О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 233/44 "О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2012 год"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 23/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 июня 2012 года N 12-12-134. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2012 год" N 233/44 от 20 декабря 2011 года (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16.01.2012 года за N 12-12-120), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 29) изложить в новой редакции:
"29) беременные женщины, своевременно вставшие на учет";
дополнить подпунктами 36), 37), 38) в следующей редакции:
"36) пенсионеры в возрасте от 80 и более лет;
37) пенсионеры в возрасте от 100 и более лет;
38) инвалиды 1 группы.";
в пункте 2:
в подпунктах 1), 3) после слов "банках второго уровня" дополнить словами ", документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда (только для ежеквартальной материальной помощи на проезд);";
в подпункте 7) после слов "персонального пенсионера" дополнить словами ", документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда;";
в подпункте 10) после слов "продукты питания" дополнить словами ", единовременной материальной помощи к 1 октября;";
в подпункте 23) после слов "аульных и сельских округов" дополнить словами ", договора купли-продажи;";
в подпункте 25) после слов "на лечение или обследование" дополнить словами ", документ, подтверждающий фактическую стоимость проезда;";
дополнить подпунктами 28), 29), 30) в следующей редакции:
"28) для категории указанной в подпункте 36) – для выплаты единовременной материальной помощи к 1 октября – список с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта";

Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 жылға арналған аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 233/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 мамырдағы N 23/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 маусымда N 12-12-134 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы (IV сайланған XXXXIV сессиясы) "2012 жылға арналған аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 233/44 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 16 қаңтарында N 12-12-120 тіркелген) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
29) тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
"29) уақытында есепке тұрған жүкті әйелдер";
келесі редакцияда 36), 37), 38) тармақшаларымен толықтырылсын:
"36) 80 жастан бастап және одан асқан зейнеткерлер;
37) 100 жастан бастап және одан асқан зейнеткерлер;
38) 1 топтағы мүгедектер.";
2 тармақта:
1), 3) тармақшаларда "есеп шотының нөмірі көрсетілген" сөздерінен кейін ",жолақысының нақты төлемін растайтын құжат (тек жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек үшін);" сөздерімен толықтырылсын;
7) тармақшада "растайтын кәулігінің көшірмесі" сөздерінен кейін ",жолақысының нақты төлемін растайтын құжат;"
сөздерімен толықтырылсын;
10) тармақшада "материалдық көмек төлеу үшін" сөздерінен кейін ",1 қазанға біржолғы материалдық көмек;" сөздерімен толықтырылсын;
23) тармақшада "тексеру актісі" сөздерінен кейін ",сатып алу - сату шарты;" сөздерімен толықтырылсын;
25) тармақшада "берілетін жолдама" сөздерінен кейін ",жолақысының нақты төлемін растайтын құжат;" сөздерімен толықтырылсын;
келесі редакцияда 28), 29), 30) тармақшаларымен толықтырылсын:
"28) 36) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 1 қазанға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, СТТН, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш";

29) для категории указанной в подпункте 37) – для выплаты единовременной материальной помощи к 1 октября – список с указанием фамилии, имени, отчества, РНН, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта";
30) для категории указанной в подпункте 38) – для выплаты единовременной материальной помощи ко дню инвалида – список согласно, базе данных государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" с указанием номера лицевого счета в банках второго уровня или АО "Казпочта", копия справки об инвалидности.";
в пункте 3:
в подпункте 9) после слов "продукты питания в размере 2 МРП" дополнить словами ", единовременная материальная помощь к 1 октября в размере 2000 тенге;";
подпункт 13) изложить в новой редакции:
"13) для категории указанной в подпункте 21) - оплата за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан в размере фактической стоимости обучения за текущий учебный год в соответствующем учебном заведении, для студентов высших учебных заведений – ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 15235 тенге, для обучающихся по педагогическим и медицинским специальностям;";
в подпункте 10) перед словами "материальная помощь" дополнить словом "ежемесячная";
дополнить подпунктами 28), 29), 30) в следующей редакции:
"28) для категории указанной в подпункте 36) – единовременная материальная помощь в размере 2000 тенге;
29) для категории указанной в подпункте 37) – единовременная материальная помощь в размере 5000 тенге;
30) для категории указанной в подпункте 38) – единовременная материальная помощь в размере 4000 тенге.";
по тексту решения после слов "банках второго уровня" дополнить словами "или АО "Казпочта"";
по тексту решения в редакции на русском языке слова "РК" заменить словами "Республика Казахстан".
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        О. Устименко
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова

29) 37) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 1 қазанға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тізім, СТТН, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген;
30) 38) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - мүгедектер күніне біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің деректер базасына сәйкес тізім, екінші деңгейдегі ашық банкінің немесе "Қазпошта" АҚ жеке есеп шотының номері көрсетілген, мүгедектігі туралы анықтама".
3 тармақта:
9) тармақшада "тоқсан сайын материалдық көмек" сөздерінен кейін ",1 қазанға  2000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;" сөздерімен толықтырылсын;
13) тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
"13) 21) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – Қазақстан Республикасының оқу орындарындағы оқу үшін төлем осыған сәйкес оқу орындағы нақты оқу төлемі мөлшерінде, жоғары оқу орынның студенттері үшін - тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер 15235 теңге мөлшерде, педагогикалық және медициналық мамандықтары бойынша оқитындар үшін;";
10) тармақшада "материалдық көмек" сөздерінің алдына "ай сайынғы" сөздерімен толықтырылсын;
келесі редакцияда 28), 29), 30) тармақшаларымен толықтырылсын:
"28) 36) тармақшада көрсетілген санаттар үшін – 2000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
29) 37) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 5000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
30) 38) тармақшада көрсетілген санаттар үшін - 4000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек.";
шешім мәтіні бойынша "екінші деңгейдегі ашық банкінің" сөздерінен кейін "немесе "Қазпошта" АҚ" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тіліндегі редакциядағы шешім мәтіні бойынша "ҚР" сөздері "Қазақстан Республикасы" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің іске асырылуын бақылау аудан мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланғаннан күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
V cессия төрағасы                          О. Устименко
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова