Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области N 187 от 13 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 4 июля 2012 года N 2089. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27.06.2013 № 157.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на себя.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области      Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б. Алиев
Заместитель акима области                  А. Бектаев
Заместитель акима области                  С. Каныбеков
Заместитель акима области                  С. Туякбаев
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е. Садыр
Начальник управления финансов области      Р. Исаева
Приложение к постановлению
акимата Южно-Казахстанской области
от 13 июня 2012 года № 187
Регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) государственная услуга - предоставление справок о наличии личного подсобного хозяйства физическим лицам;
2) потребитель - физическое лицо, которому предоставляется государственная услуга;
3) уполномоченный орган - аппарат акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, отделы сельского хозяйства городов областного значения.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее - регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.

"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметінің регламентін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 187 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 шілдеде № 2089 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 157 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б. Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б. Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б. Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә. Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С. Тұяқбаев
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы  Е. Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р. Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
«13» маусым № 187 қаулысына қосымша
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай негізгі ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік қызмет - жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтаманы жеке тұлғаларға ұсыну;
2) тұтынушы - мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлға;
3) уәкілетті орган - аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты, облыстық маңызы бар қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері.
2. Жалпы ережелер
2. Осы «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызметінің регламенті (бұдан әрі - регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсетуінің тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет регламенті мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының және өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылының) сипаттамасын да белгілейді.

3. Государственная услуга предоставляется аппаратами акима города районного значения, поселков, аула (села), аульных (сельских) округов, отделами сельского хозяйства городов областного значения (далее - уполномоченный орган), а также через центры обслуживания населения (далее - Центр) на альтернативной основе.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства» (далее - Стандарт), постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача на бумажном носителе справки о наличии личного подсобного хозяйства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги потребители могут получить в уполномоченном органе и Центре по адресам, указанным в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту. График работы уполномоченных органов и Центров - согласно пункту 9 Стандарта.
Сведения о государственной услуге размещены на сайте www.ontustik.gov.kz акимата Южно-Казахстанской области.
8. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 7 Стандарта.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление неполного пакета документов потребителя, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) инспектор Центра проводит регистрацию заявления, инспектор накопительного отдела Центра передает документы в уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из Центра в уполномоченный орган фиксируется в информационной системе Центра (далее - ИС ЦОН) при помощи сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа фиксирует в ИС ЦОН-а (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) и проводит регистрацию полученных документов, передает на рассмотрение руководителю уполномоченного органа;

3. Мемлекеттік қызмет аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты, облыстық маңызы бар қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері, сондай-ақ баламалы негізде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталық) арқылы ұсынылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңы,  «Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысы (бұдан әрі - Стандарт), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде ұсынылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі қағаз тасығышта жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру немесе қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы бойынша ақпаратты тұтынушылар осы регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген мекен-жайлар бойынша уәкілетті орган мен Орталықтан ала алады. Уәкілетті орган мен Орталықтың жұмыс кестесі - Стандарттың 9-тармағына сәйкес.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің www.ontustik.gov.kz сайтында орналастырылған.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін тұтынушының толық ұсынбауы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіз болып табылады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін тұтынушыдан сұраныс түскен мезгілден бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесін бергенге дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш тапсырады;
2) Орталық инспекторы құжаттарды тіркеп, Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды уәкілетті органға жолдайды;
Орталықтан уәкілетті органға жолданған құжаттар пакетінің жөнелтілуі, мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі құжаттар қозғалысын бақылауға мүмкіндік беретін штрихкодты сканердің көмегімен Орталықтың ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ХҚКО АЖ) белгіленеді;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері құжаттарды ХҚКО АЖ-де (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) тіркейді және қолма-қол келген құжаттарды тіркеп, уәкілетті органның басшысына қарауға жолдайды;

4) после рассмотрения документов руководитель уполномоченного органа отписывает ответственному исполнителю;
5) ответственный исполнитель осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, затем направляет на подписание руководителю уполномоченного органа;
6) руководитель уполномоченного органа подписывает справку или мотивированный отказ и направляет в канцелярию уполномоченного органа;
7) сотрудник канцелярии направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
8) при приеме готового результата государственной услуги от уполномоченного органа, Центром фиксируются поступившие документы в ИС ЦОН-а при помощи сканера штрихкода.
Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
11. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляется одним специалистом уполномоченного органа или Центра.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через канцелярию.
Обращение потребителя государственной услуги регистрируется в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается время получения потребителем государственной услуги.
Порядок оформления входящей корреспонденции в Центре:
1) потребитель сдает необходимые документы, указанные в пункте 11 Стандарта, инспекторам Центра по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему регламенту;
2) инспектор Центра регистрирует и выдает потребителю расписку, подтверждающую сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп Центра и дата получения потребителем государственной услуги. Государственная услуга предоставляется при личном посещении потребителя.
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы согласно пункту 11 Стандарта.
14. Требований к информационной безопасности не предусмотрено.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.

