Об утверждении регламентов государственных услуг отдела образования Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 384/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 февраля 2013 года N 3407. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 190/41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 190/41.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации";
2) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей";
3) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об образовании";
4) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
5) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
6) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
7) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
8) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
9) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";

Лебяжі ауданы білім бөлімінің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 384/45 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 ақпанда N 3407 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 190/41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 190/41 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердің тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қоса берiлген:
1) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;

10) регламент государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству";
11) регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям";
12) регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям";
13) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
14) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах".
2. Отделу образования обеспечить своевременное, качественное оказание государственных услуг.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Касымову А.Ж.
Аким района                                А. Курманова
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Постановка на
очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для
направления в детские дошкольные организации"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13, телефоны: 8 (71839) 21059, факс: 21303, электронный адрес: lebroo@list.ru, аппаратами акимов сельских округов, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – уполномоченный орган) и через Лебяжинский филиал государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114, телефон 21137, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru, а также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).

10) "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
11) "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
12) "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
13) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
14) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Бiлiм бөлiмi мемлекеттiк қызметтердi уақытылы, сапалы көрсетудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ж. Қасымоваға жүктелсiн.
Аудан әкiмi                                А. Құрманова
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке
дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке
дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймульдин көшесі, 13 телефондары: 8 (718 39) 21059, факс: 21303, электрондық мекенжайы: lebroo@list.ru, мекенжайы бойынша, мекен-жайлары осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген селолық округ әкімдері аппараттарымен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Лебяжі филиалы арқылы (бұдан әрі – Орталық) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Лебяжі ауылы, Ташимова көшесі 114, телефон 21137, электрондық почта мекенжайы Lebyjii_con@mail.ru мекенжайы бойынша көрсетіледі. Сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда "Электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.

2. Форма предоставляемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги "Постановка детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации Республики Казахстан" (далее – стандарт), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга оказывается:
при обращении в уполномоченный орган - в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача направления в детскую дошкольную организацию, согласно приложению 4 к стандарту, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомления о постановке на очередь, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера очередности в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью уполномоченного лица уполномоченного органа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) с момента обращения получателя государственной услуги составляет 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут.
9. Основания отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги при обращении получателя в уполномоченный орган осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается:
при обращении в уполномоченный орган - направление в детскую дошкольную организацию, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомление о постановке на очередь с указанием номера очередности государственной услуги.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара  автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет стандарттың 6-тармағында көрсетілген жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
уәкілетті органға жүгінген жағдайда – белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі стандартқа 4-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама беру, мектепке дейінгі ұйымдарда орын болмаған жағдайда стандартқа 5-қосымшаға сәйкес уәкілетті органның уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлы қолы қойылған электрондық құжат нысанында кезектіліктің нөмірі көрсетілген кезекке қою туралы хабарлама немесе электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
Уәкілетті органға жүгінген жағдайда:
1) мемлекеттік қызметті алушының өтініш жасаған уақытынан бастап 3 жұмыс күнін құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күту уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
9. Құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында аталған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органға арқылы жүгінгенде уәкілетті органның маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға беріледі:
уәкілетті органға жүгінген кезде – мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама, мектепке дейінгі ұйымда орын болмаған жағдайда мемлекеттік қызметтің кезектілігі көрсетілген кезекке қойылғаны туралы хабарлама беріледі.

13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единица):
при обращении в уполномоченный орган:
специалист уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа либо аким.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации"
Перечень адресов аппаратов акимов сельских округов
N п/п Наименование сельского округа Адрес аппарата акима сельского округа
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймульдиского сельского округа Лебяжинского района"
с. Восточное
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района"
с. Жамбыл
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Казынского сельского округа Лебяжинского района"
с. Казы
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Казылагашского сельского округа Лебяжинского района"
с. Бескарагай
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района"
с. Черное
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района"
с. Акку
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района"
с. Майкарагай
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района"
с. Малыбай
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района"
с. Шака
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района"
с. Шарбакты
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района"
с. Ямышево
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации"
Таблица 1. Описание действий структурно функциональной единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единицы
Специалист
Руководитель уполномоченного органа либо аким
Специалист
руководитель уполномоченного органа либо аким
Специалист
2
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов, указанных в пункте 11 стандарта
Рассмотрение представленных получателем документов
Подготовка направления или уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение направления или уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления или уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку справки либо мотивированного ответа об отказе
Проект направления или уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Направления или уведомления, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Срок исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет) для
направления в детские
дошкольные организации"
1. Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел образования
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Оформление
документов на социальное обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган).

13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірлік) қатыстырылған:
уәкілетті органға жүгінген кезде:
уәкілетті органның басшысы немесе әкім.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды
кезекке қою" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Селолық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
р/с N Селолық округтің атауы Селолық округ әкімінің орналасқан мекен-жайы
1.
"Лебяжі ауданының Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Восточный ауылы
2.
"Лебяжі ауданының Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауылы
3.
"Лебяжі ауданының Қазы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қазы ауылы
4.
"Лебяжі ауданының Қызылағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бесқарғай ауылы
5.
"Лебяжі ауданының Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Черное ауылы
6.
"Лебяжі ауданының Лебяжі селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аққу ауылы
7.
"Лебяжі ауданының Майқарағай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Майқарағай ауылы
8.
"Лебяжі ауданының Малыбай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Малыбай ауылы
9.
"Лебяжі ауданының Шақа селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шақа ауылы
10.
"Лебяжі ауданының Шарбақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауылы
11.
"Лебяжі ауданының Ямышев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ямышев ауылы
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды
кезекке қою" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
2-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің әрекетін сипаттау
N Негізгі процесс әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Іс-әрекеттің N (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
Бірлік атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы немесе әкім
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы немесе әкім
Уәкілетті органның маманы
2.
Іс-әрекеттің (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және оларды сипаттау
Тұтынушы стандарттың 11-тармағында   көрсетілген ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны не көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Жолдаманы немесе хабарламаны не көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны не көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3.
Аяқтау нысаны  (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркеу
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
Жолдаманың немесе хабарламаның не көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжатқа қол қою
Жолдама немесе хабарлама не көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына
жіберу үшін мектепке дейінгі
(7 жасқа дейін) жастағы балаларды
кезекке қою" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Білім бөліміне өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетеді.

2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.30 часов с перерывом на обед 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймолдина, 13.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей (далее – справка), согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем необходимых документов (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 20 минут.
9. Основания для отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі  – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 13 мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік отыз күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау

11. Для получения государственной услуги в уполномоченный орган предоставляются документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов получателю выдается расписка о получении всех документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единиц):
специалист уполномоченного органа;
совет по опеке и попечительству;
начальник уполномоченного органа;
акимат района.

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы уәкілетті органға стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттар ұсынылады.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы;
қамқоршылық және қорғаншылық жөніндегі кеңес;
уәкілетті органның бастығы;
аудан әкімдігі.

14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Совет по опеке и попечительству
Специалист уполномоченного органа
Акимат района
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов
Проводит обследование жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, выносит заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Принимает постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Готовит проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Подписывает справку  об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Выдает получателю справку об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Заключение о необходимости установления опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект постановления акимата района об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Постановление об установлении опеки (попечительства) либо об отказе в установлении опеки (попечительства)
Проект справки об установлении опеки (попечительства) либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Справка об установлении опеки (попечительства) либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
14 календарных дней
7 календарных дней
7 календарных дней
1 календарный день
1 календарный день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об образовании"

4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1.
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
6
7
2.
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Қамқоршылық және қорғаншылық жөніндегі кеңес
Уәкілетті органның маманы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3.
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция рәсімдерінің) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді
Баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеру жүргізеді, қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қорытынды шығарады
Аудан әкімдігінің қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулысының жобасын әзірлейді және келіседі
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы  қаулы қабылдайды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама жобасын дайындайды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама ға қол қояды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтаманы алушыға береді
4.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қорытынды
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулының жобасы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы қаулы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтаманың жобасы
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама
Қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеу қажеттілігі туралы не қорғаншылықты (қамқоршылықты) белгілеуден бас тарту туралы анықтама
5.
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
14 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
5
6
7
"Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об образовании" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Лебяжинского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, и лицам казахской национальности, не являющимся гражданами Республики Казахстан (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача дубликатов документов об образовании", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, - не более 20 минут;
2) с момента обращения для получения государственной услуги - не более 10-ти календарных дней.
9. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
- ответственный работник организации образования;
- руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

1. Жалпы ережелер
1. "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданының жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі – білім беру ұйымы) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ тұлғаларға және Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін көрсетіледі. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүргізіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген сәттен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
- білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
- білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.

15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов
документов об образовании"
Перечень организаций образования Лебяжинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
ГУ "Бескарагайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Бескарагай
2
ГУ "Малыбайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Малыбай
3
ГУ "Жамбылская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жамбыл
4
ГУ "Казынская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казы
5
ГУ "Лебяжинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку
6
ГУ "Майкарагайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, c. Майкарагай
7
ГУ "Шакинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шака
8
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шабар
9
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Баймульдина"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Баймульдина
10
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Сатыбалдина"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Кызылкогам
11
ГУ "Потанинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Черное
12
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Уахатова"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Мергалым
13
ГУ "Тлектесская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тлектес
14
ГУ "Шарбактинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шарбакты
15
ГУ "Ямышевская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Ямышево
16
ГУ "Зорь-Октябрьская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тосагаш
17
ГУ "Такирская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Такир
18
ГУ "Ленинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Айтей
19
ГУ "Амангельдинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шоктал
20
ГУ "Жабаглинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жабаглы
21
ГУ "Жанатанская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жанатан
22
ГУ "Казантайская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казантай
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов
документов об образовании"
Описание действий структурно-функциональных единиц с
момента обращения для получения государственной услуги
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача расписки о получении всех документов
Готовит дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о получении всех документов
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Дубликат документа об образовании либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
7 календарных дней
1 календарный день
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача дубликатов
документов об образовании"
Схема процесса оказания государственной услуги с
момента обращения для получения государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения по
общеобразовательным программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"

15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданының білім беру ұйымдарының тізімі
N п\п Білім беру ұйымының атауы Мектептің мекенжайы
1.
"Бесқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Бесқарағай ауылы
2.
"Малыбай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Малыбай ауылы
3.
"Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы
4.
"Қазы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазы ауылы
5.
"Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы
6.
"Майқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Майқарағай ауылы
7.
"Шақа жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шақа ауылы
8.
"Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шабар ауылы
9.
"Баймолдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Баймолдин ауылы
10.
"Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қызылқоғам ауылы
11.
"Потанин жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Черное ауылы
12.
"Уахатов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Мерғалым ауылы
13.
"Тілектес жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, с. Тілектес ауылы
14.
"Шарбақты жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шарбақты ауылы
15.
"Ямышев жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
16.
"Зор-Октябрь жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Төсағаш ауылы
17.
"Тақыр жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Тақыр ауылы
18.
"Ленин жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Әйтей ауылы
19.
"Амангелді жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шоқтал ауылы
20.
"Жабағылы жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жабағылы ауылы
21.
"Жаңатаң жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жаңатаң ауылы
22.
"Қазантай жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазантай ауылы
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті
(жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1.
Бірліктер атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2.
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімдердің операцияларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу. Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат беру
Білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды
Білім туралы құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды
Алушыға білім туралы құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Білім туралы құжаттың телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
4.
Орындалу мерзімі
20 минуттан аспайды
7 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы
білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Лебяжинского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 9.00 до 13.00 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
7. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, является общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации) - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.
9. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги перечислены в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданының білім беру жалпы орта ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымдар) көрсетіледі.
2.Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматтарына (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп ресімдеу қарастырылмаған.
7. Мемлекеттік қызметті алушыға берілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны білім беру ұйымдарының жалпы орта білім беретін ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін бір жұмыс күнін құрайды:
1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз стандарттың 16-тармағында аталған.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

12. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Перечень организаций образования Лебяжинского района
N п\п Наименование организации образования Адрес школы
1
ГУ "Бескарагайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Бескарагай
2
ГУ "Малыбайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Малыбай
3
ГУ "Жамбылская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жамбыл
4
ГУ "Казынская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казы
5
ГУ "Лебяжинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку
6
ГУ "Майкарагайская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, c. Майкарагай
7
ГУ "Шакинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шака
8
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шабар
9
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Баймульдина"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Баймульдина
10
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Сатыбалдина"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Кызылкогам
11
ГУ "Потанинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Черное
12
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Уахатова"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Мергалым
13
ГУ "Тлектесская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тлектес
14
ГУ "Шарбактинская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шарбакты
15
ГУ "Ямышевская общеобразовательная средняя школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Ямышево
16
ГУ "Зорь-Октябрьская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тосагаш
17
ГУ "Такирская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Такир
18
ГУ "Ленинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Айтей
19
ГУ "Амангельдинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шоктал
20
ГУ "Жабаглинская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жабаглы
21
ГУ "Жанатанская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жанатан
22
ГУ "Казантайская общеобразовательная основная школа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казантай
23
ГУ "Общеобразовательная начальная школа Шамши"
Павлодарская область,Лебяжинский район, с. Шамши
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги, выдача  расписки о приеме необходимых документов
Готовит проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Проект приказа о зачислении в организацию образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
4 часа
2 часа
Не более 3 месяцев
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо
от ведомственной подчиненности для
обучения по общеобразовательным
программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов
для организации индивидуального бесплатного обучения на
дому детей, которые по состоянию здоровья в течение
длительного времени не могут посещать организации
начального, основного среднего, общего среднего образования"

