Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 сентября 2012 года N 644. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 сентября 2012 года N 1834
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20.08.2014 N 462.
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата вместо выбывшего по избирательному округу № 2, согласно приложению 1.
2. Предоставить помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата вместо выбывшего по избирательному округу № 2 на договорной основе, согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Тайыншинской
районной избирательной комиссии
И. Турков
Ю. Солунина
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 5 сентября 2012 года № 644
СПИСОК мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещений
агитационных печатных
материалов
1
Город Тайынша
Информационный стенд у здания средней школы № 3 города Тайынши
2
Город Тайынша
Информационный стенд у здания средней школы № 4 города Тайынши
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 5 сентября 2012 года № 644
Помещение для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Тайыншинского районного маслихата
п/п
Наименование населенного пункта
Места для проведения встреч
1.
город Тайынша
Районный дом культуры

Тайынша аудандық мәслихатының депутаттығына үміткерлермен кездесуге арналған үй-жайларды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі N 644 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қыркүйекте N 1834 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 20.08.2014 N 462 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау комиссиясымен бірлесіп № 2 сайлау округі бойынша шыққандардың орнына Тайынша аудандық мәслихатының депутаттығына үміткерлердің үгіттік материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Сайлау комиссиясымен бірлесіп № 2 сайлау округі бойынша шыққандардың орнына Тайынша аудандық мәслихатының депутаттығына үміткерлерді сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Тайынша ауданы аумағында шарттық негізінде 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
И. Турков
Ю. Солунина
Тайынша ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 644 қаулысына қосымша 1
Тайынша аудандық мәслихаты депутаттығына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік материалдарды орналастыруға арналған орындар
1
Тайынша қаласы
Тайынша қаласы № 3 орталау мектеп ғимаратындағы ақпараттық стенд
2
Тайынша қаласы
Тайынша қаласы № 4 орталау мектеп ғимаратындағы ақпараттық стенд
Тайынша ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 644 қаулысына қосымша 2
Тайынша аудандық мәслихаты депутаттығына үміткерлерді сайлаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жайлары
р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізетін орындар
1.
Тайынша қаласы
Аудандық мәдениет үйі