Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования по Железинскому району
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 05 декабря 2012 года N 403/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3310. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 245/6
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 245/6.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей";
2) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании";
3) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
4) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
5) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
6) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
7) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах";
8) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
9) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
10) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования".

Железин ауданы бойынша білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 403/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3310 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 245/6 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 245/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
10) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.

2. В постановление акимата Железинского района от 22 июня 2012 года N 244/7 "Об утверждении регламентов государственных услуг Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-150, опубликованное 28 июля 2012 года в газетах "Родные просторы" N 30, "Туған өлке" N 30) внести следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 10), 11) исключить.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района (Кималиденов К.Б.).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Нукенов
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на социальное обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Железинского района" (далее – уполномоченный орган).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов с перерывом на обед 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село  Железинка, улица Квиткова, 7.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей, согласно приложению 2 к Стандарту, либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;

2. Железин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы "Железин ауданының мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" N 244/7 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне N 12-6-150 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 шілдедегі N 30 "Родные просторы", N 30 "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта 10), 11) тармақшалар алынып тасталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына (Қ.Б. Қималиденов) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Нүкенов
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілеттік орган) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік отыз күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 20 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги перечислены в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

2) өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер Стандарттың 16-тармағында аталған.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау

11. Для получения государственной услуги в уполномоченный орган предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
совет по опеке и попечительству;
начальник уполномоченного органа;
акимат района.

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы уәкілетті органға Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттар ұсынылады.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы;
қамқоршылық және қорғаншылық жөніндегі кеңес;
уәкілетті органның бастығы;
аудан әкімдігі.

14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Совет по опеке и попечительству
Специалист уполномоченного органа
Акимат района
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов
Проводит обследование жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, выносит заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Принимает постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Готовит проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Подписывает справку об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Выдает получателю справку об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
14 календарных дней
7 календарных дней
7 календарных дней
1 календарный   день
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Выдача
дубликатов документов об образовании"

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
6
7
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Қамқоршылық және  қорғаншылық жөніндегі кеңес
Уәкілетті органның маманы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы
және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді
Баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру жүргізеді, қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қорытынды шығарады
Аудан әкімдігінің қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулысының жобасын әзірлейді және келіседі
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы  қаулы қабылдайды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама жобасын дайындайды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтамаға қол қояды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтаманы алушыға береді
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қорытынды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулының жобасы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтаманың жобасы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама
5
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
14 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
5
6
7
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об образовании" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Железинского района  согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача дубликатов документов об образовании", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 10-ти календарных дней.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержатся:
1) номер и дата приема запроса;
2) вид запрашиваемой государственной услуги;
3) количество названий и приложенных документов;
4) дата (время) и место выдачи документов;
5) фамилия, имя, отчество представителя организации образования, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилия, имя, отчество получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.

1. Жалпы ережелер
1. "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі – білім беру ұйымы) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүргізіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 10 күннен аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беріледі, онда:
1) сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) ұсынылған құжаттардың атаулары және саны;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттардың ресімдеуге өтінішті қабылдаған білім беру ұйымы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, байланыс деректері.

13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Перечень организаций образования Железинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 1" Железинского района
село Железинка, ул. Квиткова 11
2
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 2" Железинского района
село Железинка, ул. Советов 97
3
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 3" Железинского района
село Железинка, ул. Ауэзова 8
4
Государственное учреждение "Башмачинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Башмачное
5
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова" Железинского района
село Валиханово
6
Государственное учреждение "Прииртышская общеобразовательная средняя школа имени Т.П. Праслова" Железинского района
село Прииртышск
7
Государственное учреждение "Лесная  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Лесное
8
Государственное учреждение "Веселорощинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Веселая роща
9
Государственное учреждение "Алакольская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Алаколь
10
Государственное учреждение "Березовская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Березовка
11
Государственное учреждение "Михайловская средняя общеобразовательная школа" Железинского района
село Михайловка
12
Государственное Учреждение "Озерная  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Озерное
13
Государственное Учреждение "Общеобразовательная средняя школа с. Жанажулдыз"
село Жана жулдыз
14
Государственное Учреждение "Ескаринская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Ескара
15
Государственное учреждение "Енбекшинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Енбекши
16
Государственное учреждение "Новомирская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Церковное
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – единиц) с момента обращения для
получения государственной услуги
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача расписки о получении всех документов
Готовит дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
Не более 7 календарных дней
Не более 1 календарного дня
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов документов
об образовании"
Схема процесса оказания государственной услуги с момента
обращения для получения государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения по
общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"

13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданының білім беру ұйымдарының тізімі
N п\п Білім беру ұйымының атауы Мектептің мекен-жайы
1
Железин ауданының "Железин N 1 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Квитков көшесі ,11
2
Железин ауданының "Железин N 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Советов көшесі 97
3
Железин ауданының "Железин N 3 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Әуезов көшесі 8
4
Железин ауданының "Башмачин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Башмачное ауылы
5
Железин ауданының "Ш. Уәлиханов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Уәлихан ауылы
6
Железин ауданының "Т.П. Праслов атындағы Прииртышск жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Прииртышск ауылы
7
Железин ауданының "Лесное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Лесное ауылы
8
Железин ауданының "Веселорощин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Веселая роща ауылы
9
Железин ауданының "Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауылы
10
Железин ауданының "Березовка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау ауылы
11
Железин ауданының "Михайловка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Михайловка ауылы
12
Железин ауданының "Озерное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Озерное ауылы
13
Железин ауданының "Жаңа жұлдыз ауылының жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекеме
Жаңа жұлдыз ауылы
14
Железин ауданының "Есқара жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есқара ауылы
15
Железин ауданының "Еңбекші жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауылы
16
Железин ауданының "Новомир жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Церковное ауылы
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен
бастап құрылымдық-функционалды бірліктер іс-әрекетінің
(бұдан әрі - бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат беру
Білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды
Білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды
Алушыға білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасынемесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
7 күнтізбелік күннен аспайды
1 күнтізбелік күннен аспайды
20 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен
бастап мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Железинского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 9.00 до 13.00 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
7. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, является общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации), - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги перечислены в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының білім беру жалпы орта ұйымдарымен (бұдан әрі – білім ұйымдар) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп ресімдеу қарастырылмаған.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi  білім ұйымға қабылдау туралы білім ұйымының жалпы бұйрығы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырғаннаң кейін бір жұмыс күнін құрайды:
1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында аталған.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

12. При сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) количества и названия приложенных документов;
3) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Перечень организаций образования Железинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 1" Железинского района
село Железинка, ул. Квиткова 11
2
Государственное учреждение "Железинская  общеобразовательная средняя школа N 2" Железинского района
село Железинка, ул. Советов 97
3
Государственное учреждение "Железинская  общеобразовательная средняя школа N 3" Железинского района
село Железинка, ул. Ауэзова 8
4
Государственное учреждение "Башмачинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Башмачное
5
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова" Железинского района
село Валиханово
6
Государственное учреждение "Прииртышская общеобразовательная средняя школа имени Т.П. Праслова" Железинского района
село Прииртышск
7
Государственное учреждение "Лесная общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Лесное
8
Государственное учреждение "Веселорощинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Веселая роща
9
Государственное учреждение "Алакольская  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Алаколь
10
Государственное учреждение "Березовская  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Березовка
11
Государственное учреждение "Михайловская средняя общеобразовательная школа" Железинского района
село Михайловка
12
Государственное учреждение "Озерная общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Озерное
13
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа с. Жанажулдыз"
село Жана жулдыз
14
Государственное учреждение "Ескаринская  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Ескара
15
Государственное учреждение "Енбекшинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Енбекши
16
Государственное учреждение "Новомирская  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Церковное
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги, выдача расписки о приеме необходимых документов
Готовит проект приказа о зачислении в организацию образования либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ о зачислении в организацию образования либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Проект приказа о зачислении в организацию образования  либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию образования  либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
4 часа
2 часа
Не более 3 месяцев
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов
для организации индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение
длительного времени не могут посещать организации
начального, основного среднего, общего среднего образования"

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажет құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты;
2) құжаттардың саны мен атауы;
3) құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша
оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданы білім ұйымдарының тізімі
N п\п Білім беру ұйымдарының атауы Мектептің мекен-жайы
1
Железин ауданының "Железин N 1 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка селосы Квитков көшесі ,11
2
Железин ауданының "Железин N 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка селосы Советов көшесі 97
3
Железин ауданының "Железин N 3 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка селосы Әуезов көшесі 8
4
Железин ауданының "Башмачин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Башмачное селосы
5
Железин ауданының "Ш. Уәлиханов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Уәлихан селосы
6
Железин ауданының "Т. П. Праслов атындағы Прииртышск жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Прииртышск селосы
7
Железин ауданының "Лесное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Лесное селосы
8
Железин ауданының "Веселорощин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Веселая роща селосы
9
Железин ауданының "Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл селосы
10
Железин ауданының "Березовка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау селосы
11
Железин ауданының "Михайловка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Михайловка селосы
12
Железин ауданының "Озерное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Озерное селосы
13
Железин ауданының "Жаңа жұлдыз ауылының жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жана жулдыз селосы
14
Железин ауданының "Есқара жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есқара селосы
15
Железин ауданының "Еңбекші жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекші селосы
16
Железин ауданының "Новомир жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Церковное селосы
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша
оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
2
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат береді
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
4 сағат
2 сағат
3 айдан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім берудің жалпы білім
беретін бағдарламалары бойынша
оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Железинского района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги:  неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на безвозмездной основе.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
7. Формой завершения государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - 3 рабочих дня.
9. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 11 Стандарта, извещают получателя государственной услуги об отказе с указанием причин.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының жалпы орта білім беретін ұйымдары (бұдан әрі – білім беру ұйымы) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет ақысыз негізде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқтау нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
9. Білім беру ұйымы осы стандарттың 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен  жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.

14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного
времени не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Перечень организаций образования Железинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 1" Железинского района
село Железинка, ул. Квиткова 11
2
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 2" Железинского района
село Железинка, ул. Советов 97
3
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 3" Железинского района
село Железинка, ул. Ауэзова 8
4
Государственное учреждение "Башмачинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Башмачное
5
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова" Железинского района
село Валиханово
6
Государственное учреждение "Прииртышская общеобразовательная средняя школа имени Т.П. Праслова" Железинского района
село Прииртышск
7
Государственное учреждение "Лесная  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Лесное
8
Государственное учреждение "Веселорощинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Веселая роща
9
Государственное учреждение "Алакольская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Алаколь
10
Государственное учреждение "Березовская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Березовка
11
Государственное учреждение "Михайловская средняя общеобразовательная школа" Железинского района
село Михайловка
12
Государственное Учреждение  "Озерная общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Озерное
13
Государственное Учреждение "Общеобразовательная средняя школа с. Жанажулдыз"
село Жана жулдыз
14
Государственное Учреждение "Ескаринская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Ескара
15
Государственное учреждение "Енбекшинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Енбекши
16
Государственное учреждение "Новомирская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Церковное
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного
времени не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдает опись с отметкой о дне получения
Готовит проект приказа либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и выдает получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись с отметкой о дне получения
Проект приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для организации
индивидуального бесплатного обучения
на дому детей, которые по состоянию
здоровья в течение длительного
времени не могут посещать организации
начального, основного среднего,
общего среднего образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление детей в дошкольные организации образования"

14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін
оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданы білім ұйымдарының тізімі
N п\п Жалпы білім беретін мекеменің атауы Мектептің мекен-жайы
1
Железин ауданының "Железин N 1 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Квитков көшесі, 11
2
Железин ауданының "Железин N 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Советов көшесі 97
3
Железин ауданының "Железин N 3 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка ауылы, Әуезов  көшесі 8
4
Железин ауданының "Башмачин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Башмачное ауылы
5
Железин ауданының "Ш. Уәлиханов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Уәлихан ауылы
6
Железин ауданының "Т. П. Праслов атындағы Прииртышск жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Прииртышск ауылы
7
Железин ауданының "Лесное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Лесное ауылы
8
Железин ауданының "Веселорощин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Веселая роща ауылы
9
Железин ауданының "Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл ауылы
10
Железин ауданының "Березовка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау ауылы
11
Железин ауданының "Михайловка жалпы білім беру орта мектебі"  мемлекеттік мекемесі
Михайловка ауылы
12
Железин ауданының "Озерное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Озерное ауылы
13
Железин ауданының "Жаңа жұлдыз ауылының жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекеме"
Жаңа жұлдыз ауылы
14
Железин ауданының "Есқара жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есқара ауылы
15
Железин ауданының "Еңбекші жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекші ауылы
16
Железин ауданының "Новомир жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Церковное ауылы
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін
оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
2
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау, қажетті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Бұйрықтың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Бұйрыққа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды және мемлекеттік қызметті алушыға береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Алатын күні белгіленген тізімдеме
Бұйрықтың жобасы немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Бұйрық немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы
орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты
ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін
оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее – государственная услуга) предоставляется дошкольными организациями Железинского района  согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – ДО).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 8.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
В дошкольных организациях прием детей ведется в течение года при наличии в нем свободных мест.
7. Формой завершения государственной услуги являются договор, заключаемый согласно приложению 1 к Стандарту между ДО и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи получателем государственной услуги документов в ДО, и  получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется руководителем ДО.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в ДО документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
руководитель ДО.

1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі –  мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының мектепке дейінгі ұйымдарымен (бұдан әрі – МДҰ) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
Мектепке дейінгі ұйымдарда балаларды қабылдау жыл бойы бос орындар болған жағдайда жүргізіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нысаны стандартқа 1-қосымшаға сәйкес МДҰ мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
8. Мемлекетті қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды МДҰ-ға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуүшін құжаттарды МДҰ басшысымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуі кезінде
жүргізілетін істің тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алушы үшін мемлекеттік қызметті алушы МДҰ-ға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
12. Қызмет көрсетуді жүзеге асыру үдерісіне функционалдық-құрылымды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс істейді:
МДҰ басшысы.

13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица ДО несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Перечень дошкольных организаций Железинского района
N п\п Наименование дошкольной организации Адрес дошкольной организации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Светлячок" аппарата акима Железинского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района"
село Железинка, улица Торайгырова, 61
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" аппарата акима Железинского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района"
село Железинка, улица Тәуелсіздік, 19
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балдырган" аппарата акима Алакольского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района"
село Алаколь, улица Новая, 2
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
1
Наименование единицы
Руководитель ДО
Руководитель ДО
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Заполнение договора либо подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги подписанный договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Договор либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
5
Номер следующего действия
2
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов
и зачисление в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им дополнительного образования"

13. Әрбiр әкiмшiлiк істердің орындалуының мерзiмді нұсқауы  (процедуралар) әкiмшiлiк бірлік әсерлерiнiң тiзбек және өзара әрекеттесуiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтiрiлген.
14. Әкiмшiлiк істердің мемлекеттiк қызметтi көрсетiлуінің процесiнде логикалық тiзбектiң аралығында өзара байланыс шағылатын сызбанұсқа осы регламенттің 3-қосымшасында келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. БДҰ-ның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданының мектепке дейінгі ұйымдарының тізімі
N Мектепке дейінгі ұйымның атауы Мектепке дейінгі ұйымның мекен- жайы
1.
"Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының Железин селолық округі әкімі аппаратының "Светлячок" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Железинка селосы, Торайғыров көшесі, 61
2.
"Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының Железин селолық округі әкімі аппаратының "Балапан" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Железинка селосы, Тәуелсіздік көшесі, 19
3.
"Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының Алакөл селолық округі әкімі аппаратының "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Алакөл селосы, Новая көшесі, 2
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық-құрылымды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекетінің сипаттамасы
Үдерістің негізгі істері (жұмыстың ағымы, барысы)
N
Істің N (жұмыстың ағымы, барысы)
1
2
1
Бірліктердің аталуы
МДҰ басшысы
МДҰ басшысы
2
Іс-шараның аталуы (үдеріс, операция процедурасы) және оның сипатамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Шартты толтыру не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Мемлекеттік қызметті алушыға қол қойылған шартты  не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқтау формасы (мәлімет, құжаттар, ұйымдастырушылық-басқарушылық шешімдер)
Шарт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Шарт не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Мерзімі
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
5
Келесі істердің N
2
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметтің көрсету сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім
беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным казенным предприятием "Детская музыкальная школа" отдела образования Железинского района, акимата Железинского района (далее – организация дополнительного образования) по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка улица Квиткова, 11.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к Стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 15 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации дополнительного образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию дополнительного образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Железин ауданының әкімдігі Железин ауданы білім бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен (бұдан әрі – қосымша білім беру
ұйымы) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 11 мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет 3 жастан 18 жасқа дейінгі жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген кестеге сәйкес түскі үзіліспен 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі қосымша білім беру ұйымына стандартқа 2-қосымшаға сәйкес баланың заңды өкілі мен балаларға қосымша білім беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негізінде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгінген сәттен бастап 15 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен  жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы қосымша білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации дополнительного образования;
руководитель организации дополнительного образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица организации дополнительного образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по
предоставлению им
дополнительного образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации дополнительного образования
Ответственный работник организации дополнительного образования
Руководитель организации дополнительного образования
Ответственный работник организации дополнительного образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги, выдача расписки о приеме необходимых документов
Готовит проект приказа о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги приказ о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Проект приказа о зачислении в организацию дополнительного образования  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию дополнительного образования  либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию дополнительного образования  либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
12 рабочих  дней
1 рабочий  день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по
предоставлению им
дополнительного образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям, проживающим
в отдаленных сельских пунктах"