4) уәкілетті органның басшысы құжаттарды қарап, жауапты орындаушыға жөнелтеді;
5) жауапты орындаушы Орталықтан немесе тұтынушыдан келген өтінішті қараған соң дәлелді бас тарту туралы жауап жазады немесе анықтаманы ресімдейді де уәкілетті органның басшысына қол қоюға жолдайды;
6) уәкілетті органның басшысы анықтамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қояды да, уәкілетті органның кеңсесіне жолдайды;
7) кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Орталыққа жолдайды немесе уәкілетті органға жүгінген жағдайда тұтынушыға табыстайды;
8) Орталық мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін уәкілетті органнан алғанда, штрихкодты сканердің көмегімен түскен құжаттарға ХҚКО АЖ-де белгі соғады.
Орталық тұтынушыға анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды уәкілетті органның және Орталықтың бір маманы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
12. Уәкілетті органға құжаттарды қабылдау кеңсе арқылы жүзеге асырылады.
Тұтынушының мемлекеттік қызметті алуға жүгінуі жеке және заңды тұлғалардың жүгінуін тіркеу журналына тіркеледі, онда мемлекеттік қызметтің берілу уақыты көрсетіледі.
Орталықтағы кіріс корреспонденциясын ресімдеу тәртібі:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша Орталық инспекторына тапсырады;
2) Орталық инспекторы өтінішті тіркеп, тұтынушының қолына мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттардың тапсырылғанын растайтын, мемлекеттік қызметтің нәтижесін алатын уақыт көрсетілген Орталықтың белгісі бар қолхатты ұсынады. Мемлекеттік қызмет тұтынушы тікелей жүгінгенде ұсынылады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін тұтынушы құжаттарды Стандарттың 11-тармағына сәйкес ұсынады.
14. Ақпараттық қауіпсіздігіне талаптар қарастырылмаған.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатыстырылған:
1) Орталық инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ реттілігін және әкімшілік әрекеттердің (рәсімдерді) сипаттамасының мәтіндік кестесі осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.

17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Ответственное лицо уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства»
Список уполномоченных органов
Наименование уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима Агыбетского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Агыбет, улица Т. Рыскулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 60-0-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Алгабасского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шакпак, улица С. Абдижаппарова, дом № 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 56-2-49
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбастауского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Акбастау, улица Сейитказы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 46-3-84 46-4-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Алмалинского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жарыкбас, улица Ж. Дауталиева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 79-4-80 79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Борлысайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Актас, улица Н. Тойжанова, дом № 54
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 79-4-80 79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Боралдайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Боралдай, улица Д. Батыршаева, дом № 155 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 48-3-72 48-2-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шалдар, улица А. Камбашулы, дом № 1

17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы болып табылады.
Уәкілетті органның жауапты тұлғасы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес айқындалған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты болады.
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттiк қызметінің
регламентіне 1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Бәйдібек ауданы Ағыбет ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ағыбет ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 60-0-12
«Бәйдібек ауданы Алғабас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шақпақ ауылы, С.Әбдіжаппаров көшесі, № 33 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 56-2-49
«Бәйдібек ауданы Ақбастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақбастау ауылы, Сейітқазы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 46-3-84 46-4-91
«Бәйдібек ауданы Алмалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жарықбас ауылы, Ж.Дауталиев көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 79-4-80 79-4-04
«Бәйдібек ауданы Борлысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақтас ауылы, Н.Тойжанов көшесі, № 54 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 79-4-80 79-4-04
«Бәйдібек ауданы Боралдай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Боралдай ауылы, Д.Батыршаев көшесі, № 155 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 48-3-72 48-2-45
«Бәйдібек ауданы Бөген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шалдар ауылы, А.Қамбашұлы көшесі, № 1 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 54-3-01 54-3-02 54-2-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жамбыл, улица А. Айнакожа, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 53-4-04 53-4-05
Государственное учреждение «Аппарат акима Коктерекского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Кенестобе, улица № 1, дом № 46
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 2-25-87
Государственное учреждение «Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район село Мынбулак улица А. Ералиева, дом № 27
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 57-2-40 57-3-08
Государственное учреждение «Аппарат акима Шаянского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шаян, улица Б. Карашаулы, дом № 39
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 2-19-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Алтынтюбинского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Алтынтобе, улица Ж. Жуматаева, дом № 45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 45-2-28 45-2-03 45-2-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанабазарского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Жанабазар, улица Х. Рахымбай, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 33-6-58 33-6-47
Государственное учреждение «Аппарат акима Жигергенского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Жигерген, улица Т. Мырзабекова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 33-3-42 33-3-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Кокибелского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Кокибел, улица А. Азимкулова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 31-5-01 31-5-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Казгуртского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Казгурт, улица Д. Конаева, дом № 76