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту
үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданы білім ұйымдарының тізімі
N п\п Білім беру ұйымының атауы Мектептің мекенжайы
1.
"Бесқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Бесқарағай ауылы
2.
"Малыбай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Малыбай ауылы
3.
"Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы
4.
"Қазы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазы ауылы
5.
"Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы
6.
"Майқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Майқарағай ауылы
7.
"Шақа жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шақа ауылы
8.
"Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шабар ауылы
9.
"Баймолдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Баймолдин ауылы
10.
"Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қызылқоғам ауылы
11.
"Потанин жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Черное ауылы
12.
"Уахатов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Мерғалым ауылы
13.
"Тілектес жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, с. Тілектес ауылы
14.
"Шарбақты жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шарбақты ауылы
15.
"Ямышев жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
16.
"Зор-Октябрь жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Төсағаш ауылы
17.
"Тақыр жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Тақыр ауылы
18.
"Ленин жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Әйтей ауылы
19.
"Амангелді жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шоқтал ауылы
20.
"Жабағылы жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жабағылы ауылы
21.
"Жаңатаң жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жаңатаң ауылы
22.
"Қазантай жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазантай ауылы
23.
"Шәмші жалпы бастауыш білім беретін мектеп" ММ
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шәмші ауылы
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту
үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірліктер
(бұдан әрі – бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті
(жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
1.
Бірліктердің атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
2.
Іс-әрекеттің (үдерістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат береді
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
4 сағат
2 сағат
3 айдан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту
үшін ведомстволық бағыныстылығына
қарамастан білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын
балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін
құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями общего среднего образования Лебяжинского района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на безвозмездной основе.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется физическим лицам, не имеющим возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
7. Формой завершения государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов - 3 рабочих дня.
9. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 11 стандарта, извещают получателя государственной услуги об отказе с указанием причин.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданының жалпы орта білім беретін ұйымдары (бұдан әрі – білім беру ұйымы) көрсетеді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет ақысыз негізде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына бару мүмкіндігі жоқ жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
7. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
9. Білім беру ұйымы стандарттың 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.

1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее - регламент) разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года "Об административных процедурах".
2. Форма предоставляемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее – стандарт), утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119.
4. Государственная услуга оказывается дошкольными организациями (далее – дошкольная организация) Лебяжинского района согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
5. Формой завершения государственной услуги являются договор, заключаемый согласно приложению 1 к стандарту между дошкольной организацией и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее – получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги документов в дошкольную организацию, определенных в пункте 11 стандарта и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3)максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга при обращении в дошкольную организацию предоставляется в течении двух рабочих дней, в соответствии с установленным графиком приема законных представителей, утвержденного руководителем дошкольной организации.
10. Государственная услуга оказывается в дошкольных организациях, непосредственно в кабине руководителя.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить документы указанные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в оригиналах.
3. Порядок действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
12. Документ, подтверждающий сдачу получателем государственной услуги необходимых документов для получения государственной услуги, не требуется.

1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті (бұдан әрі - регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына сәйкес әзірленді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: автоматтандырылмаған.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты (бұдан әрі - стандарт) негізінде іске асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет Лебяжі ауданының мектепке дейінгі ұйымымен (бұдан әрі - МДҰ) көрсетіледі, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуді аяқтау нысаны стандартқа 1-қосымшаға сәйкес МДҰ мен заңды өкілдер арасында жасалатын шарт болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мектепке дейінгі жастағы балалардың заңды өкілдеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында айқындалған құжаттарды МДҰ-ға тапсыру және басшылардан қажетті кеңес алу сәтінен бастап – кемінде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің рұқсат берілген ең көп уақыты – кемінде 30 минутты құрайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет МДҰ-ға өтініш жасаған жағдайда МДҰ басшысы белгілеген заңды өкілдерді қабылдау кестесіне сәйкес екі жұмыс күні ішінде көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет МДҰ ғимаратында, тікелей басшының кабинетінде көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алушының мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат талап етілмейді.

13. Государственная услуга осуществляется посредством личного посещения дошкольной организации получателем государственной услуги.
14. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит нарушение требований указанных в пункте 16 стандарта.
15. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в дошкольную организацию:
1) ответственное лицо в дошкольной организации;
2) руководитель дошкольной организации.
16. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующим законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Перечень дошкольных организаций Лебяжинского района
N п\п Наименование дошкольной организации Адрес дошкольной организации
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад" Балдаурен" аппарата Акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Акку, ул. Иванова 90
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айналайын" аппарата акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Акку, ул. Кадырбаева 1
3
Государственное казенное коммунальное  предприятие "Детский сад "Гүлдәурен" аппарата акима Малыбайского сельского округа Лебяжинскогорайона, акимата Лебяжинского района
с. Малыбай
4
Государственное казенное коммунальное  пред-приятие "Детский сад "Айгөлек" аппарата акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района

13. Мемлекеттік қызмет МДҰ-да мемлекеттік қызметті алушының жеке қатысуымен жүзеге асырылады.
14. Егер стандарттың 11-тармағына сәйкес талап етілетін барлық құжаттар ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
15. Мектепке дейінгі ұйымға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер) қатысады:
1) мектепке дейінгі ұйымның жауапты адам;
2) мектепке дейінгі ұйымның басшысы.
16. Бірліктердің іс-әрекетінің реті осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
17. Іс-әрекеттің және бірліктердің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасына келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте жауапты болады.
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданының мектепке дейінгі мекемелердің тізімі
N Мектепке дейінгі мекеме атауы Мектепке дейінгі мекеменің мекен-жайы
1.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі әкімі аппаратының "Балдаурен" бөбекжай балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Аққу ауылы, Иванов, 90
2.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі әкімі аппаратының "Айналайын" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Аққу ауылы, Қадырбаев, 1
3.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округі әкімі аппаратының "Гүлдаурен" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Малыбай ауылы
4.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Қызыласкер ауылдық округі әкімі аппаратының "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