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
қосымша білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Қосымша білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Қосымша білім беру ұйымының басшысы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы
және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың дайындайды не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Мемлекеттік қызметті алушыға қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
12  жұмыс  күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды
жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее – государственная услуга) оказывается аппаратом акима сельского округа Железинского района (далее – уполномоченный орган) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, – не более 30 минут.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының селолық округі әкімі аппаратымен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
1) жұмыс күндері белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну 5 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уақыты 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті алушының стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға бас тартуға негіз болады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Перечень аппаратов акимов сельских округов Железинского района
N п/п Наименование Адрес расположения
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Березовка, здание аппарата акима Актауского сельского округа
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Башмачное, здание аппарата акима Башмачинского сельского округа
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Ауэзова, 10
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Лесное, здание аппарата акима Лесного сельского округа
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселорощинского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Веселая роща, здание аппарата акима Веселорощинского сельского округа
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Михайловка, здание аппарата акима Михайловского сельского округа
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского  сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Прииртышское, здание аппарата акима Прииртышского сельского округа
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского  сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Енбекши, здание аппарата акима Енбекшинского сельского округа
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
Павлодарская область, Железинский район, село Озерное, здание аппарата акима Озерновского сельского округа
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Аким сельского округа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием необходимых документов, регистрация. Выдача расписки в получении необходимых документов
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка в получении необходимых документов
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах"

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы;
2) селолық округтің әкімі.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Укілетті органның лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерге
тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданы селолық округі әкімі аппараттарының тізімі
N р/қ Атауы Орналасу мекен-жайы
1.
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Березовка селосы, Ақтау селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
2.
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Башмачное селосы, Башмачин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
3.
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 10
4.
"Лесное селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Лесное селосы, Лесной селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
5.
"Веселая роща селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Веселая роща селосы, Веселорощин селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
6.
"Михайловка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Михайловка селосы, Михайлов селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
7.
"Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Прииртшыское селосы, Прииртышск селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
8.
"Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Еңбекші селосы, Еңбекші селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
9.
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Железин ауданы, Озерное селосы, Озерный селолық округі әкімі аппаратының ғимараты
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерге
тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N р/қ
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Селолық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
2
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу. Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат беру
Анықтаманың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Анықтамаға немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Анықтаманың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерге
тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына
және үйлеріне кері тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар
мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Аппарат акима Железинского района" по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка улица Ауэзова, 19.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования, перечисленных в  пункте 6 Стандарта (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга предоставляется в течении учебного года  в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования района.

1. Жалпы ережелер
1. "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Железин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесімен Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Әуезов көшесі, 19 мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет Стандарттың 6-тармағында аталған мемлекеттік білім беру мекемелеріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметті алушы) көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап 5 күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші  жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға мемлекеттік қызметті алушының осы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау ауданның білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.

3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель представляет в организацию образования района документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника организации образования района, даты получения услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования района;
руководитель организации образования района;
участковая комиссия аппарата акима сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования района несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
1 Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Участковая комиссия акимата сельского округа
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем  государственной услуги
Проводит обследование жилищно-бытовых условий  жизни лица, претендующего на получение бесплатного питания, составляет акт обследования жилищно-бытовых условий
Готовит проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает потребителю справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка в получении необходимых документов
Акт обследования жилищно-бытовых условий
Проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы ауданның білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдаған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірілктер) қатыстырылған:
ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
ауданның білім беру ұйымының басшысы;
селолық округ әкімі аппаратының учаскелік комиссиясы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Ауданның білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалды іс-әрекетінің
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Селолық округ  әкімдігінің учаскелік комиссиясы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
3
іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді
Тегін тамақтануды алуға үміткердің үй-тұрмыс жағдайын тексеруді жүргізеді және үй-тұрмыс жағдайын тексеру актісін жасайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтамаға не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Үй-тұрмыс жағдайын тексеру актісі
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтама  не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
5
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және
мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Железинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7 и организациями образования Железинского района согласно приложению 1.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в пришкольных лагерях", утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года.
График работы уполномоченного органа и организаций образования района с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
9. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или ответственным работником организации образования района.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги предоставляются документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекенжайы бойынша және осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес ауданның білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет аз қамтылған отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметті алушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет күнтізбелік жыл ішінде ұсынылады.
Уәкілетті органның және ауданның білім беру ұйымдарының жұмыс кестесі сенбі, жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік он күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
9. Стандарттың 16-тармағында аталған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен не ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11-тармағында аталған құжаттар ұсынылады.

12. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования района получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования района;
начальник уполномоченного органа или руководитель организации образования района.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа, организации образования района несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Перечень организаций образования Железинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 1" Железинского района
село Железинка, ул. Квиткова 11
2
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 2" Железинского района
село Железинка, ул. Советов 97
3
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 3" Железинского района
село Железинка, ул. Ауэзова 8
4
Государственное учреждение "Башмачинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Башмачное
5
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова" Железинского района
село Валиханово
6
Государственное учреждение "Прииртышская общеобразовательная средняя школа имени Т.П. Праслова" Железинского района
село Прииртышск
7
Государственное учреждение "Лесная  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Лесное
8
Государственное учреждение "Веселорощинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Веселая роща
9
Государственное учреждение "Алакольская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Алаколь
10
Государственное учреждение "Березовская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Березовка
11
Государственное учреждение "Михайловская средняя общеобразовательная школа" Железинского района
село Михайловка
12
Государственное учреждение "Озерная  общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Озерное
13
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа с. Жанажулдыз"
село Жана жулдыз
14
Государственное учреждение "Ескаринская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Ескара
15
Государственное учреждение "Енбекшинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Енбекши
16
Государственное учреждение "Новомирская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Церковное
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Руководитель  уполномоченного органа или организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный  работник организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Готовит проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
7 календарных дней
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 5 декабря 2012 года N 403/11
Регламент государственной услуги "Выдача разрешений
на обучение в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего среднего образования"

12. Уәкілетті орган және білім беру ұйымы барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса тіркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы не ауданның білім беру бөлімінің жауапты қызметкері;
уәкілетті органның басшысы не ауданның білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Железин ауданының білім беру ұйымдарының тізімі
N п\п Жалпы білім беретін мекеменің атауы Мектептің мекен-жайы Байланыс телефоны
1
Железин ауданының "Железин N 1 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а.,  Квитков көшесі, 11
22445, 21966
2
Железин ауданының "Железин N 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а., Советов көшесі 97
21577, 22537
3
Железин ауданының "Железин N 3 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а., Әуезов көшесі 8
22034, 21511
4
Железин ауданының "Башмачин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Башмачное а.
72550, 72451
5
Железин ауданының "Ш. Уәлиханов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Уәлихан а.
41100, 41097
6
Железин ауданының "Т. П. Праслов атындағы Прииртышск жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Прииртышск а.
71114, 71246
7
Железин ауданының "Лесное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Лесное а.
41293, 41275
8
Железин ауданының "Веселорощин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Веселая роща а.
41017
9
Железин ауданының "Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл а.
41499, 41498
10
Железин ауданының "Березовка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау а.
8(71843)30330
11
Железин ауданының "Михайловка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Михайловка а.
67320
12
Железин ауданының "Озерное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Озерное а.
8(71843)30240
13
Железин ауданының "Жаңа жұлдыз ауылының жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекеме
Жаңа жұлдыз а.
8(71843)64489
14
Железин ауданының "Есқара жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есқара а.
8(71843)64352
15
Железин ауданының "Еңбекші жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекші а.
41681, 41682
16
Железин ауданының "Новомир жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Церковное а.
41725
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалды бірліктер
іс-әрекетінің (бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның маманы не  білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның не білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы не  білім беру ұйымының жауапты қызметкері
3
Ііс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді
Жолдама жобасын не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Жолдамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға жолдаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Жолдама жобасы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
1  күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 5
желтоқсандағы N 403/11 қаулысымен
бекітілді
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями среднего образования Железинского района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования) и государственным учреждением "Отдел образования Железинского района" по адресу: Павлодарская область, Железинский район, село Железинка, улица Квиткова, 7 (далее – уполномоченный орган).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9-00 до 18-00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов организацией образования.
Предварительная запись и ускоренное обслуживание не предусмотрены.
7. Формой завершения государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем  государственной услуги необходимых документов, составляют 15 (пятнадцать) рабочих дней.
9. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

