Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2012 год
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 499. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 23 апреля 2012 года № 4-1-159. Утратило силу - Постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 13 июня 2012 года № 951
Сноска. Утратило силу - Постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 13.06.2012 № 951.

2012 жылғы халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуіріндегі № 499 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 сәуірде № 4-1-159 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 951 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық әкімдігінің 2012.06.13  № 951 қаулысымен.

Руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии со статьями 57 и 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости 2020" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 57 және 18-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Согласно приложению утвердить перечень работодателей организующие социальные рабочие места для целевых групп населения на 2012 год.
2. Руководителям предприятий и организаций, заключившим договор, рекомендуетя обеспечить трудоустройство в соответствии с направлением уполномоченного органа.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Карабаеву А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2012 года.
Аким города                                Керимов А.А.
Утверждено постановлением
акимата города Атырау

1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылы халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі бекітілсін.
2. Уәкілетті органның жолдамасына сәйкес шарт жасасқан кәсіпорындар мен ұйымдардың басшылары жұмыссыздарды жұмыспен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.С. Қарабаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 ақпанынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі                                 А.А. Керімов
Атырау қалалық әкімдігінің