с. Черное, ул. М. Арынова 38/1
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Күншуак" аппарата акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Жамбыл, ул. Школьная 1
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Кызгалдак" аппарата акима Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Шарбакты, ул. Жангельдина 1
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Болашак" аппарата акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Ямышево, ул. Советов 1
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Еркетай" аппарата акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
с. Тлектес
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Таблица 1. Описание действий структурно функциональной единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единицы
Ответственное лицо в дошкольной организации
Руководитель дошкольной организации
Ответственное лицо в дошкольной организации
Руководитель дошкольной организации
Ответственное лицо в  дошкольной организации
2
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем документов, указанных в п. 11 стандарта
Рассмотрение представленных получателем документов и выдача консультации
Подготовка договора либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение договора либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача договора  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку договора либо мотивированного ответа об отказе
Проект договора либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Договор, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Срок исполнения
Не более 30 минут
20 минут
1 час
15 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
1. Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел образования
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов и
зачисление в организации дополнительного образования
для детей по предоставлению им дополнительного образования"

Черное ауылы М. Арынов, 38/1
5.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының "Күншуақ" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл ауылы, Школьное, 1
6.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Шарбақты ауылдық округі әкімі аппаратының "Қызғалдақ" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Шарбақты ауылы, Жангельдин, 1
7.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Ямышево ауылдық округі әкімі аппаратының "Болашақ" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Ямышево ауылы, Советов, 1
8.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Ямышево ауылдық округі әкімі аппаратының "Еркетай" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Тілектес ауылы
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктің әрекетін сипаттау
Негізгі процесс әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Іс-әрекеттің N (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
4
5
Бірлік атауы
Мектепке дейінгі ұйымның жауапты адам
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы
Мектепке дейінгі ұйымның жауапты адам
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы
Мектепке дейінгі ұйымның жауапты адам
2.
Іс-әрекеттің (үдеріс, рәсім, операциялар) атауы және оларды сипаттау
Тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
оқуға қабылдау туралы бұйрық дайындау немесе ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
бұйрықты қарау немесе  ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
оқуға қабылдау туралы хабарлама немесе  ұсынылған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
3.
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды тіркеу
бұйрық дайындауға құжаттарды беру немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
бұйрықтың, немесе ұсынған қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
бұйрыққа қол қою
оқуға қабылдауға бұйрық туралы алушыға білім немесе ұсынған қызметтен бас тарту туралы дәлелді ауызша хабарлама беру
4.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
20 минуттан аспайды
1 сағат
15 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
5.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
1. Білім бөліміне өтініш білдіргенде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным казенным предприятием "Детско-юношеский клуб "Жастар" отдела образования Лебяжинского района акимата Лебяжинского района" (далее – организация дополнительного образования) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку улица Иванова, 97.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора согласно приложению 2 к стандарту, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 15 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
8. Основания для отказа в предоставлении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
9. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации дополнительного образования.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию дополнительного образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының әкімдігі, Лебяжі ауданының білім бөлімінің "Жастар" Балалар-жасөспірімдер клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен (бұдан әрі – қосымша білім беру ұйымы) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Иванова көшесі, 97 мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет 3 жастан 18 жасқа дейінгі жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жұмыс күндері демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген кестеге сәйкес түскі үзіліспен 9.00-ден 18.30-ге дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі қосымша білім беру ұйымына стандартқа 2-қосымшаға сәйкес баланың заңды өкілі мен балаларға қосымша білім беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негізінде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгінген сәттен бастап 15 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алу үшін күту (тіркелу кезінде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.
8. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы қосымша білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

11. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) ответственный работник организации дополнительного образования;
2) руководитель организации дополнительного образования.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единицы, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица организации дополнительного образования несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по
предоставлению им
дополнительного образования"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единицы
Ответственный работник организации дополнительного образования
Ответственный работник организации дополнительного образования
Руководитель организации дополнительного образования
Ответственный работник организации дополнительного образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги, выдача расписки о приеме необходимых документов
Готовит проект приказа о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает приказ о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю государственной услуги приказ о зачислении в организацию дополнительного образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме необходимых документов
Проект приказа о зачислении в организацию дополнительного образования  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию дополнительного образования  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Приказ о зачислении в организацию дополнительного образования  либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации дополнительного
образования для детей по
предоставлению им
дополнительного образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах"

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
қосымша білім беру ұйымының басшысы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Қосымша білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылым-іс-әрекетінің (бірлік) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N п/п
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1.
Бірлік атауы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Қосымша білім беру ұйымының басшысы
Қосымша білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2.
іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың дайындайды не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қояды
Мемлекеттік қызметті алушыға қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықты  не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрықтың не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5.
Келесі іс-әрекеттің N
2
3
4
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттар қабылдау
және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен
тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах" (далее – государственная услуга) оказывается организациями образования района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования, перечисленных в  пункте 6 стандарта (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.00, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
9. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования района.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель представляет в организацию образования района документы, определенные в пункте 11 стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауданның білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет стандарттың 6-тармағында аталған мемлекеттік білім беру мекемелеріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметті алушы) көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап 5 күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілген мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау ауданның білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы ауданның білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.

12. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка в получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника организации образования района, даты получения услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования района;
руководитель организации образования района;
участковая комиссия аппарата акима сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица организации образования района несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Перечень организаций образования Лебяжинского района
N п/п Уполномоченный орган Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1.
Государственное учреждение "Отдел образования Лебяжинского района"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Бескарагай
ГУ "Бескарагайская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-13-45 e-mail: beskaragaymektebi@rambler.ru
2.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Малыбай
ГУ "Малыбайская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 2-72-70 e-mail: malibai_sosh@mail.ru
3.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жамбыл
ГУ "Жамбылская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-10-02 e-mail:zhambul.pvl@mail.ru
4.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казы
ГУ "Казынская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-10-04 e-mail: ms.absolyamova@mail.ru
5.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку
ГУ "Лебяжинская общеобразовательная средняя школа"
телефон/факс: 8 (71839) 2-14-27 e-mail: lebagie.sh@mail.ru
6.
Павлодарская область, Лебяжинский район, c. Майкарагай
ГУ "Майкарагайская общеобразовательная средняя школа"

