының, жұмыс ағынының) iс-әрекеттерi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
2
Бiрлiктердiң атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Анықтаманы толтырады, мөр басады, не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, қол қояды, мемлекеттік қызмет алушыға бередi
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Өтiнiштi журналда тiркеу
Анықтама, не мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
5
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
10 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
6
ҚФБ атауы
2 баған
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
Мемлекеттiк қызметiн ұсыну үдерiсiнiң сызбасы
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 350
қаулысымен бекітілді
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және
үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 Қаулысымен бекiтiлген "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет Ақтоғай ауданының ауылдық округтерi әкiмдерiнiң аппараттарымен (бұдан әрi – Уәкiлеттi орган) осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.

5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе, согласно приложению 2 к стандарту либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя не более 30 минут.
Государственная услуга предоставляется в течение учебного года.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку, с указанием даты получения услуги.
10. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единиц):
1) специалист аппарата акима сельского округа;
2) аким сельского округа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"

5. Көрсетілетін мемлекеттiк қызметтi аяқтау нәтижесi стандартқа 2-қосымшаға сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi мемлекеттiк қызметтi алу үшiн жүгiну 5 жұмыс күнiн құрайды.
Өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) – 30 минуттан аспайды.
Өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттiк қызмет оқу жылы бойы көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет
(өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
9. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшін тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін тапсыру қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін стандартқа 5-қосымшаға сәйкес барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартады.
11. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - бірлік):
1) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
2) ауылдық округ әкімі.
13. Осы регламенттiң 2-қосымшасында бiрлiктердiң iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы көрсетiлген.
14. Осы регламенттiң 3-қосымшасында бірліктің iс-әрекеттердiң өзара байланысты көрсетiлген сызба келтiрiлген.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзған лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалары бойыншa жауапқа тартылады.