1. Негізгі ұғымдар
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Железин ауданының орта білім беретін ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы) және "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен Павлодар облысы, Железин ауданы, Железинка селосы, Квитков көшесі, 7 мекен-жайы бойынша (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі –   мемлекеттік қызметті алушы).
6. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымымен демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күнін құрайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер Стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.
14. Осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір бірлік әкімшілік іс-әрекеттердің (үрдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Перечень организаций образования Железинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 1" Железинского района
село Железинка, ул. Квиткова 11
2
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 2" Железинского района
село Железинка, ул. Советов 97
3
Государственное учреждение "Железинская общеобразовательная средняя школа N 3" Железинского района
село Железинка, ул. Ауэзова 8
4
Государственное учреждение "Башмачинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Башмачное
5
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Ч.Валиханова" Железинского района
село Валиханово
6
Государственное учреждение "Прииртышская общеобразовательная средняя школа имени Т.П. Праслова" Железинского района
село Прииртышск
7
Государственное учреждение "Лесная общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Лесное
8
Государственное учреждение "Веселорощинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Веселая роща
9
Государственное учреждение "Алакольская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Алаколь
10
Государственное учреждение "Березовская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Березовка
11
Государственное учреждение "Михайловская средняя общеобразовательная школа" Железинского района
село Михайловка
12
Государственное учреждение "Озерная общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Озерное
13
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа с. Жанажулдыз"
село Жана жулдыз
14
Государственное учреждение "Ескаринская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Ескара
15
Государственное учреждение "Енбекшинская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Енбекши
16
Государственное учреждение "Новомирская общеобразовательная средняя школа" Железинского района
село Церковное
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача описи
Готовит проект разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись
Проект разрешения на обучение в форме экстерната либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо  мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в
форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования"
Схема процесса оказания государственной услуги

15. Осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Железин ауданының білім ұйымдарының тізімі
N п\п Білім беру ұйымының атауы Мектептің мекен-жайы
1
Железин ауданының "Железин N 1 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а., Квитков көшесі, 11
2
Железин ауданының "Железин N 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а., Советов көшесі 97
3
Железин ауданының  "Железин N 3 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Железинка а., Әуезов  көшесі 8
4
Железин ауданының "Башмачин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Башмачное а.
5
Железин ауданының "Ш. Уәлиханов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Уәлихан а.
6
Железин ауданының "Т. П. Праслов атындағы Прииртышск жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Прииртышск а.
7
Железин ауданының "Лесное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Лесное а.
8
Железин ауданының "Веселорощин жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Веселая роща а.
9
Железин ауданының "Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Алакөл а.
10
Железин ауданының "Березовка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ақтау а.
11
Железин ауданының "Михайловка жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Михайловка а.
12
Железин ауданының "Озерное жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Озерное а.
13
Железин ауданының "Жаңа жұлдыз ауылының жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Жаңа жұлдыз а.
14
Железин ауданының "Есқара жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Есқара а.
15
Железин ауданының "Еңбекші жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекші а.
16
Железин ауданының "Новомир жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Церковное а.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Тізімдеме беру
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруге немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруге немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапқа қол қояды
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беруді немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тізімдеме
Экстернат түрінде оқуға рұқсат берудің немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап
Экстернат түрінде оқуға рұқсат беру немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметтің көрсету үрдісінің сызбасы