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдаған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
ауданның білім беру ұйымының басшысы;
ауылдық округ әкімі аппаратының учаскелік комиссиясы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Ауданның білім беру ұйымының лауазымды адамдарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданы білім беру ұйымдарының тізімі
N р/н Уәкілетті орган Елді мекеннің атауы Жалпы білім беру ұйымдары Байланыс мәліметі
1.
"Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекеме
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Бесқарағай ауылы
"Бесқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8(71839)4-13-45 e-mail: beskaragaymektebi@rambler.ru
2.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Малыбай ауылы
"Малыбай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71839) 2-72-70 e-mail: malibai_sosh@mail.ru
3.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы
"Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71839) 4-10-02 e-mail: zhambul.pvl@mail.ru
4.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазы ауылы
"Қазы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71839) 4-10-04 e-mail: ms.absolyamova@mail.ru
5.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы
"Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон/факс: 8 (71839) 2-14-27 e-mail: lebagie.sh@mail.ru
6.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Майқарағай ауылы
"Майқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ

телефон/факс: 8 (71839) 2-83-46 e-mail: maikaragai909@mail.ru
7.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шака
ГУ "Шакинская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71842) 2-32-30 e-mail:shaka sosh@mail.ru
8.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шабар
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"
телефон: 8 (71839) 4-05-23e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
9.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Баймульдина
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Баймульдина"
телефон: 8 (71842) 2-23-37 e-mail: Kshomanov@mail.ru
10.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Кызылкогам
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Сатыбалдина"
телефон: 8 (71839) 4-05-90
11.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Черное
ГУ "Потанинская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 2-53-72
12.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Мергалым
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Уахатова"
телефон: 8 (71839) 2-83-98 e-mail: uahatov@mail.ru
13.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тлектес
ГУ "Тлектесская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839)4-07-68 e-mail: tlektes_school@mail.ru
14.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шарбакты
ГУ "Шарбактинская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 2-44-08e-mail:scharbakty@yandex.ru
15.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Ямышево
ГУ "Ямышевская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-07-88 e-mail: jamushevo@mail.ru
16.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тосагаш
ГУ "Зорь-Октябрьская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-00-20 e-mail: mektep_zor@mail.ru
17.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Такир
ГУ "Такирская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71842) 2-23-67 e-mail: takir2013@mail.ru
18.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Айтей
ГУ "Ленинская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-05-31 e-mail: lenin_mektep@mail.ru
19.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шоктал
ГУ "Амангельдинская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71842) 2-32-75e-mail:amangeldy-school@mail.ru
20.
Павлодарская область, Лебяжинский район,  с.Жабаглы
ГУ "Жабаглинская общеобразовательная основная школа"

телефон/факс: 8 (71839) 2-83-46 e-mail: maikaragai909@mail.ru
7.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шақа ауылы
"Шақа жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71842) 2-32-30 e-mail:shaka sosh@mail.ru
8.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шабар ауылы
"Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71839) 4-05-23 e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
9.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Баймолдин ауылы
"Баймолдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон: 8 (71842) 2-23-37 e-mail: Kshomanov@mail.ru
10.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қызылқоғам ауылы
"Сатыбалдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-05-90
11.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Черное ауылы
"Потанин жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-53-72
12.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Мерғалым ауылы
"Уахатов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-83-98 e-mail: uahatov@mail.ru
13.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, с.Тілектес ауылы
"Тлектес жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-07-68
e-mail: tlektes_school@mail.ru
14.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шарбақты ауылы
"Шарбақты жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-44-08
e-mail:scharbakty@yandex.ru
15.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
"Ямышев жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839)
4-07-88
e-mail: jamushevo@mail.ru
16.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Төсағаш ауылы
"Зор-Октябрь жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-00-20
e-mail: mektep_zor@mail.ru
17.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Тақыр ауылы
"Тақыр жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71842) 2-23-67
e-mail: takir2013@mail.ru
18.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Әйтей ауылы
"Ленин жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-05-31
e-mail: lenin_mektep@mail.ru
19.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шоқтал ауылы
"Амангелді жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71842) 2-32-75e-mail:amangeldy-school@mail.ru
20.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жабағылы ауылы
"Жабағылы жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:

телефон: 8 (71839) 4-00-70 e-mail: zhabagly_shkola@mail.ru
21.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жанатан
ГУ "Жанатанская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-11-78 e-mail: Zhanatan@mail.ru
22.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казантай
ГУ "Казантайская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-21-39e-mail:kazantajskayaoosh@mail.ru
23.
Павлодарская область,Лебяжинский район,  с. Шамши
ГУ "Общеобразовательная начальная школа Шамши"
телефон: 8 (71839) 4-05-23e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Описание действий структурно-функциональных единиц
1 Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования (замдиректора по воспитательной работе)
Участковая комиссия аппаратов акимов сельских округов
Ответственный работник организации образования (замдиректора по воспитательной работе)
Руководитель организации образования (директор школы)
Ответственный работник организации образования (замдиректора по воспитательной работе)
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги
Проводит обследование жилищно бытовых условий жизни лица, претендующего на получение бесплатного питания, составляет акт-обследования жилищно-бытовых условий
Готовит проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает потребителю справку о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка в получении необходимых документов
Акт-обследования жилищно-бытовых условий
Проект справки о предоставлении бесплатного питания либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка о предоставлении бесплатного питания либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"

8 (71839) 4-00-70
e-mail: zhabagly_shkola@mail.ru
21.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жаңатаң ауылы
"Жаңатаң жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-11-78
e-mail: Zhanatan@mail.ru
22.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазантай ауылы
"Қазантайская жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-21-39e-mail:kazantajskayaoosh@mail.ru
23.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шәмші ауылы
"Шәмші жалпы бастауыш білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-05-23e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірлектер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1.
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
2.
Бірліктер атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері (директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары)
Ауылдық округ әкімдері аппараттарының учаскелік комиссиясы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері (директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары)
Білім беру ұйымының басшысы (мектеп директоры)
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері (директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары)
3.
іс-әрекеттің (үрдістің, операция рәсімдерінің) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді
Тегін тамақтануды алуға үміткердің үй-тұрмыстық жағдайын тексеруді жүргізеді және үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісін жасайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не  қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Үй-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманың не қызметт ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Тегін тамақтануды ұсыну туралы анықтаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Жалпы білім беретін мектептерде
білім алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін
құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және
мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды
қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13 и организациями образования Лебяжинского района согласно приложению 1.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в пришкольных лагерях", утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года.
График работы уполномоченного органа и организаций образования района с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
9. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или ответственным работником организации образования района.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги предоставляются документы, указанные в пункте 11 стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 13 мекенжайы бойынша және осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес ауданның білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттiк қызмет аз қамтылған отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметті алушы) көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет күнтізбелік жыл ішінде ұсынылады.
Уәкілетті органның және ауданның білім беру ұйымдарының жұмыс кестесі сенбі, жексенбі және мерекелік күндерді қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандартқа 2-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік он күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен не ауданның білім беру ұйымының жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 11-тармағында аталған құжаттар ұсынылады.

12. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования района получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования района;
начальник уполномоченного органа или руководитель организации образования района.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа, организации образования района несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Перечень организаций образования Лебяжинского района
N п/п Уполномоченный орган Наименование населенного пункта Общеобразовательная организация Контактные данные
1.
Государственное учреждение "Отдел образования Лебяжинского района"
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Бескарагай
ГУ "Бескарагайская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-13-45 e-mail:beskaragaymektebi@rambler.ru
2.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Малыбай
ГУ "Малыбайская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 2-72-70 e-mail: malibai_sosh@mail.ru
3.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жамбыл
ГУ "Жамбылская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-10-02 e-mail:zhambul.pvl@mail.ru
4.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казы
ГУ "Казынская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 4-10-04 e-mail: ms.absolyamova@mail.ru
5.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Акку
ГУ "Лебяжинская общеобразовательная средняя школа"
телефон/факс: 8 (71839) 2-14-27 e-mail: lebagie.sh@mail.ru
6.
Павлодарская область, Лебяжинский район, c. Майкарагай
ГУ "Майкарагайская общеобразовательная средняя школа"
телефон/факс: 8 (71839) 2-83-46 e-mail: maikaragai909@mail.ru
7.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шака
ГУ "Шакинская общеобразовательная средняя школа"

12. Құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға уәкілетті органмен және ауданның білім беру ұйымымен тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы немесе ауданның білім беру бөлімінің жауапты қызметкері;
уәкілетті органның басшысы немесе ауданның білім беру ұйымының басшысы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның, білім беру ұйымдарының лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданы білім беру ұйымдарының тізімі
N р/н Уәкілетті орган Елді мекеннің атауы Жалпы білім беру ұйымдары Байланыс мәліметі
1.
Мемлекеттік мекеме "Лебяжі ауданының білім бөлімі"
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Бесқарағай ауылы
"Бесқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-13-45
e-mail:beskaragaymektebi@rambler.ru
2.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Малыбай ауылы
"Малыбай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-72-70
e-mail: malibai_sosh@mail.ru
3.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы
"Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-10-02 e-mail:zhambul.pvl@mail.ru
4.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазы ауылы
"Қазы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-10-04
e-mail: ms.absolyamova@mail.ru
5.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы
"Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон/факс: 8 (71839) 2-14-27
e-mail: lebagie.sh@mail.ru
6.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Майқарағай ауылы
"Майқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон/факс: 8 (71839) 2-83-46
e-mail: maikaragai909@mail.ru
7.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шақа ауылы
"Шақа жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:

телефон: 8 (71839) 4-00-70 e-mail: zhabagly_shkola@mail.ru
21.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Жанатан
ГУ "Жанатанская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-11-78 e-mail: Zhanatan@mail.ru
22.
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Казантай
ГУ "Казантайская общеобразовательная основная школа"
телефон: 8 (71839) 4-21-39 e-mail:kazantajskayaoosh@mail.ru
23.
Павлодарская область,Лебяжинский район, с. Шамши
ГУ "Общеобразовательная начальная школа Шамши"
телефон: 8 (71839) 4-05-23 e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единицы)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2.
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
Руководитель  уполномоченного органа или организации образования
Специалист уполномоченного органа или ответственный работник организации образования
3.
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Готовит проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Подписывает направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает получателю направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект направления либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5.
Сроки исполнения
Не более 30 минут
7 календарных дней
1 календарный день
Не более 30 минут
6.
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных
семей в загородных и пришкольных лагерях"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок по опеке и попечительству" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган) через Лебяжинский филиал государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114. А также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.

8 (71839) 4-00-70
e-mail: zhabagly_shkola@mail.ru
21.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жаңатаң ауылы
"Жаңатаң жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-11-78
e-mail: Zhanatan@mail.ru
22.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Қазантай ауылы
"Қазантайская жалпы негізгі білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-21-39e-mail:kazantajskayaoosh@mail.ru
23.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шәмші ауылы
"Шәмші жалпы бастауыш білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 4-05-23e-mail:abaiskaya_sosh@mail.ru
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірлектер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
1.
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
2.
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Уәкілетті органның не білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы не білім беру ұйымының жауапты қызметкері
3.
іс-әрекеттің (үрдістің, рәсімдер операцияларының) аталуы және оның сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тиісті құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат береді
Жолдама жобасын не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды
Жолдамаға не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Алушыға жолдаманы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
4.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Барлық құжаттарды қабылдап алғаны туралы қолхат
Жолдама жобасы не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Жолдама не қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5.
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
7  күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
30 минуттан аспайды
6.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Лебяжі филиалы арқылы (бұдан әрі – Орталық) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу селосы, Ташимов көшесі, 114 мекенжайы бойынша көрсетеді. Сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда "Электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
Шалғайдағы елді мекендердің тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок по опеке и попечительству", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Сроки с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляют пять рабочих дней.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги не более 20 минут.
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по опеке и попечительству (далее – справка) согласно приложению 3 к стандарту на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
9. Основания отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. При приеме всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі мемлекеттік қызмет алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 5 жұмыс күнін құрайды.
Жүгінген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi болып стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы қағаз тасымалдағышта қорғаншылық пен қамқоршылық жөнінде анықтама (бұдан әрі – анықтама) немесе электрондық құжат нысанындағы анықтама беру не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушыға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру қажет.
9. Құжаттарды қабылдаудан бас тарту негіздері стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Барлық қажетті құжаттар қабылданған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі

15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справки по опеки и попечительству"
Таблица 1. Описание действий
структурно–функциональной единицы (СФЕ)
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование СФЕ
Главный специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Главный специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Главный специалист отдела образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из Центра документов
Рассмотрение представленных документов
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Резолюция
Проект справки или уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписания документа
Направление в Центр справки либо мотивированного ответа об отказе в
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
2 рабочих дня
2 рабочих дня
Не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справки по опеки и попечительству"
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные
фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних
детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной
полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
для оформления наследства несовершеннолетним детям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган) через Лебяжинский филиал государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114., а также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.

15. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1.
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2.
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3.
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталыққтаң түскен құжаттарды қабылдау және тiркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Журналда тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюция
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасы
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Анықтама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты Орталыққа жіберу
5.
Орындау уақыттары
20 минуттан артық емес
1 күн
2 күн
1 күн
20 минуттан артық емес
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтiнген жағдайда
мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың
салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар
беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер  министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Лебяжі филиалы арқылы (бұдан әрі – Орталық) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу селосы, Ташимов көшесі, 114 мекенжайы бойынша көрсетеді. Сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда "Электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетеді.
Шалғайдағы елді мекендердің тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга оказывается пять дней в неделю с 9.00 часов до 18.30 часов, без перерыва на обед, выходной день: воскресенье.
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей (уступка прав и обязательств, расторжение договоров), согласно приложениям 3 и 4 к стандарту, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее – справка), согласно приложению 5 к стандарту либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут.
Максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
9. Основания отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги при обращении получателем в уполномоченный орган осуществляется специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При приеме всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет аптасына алты күн түскі үзіліссіз көрсетіледі, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің аяқталу нысаны стандартқа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету, стандартқа 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаға тиесілі мүлікпен әрекетті жүзеге асыру үшін қағаз тасымалдағышта анықтамалар (бұдан әрі – анықтама) беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері бес жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды.
Қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
Жүгінген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты алған кезде кезек күтудің рұқсат берiлген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
9. Құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында аталған.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажетті құжаттар қабылданған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.

13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
банки для распоряжения вкладами
несовершеннолетних детей, в
территориальные подразделения
Комитета дорожной полиции
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан для оформления наследства
несовершеннолетним детям"
Таблица 1. Описание действий структурно–функциональной единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Начальник  Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из Центра документов
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Резолюция
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписания документа
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе в Центр
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
1 день
1 дня
1 день
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
банки для распоряжения вкладами
несовершеннолетних детей, в
территориальные подразделения
Комитета дорожной полиции
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан для оформления наследства
несовершеннолетним детям"
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Выдача справок органов,
осуществляющих функции по опеке или попечительству для
оформления сделок с имуществом, принадлежащим на
праве собственности несовершеннолетним детям"

13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
уәкілетті органның маманы;
уәкілетті органның бастығы.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Зейнетақы қорларына, банктерге
кәмелетке толмағандардың салымдарына
иелік ету үшін, Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке
толмаған балаларға мұраны ресімдеу
үшін анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1.
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2.
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3.
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан түскен құжаттарды қабылдау және тiркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Анықтамаларды беру журналында тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды тіркеу
Резолюция
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасы
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты Орталыққа жіберу
5.
Орындау уақыттары
20 минуттан аспайды
1 күн
2 күн
1 күн
20 минуттан аспайды
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Зейнетақы қорларына, банктерге
кәмелетке толмағандардың салымдарына
иелік ету үшін, Қазақстан
Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жол полициясы комитетінің
аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке
толмаған балаларға мұраны ресімдеу
үшін анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтiнген жағдайда
мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен
мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық
жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" (далее – уполномоченный орган) через Лебяжинский филиал государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова, 114., а также через веб-портал "Электронного правительства": www.e.gov.kz (далее – портал), при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП).
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга оказывается:
1) при обращении в центр – шесть дней в неделю с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед, выходной день: воскресенье.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов согласно графику утвержденному центром, но не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте.
7. Результатом оказания государственной услуги являются:
1) в центре – выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке и попечительству, на совершение сделок по отчуждению недвижимого имущества, являющихся собственниками жилища, в нотариальную контору, либо в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (далее – справка), согласно  приложению 3 к стандарту, на бумажном носителе;
2) на портале – выдача справок в форме электронного документа, подписанного ЭЦП уполномоченного лица уполномоченного органа, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.

1. Жалпы ережелер
1. "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Лебяжі филиалы арқылы (бұдан әрі – Орталық) Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу селосы, Ташимов көшесі, 114 мекенжайы бойынша көрсетіледі. Сондай-ақ мемлекеттік қызметті алушыда электрондық цифрлы қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда "Электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы көрсетіледі.
Шалғайдағы елді мекендердің тұрғындарына мемлекеттік қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызметтерді Жылжымалы орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет аптасына алты күн түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқталу нәтижесі:
1) орталықта – нотариалды кеңсеге тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатындардың жылжымайтын мүліктен айыру бойынша мәмілелерді ресімдеуге не банктерге кәмелетке толмағанға тиесілі тұрғын үй кепілдігімен несие алу үшін қорғаншылық пен қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын opгандардың анықтамаларын (бұдан әрі – анықтама) қағаз жеткізгіште беру;
2) порталда – уәкілетті органның уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы анықтама беру немесе электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап.

2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
9. Основания отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги при обращении получателем в уполномоченный орган специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
специалист уполномоченного органа;
начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок органов,
осуществляющих функции по опеке или
попечительству для оформления сделок
с имуществом, принадлежащим на праве
собственности несовершеннолетним детям"
Таблица 1. Описание действий структурно–функциональной единицы
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из Центра документов
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Резолюция
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Направление справки либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги в Центр
4
Сроки исполнения
Не более 20 минут
1 день
2 дня
1 день
Не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок органов,
осуществляющих функции по опеке или
попечительству для оформления сделок
с имуществом, принадлежащим на праве
собственности несовершеннолетним детям"
Схема предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Выдача разрешений
на обучение в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего среднего образования"

2. Мемлекеттік қызмет көрсету реттілігіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері 5 жұмыс күнін (құжаттарды қабылдаған күн мен берген күн мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді) құрайды;
қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
жүгінген күні мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды;
анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты алған кезде кезек күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты 20 минуттан аспайды.
9. Құжаттарды қабылдаудан бас тарту негіздері стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органға жүгінген кезде уәкілетті органның маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыса алады:
уәкілетті органның маманы;
уәкілетті органның бастығы.
13. Осы регламенттің 1–қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір бірлік әкімшілік іс-әрекеттердің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
14. Осы регламенттің 2-қосымшасында бірліктер мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Кәмелетке толмағандарға меншік
құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді
ресімдеу үшін қорғаншылық немесе
қамқоршылық жөніндегі функцияларды
жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1.
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2.
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3.
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан түскен құжаттарды қабылдау және тiркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру
Журналда тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды тіркеу
Резолюция
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасы
Хабарлама немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Анықтаманы немесе бас тарту себептері көрсетілген жауапты Орталыққа жіберу
5.
Орындау уақыттары
20 минуттан артық емес
1 күн
2 күн
1 күн
20 минуттан артық емес
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Кәмелетке толмағандарға меншік
құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді
ресімдеу үшін қорғаншылық немесе
қамқоршылық жөніндегі функцияларды
жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями среднего образования Лебяжинского района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – организация образования) и государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района" по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Баймульдина, 13 (далее – уполномоченный орган).
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – Стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
6. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов организацией образования.
7. Формой завершения государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, составляют 15 (пятнадцать) рабочих дней.
9. Основания для отказа в получении государственной услуги указаны в пункте 16 стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним ответственным работником организации образования.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в организацию образования документы, указанные в пункте 11 стандарта.
12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
ответственный работник организации образования;
руководитель организации образования.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

1. Жалпы ереже
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданының орта білім беретін ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымы) және "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Аққу ауылы, Баймолдин көшесі, 13 мекенжайы бойынша (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
6. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымымен демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
7. Мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күнін құрайды.
9. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау білім беру ұйымының бір жауапты қызметкерімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
12. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
білім беру ұйымының жауапты қызметкері;
білім беру ұйымының басшысы.
14. Осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір бірлік әкімшілік іс-әрекеттердің (үрдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

телефон: 8 (71839) 2-53-72
12
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Мергалым
ГУ "Общеобразовательная средняя школа имени Уахатова"
телефон: 8 (71839) 2-83-98 e-mail: uahatov@mail.ru
13
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Тлектес
ГУ "Тлектесская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839)4-07-68 e-mail: tlektes_school@mail.ru
14
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Шарбакты
ГУ "Шарбактинская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839) 2-44-08 e-mail: scharbakty@yandex.ru
15
Павлодарская область, Лебяжинский район, с. Ямышево
ГУ "Ямышевская общеобразовательная средняя школа"
телефон: 8 (71839)4-07-88 e-mail: jamushevo@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единицы)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единиц
Ответственный работник организации образования
Ответственный работник организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный работник организации образования
2
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов, предоставленных получателем государственной услуги. Выдача описи
Готовит проект разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписывает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдает разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Опись
Проект разрешения на обучение в форме экстерната либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 30 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Схема процесса оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 28 декабря 2012 года N 384/45
Регламент государственной услуги "Прием документов для
предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям, проживающим
в отдаленных сельских пунктах"

8 (71839) 2-53-72
12.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Мерғалым ауылы
"Уахатов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-83-98
e-mail: uahatov@mail.ru
13.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, с. Тілектес ауылы
"Тлектес жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839)
4-07-68
e-mail: tlektes_school@mail.ru
14.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы,  Шарбақты  ауылы
"Шарбақты жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839) 2-44-08e-mail:scharbakty@yandex.ru
15.
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Ямышев ауылы
"Ямышев жалпы орта білім беретін мектеп" ММ
телефон:
8 (71839)
4-07-88
e-mail: jamushevo@mail.ru
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру" мемлекеттік
қызметінің регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірлектер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті
(жұмыстың барысы, ағымы)
1.
іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы ) N
1
2
3
4
1.
Бірліктер атауы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты қызметкері
2.
іс-әрекеттің (үрдістің, рәсімдер операцияларының) аталуы және оның сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу Тізімдеме беру
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауаптың жобасын дайындайды
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапқа қол қояды
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тізімдеме
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап.
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тартуға дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
5.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру" мемлекеттік
қызметінің регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметтің көрсету үрдісінің сызбасы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 28
желтоқсандағы N 384/45 қаулысымен
бекітілді
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы
білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды
ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее – государственная услуга) оказывается аппаратом акима сельского округа Лебяжинского района (далее – уполномоченный орган) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 (далее – стандарт).
6. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе, согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
10. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.

1. Жалпы ережелер
1. "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданының ауылдық округі әкімі аппаратымен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен бекітілген "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
1) жұмыс күндері белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі стандартқа  2-қосымшаға сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну 5 жұмыс күнін құрайды;
өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты уақыты 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті алушының стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға бас тартуға негіз болады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау уәкілетті органның бір маманымен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

12. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Перечень аппаратов акимов сельских округов Лебяжинского района
N п/п Наименование Адрес расположения
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Баймульдино, улица Баймульдина, 2
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Жамбыл, улица Береговая, 6
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Черное, улица Апсаликова, 3
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Малыбай, улица Мира, 13
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Шарбакты, улица Достык, 2
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакинского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Шака,  улица Клубная, 1
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"
Павлодарская область, Лебяжинский район, село Майкарагай, улица Ленина, 10
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единицы)
Действия процессов (хода, потока работ)
N п/п
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Аким сельского округа
Специалист уполномоченного органа
2
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием необходимых документов, регистрация. Выдача расписки в получении необходимых документов
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка в получении необходимых документов
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Сроки исполнения
не более 30 минут
2 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к
общеобразовательным организациям и
обратно домой детям, проживающим в
отдаленных сельских пунктах"
Схема процесса предоставления государственной услуги

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы;
2) ауылдық округтің әкімі.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірлік бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
16. Уәкілетті органның лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім беру
ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Лебяжі ауданы ауылдық округі әкімі аппараттарының тізімі
N р/қ Атауы Орналасу мекен-жайы
1.
"Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Баймолдин ауылы, Баймолдин көшесі, 2
2.
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Жамбыл ауылы, Береговой көшесі, 6
3.
"Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Черное ауылы, Апсаликов көшесі, 3
4.
"Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Малыбай ауылы, Мир көшесі, 13
5.
"Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шарбақты ауылы, Достық көшесі, 2
6.
"Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шақа ауылы, Клубный көшесі, 1
7.
"Майқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Майқарағай ауылы,  Ленин көшесі, 10
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім беру
ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалды бірлектер іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
N р/қ
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
1.
Бірліктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Ауылдық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
2.
Іс-әрекеттің (үрдістің, рәсімдер операцияларының) аталуы және оның сипаттамасы
Қажетті құжаттарды қабылдау, тіркеу. Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат беру
Анықтаманың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Анықтамаға немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді
3.
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Қажетті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Анықтаманың немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтаманы немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
4.
Орындалу мерзімі
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
5.
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде
тұратын балаларды жалпы білім беру
ұйымдарына және үйлеріне кері тегін
тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінің сызбасы