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 54-3-01 54-3-02 54-2-25
«Бәйдібек ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жамбыл ауылы, А.Айнақожа көшесі,  № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 53-4-04 53-4-05
«Бәйдібек ауданы Көктерек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Кеңестөбе ауылы, № 1 көшесі, № 46 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 2-25-87
«Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Мыңбұлақ ауылы, А.Ералиева көшесі, № 27 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 57-2-40 57-3-08
«Бәйдібек ауданы Шаян ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Б.Қарашаұлы көшесі, № 39 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48 2-19-61
«Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Алтынтөбе ауылы, Ж.Жұматаев көшесі, № 45 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 45-2-28 45-2-03 45-2-00
«Қазығұрт ауданы Жаңабазар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Жаңабазар ауылы, Х.Рақымбай көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 33-6-58 33-6-47
«Қазығұрт ауданы Жігерген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Жігерген ауылы, Т.Мырзабеков көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 33-3-42 33-3-00
«Қазығұрт ауданы Көкібел ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Көкібел ауылы, Ә.Әзімқұлов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 31-5-01 31-5-00
«Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы,  Қазығұрт елді мекені, Д.Қонаев көшесі, № 76 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 2-17-80 2-18-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Какпакского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Какпак, улица Казыбек би, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 47-5-43 47-5-10
Государственное учреждение «Аппарат акима Карабауского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Сынтас, улица Е. Сарыпбекова, дом № 60
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 76-2-49 76-0-09
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кызылкия Казгуртского района»
Казгуртский район, село Кызылкия, улица У. Сакулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 31-1-31 31-1-79 31-3-19
Государственное учреждение «Аппарат акима Турбатского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Турбат, улица Бейбитшилик, дом № 98
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 45-4-39 45-4-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шанак Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шанак, улица Келдибек би, дом № 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 34-6-60 34-6-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шарапхана Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шарапхана, улица Ж.Акишулы, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 44-4-51 44-2-58 44-4-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Шарбулакского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шарбулак, улица Т. Батырбекова, дом № 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 43-2-95 43-2-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Рабатского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Рабат, улица Акпан батыра, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 34-3-05 34-1-01
Государственное учреждение «Аппарат акима Абайского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Абайский сельский округ, село Жузимдик, улица Байтерек, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 43-1-91 43-1-92
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Атамекенский сельский округ, село Атамекен, улица Жибек жолы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 5-95-43 5-95-29
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирликского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Бирликский сельский округ, село Пернебаев, улица Калмурат Манап, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 3-36-11 3-22-06
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Достыкский сельский округ, село Достык, улица Айкенжеева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34) 59-2-61 59-2-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Ералиевского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Ералиевский сельский округ, село Арай, улица Жусипхан ата, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 43-3-66 43-3-22 43-3-66
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшинского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Енбекшинский сельский округ, село Т. Жайлыбаева, улица Желтоқсан, дом № 31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 72-3-45 72-4-11 72-3-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жамбылский сельский округ, село Кенесшил, улица Д. Байжигитов, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 37-4-11
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана ауылского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жана ауылский сельский округ, село Мырзашуль, улица Жетибаев, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 5-62-01 5-62-01
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанажолского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жанажолский сельский округ, село Акжол, улица Казыбек би, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 26-5-06
Государственное учреждение «Аппарат акима Ж.Нурлыбаевского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ж.Нурлыбаевский сельский округ, село Ынталы, улица Мадениет, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 24-1-41 37-1-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Жылысуского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жылысуский сельский округ, село Жылы су, улица Есболова, дом № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34) 57-3-00 57-3-57
Государственное учреждение «Аппарат акима Ииржарского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ииржарский сельский округ, улица Тауелсиздик, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 72-6-03 72-5-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Казыбекбийского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Казыбекбийский сельский округ, село Казыбек би, улица С. Толегенов, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34) 5-51-11 55-2-35
Государственное учреждение «Аппарат акима Калыбековского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Калыбековский сельский округ, село Улгили, улица Орда, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34) 5-47-77
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракайского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Каракайский сельский округ,  село Сатбаев, улица Курмангазы, дом № 41
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34) 5-81-90 5-82-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылкумского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Кызылкумский сельский округ, село Кызылкум, улица К.А. Ясауи, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 46-2-48 46-3-33
Государственное учреждение «Аппарат акима Макталынского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Макталынский сельский округ,  село Макталы, улица Байтерек, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 44-5-88
Государственное учреждение «Аппарат акима Мактаралского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Атакент, улица Бекжанова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 32-4-22 32-4-22
Государственное учреждение «Аппарат акима Ш.Дильдабековского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ш. Дильдабековский сельский округ, село Бирлик, улица Бирлик, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 45-2-80 45-1-67
Государственное учреждение «Аппарат акима Ынтымакского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район Ынтымакский сельский округ, село Оркенди, улица Амирханова, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 76-6-81  42-6-77 41-0-13 42-6-77
Государственное учреждение «Аппарат акима Асыкатинского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Асыката, улица Искакова, дом № 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 2-17-80 2-18-60
«Қазығұрт ауданы Қақпақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қақпақ ауылы, Қазыбек би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 47-5-43 47-5-10
«Қазығұрт ауданы Қарабау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Сынтас ауылы, Е.Сарыпбеков көшесі, № 60 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 76-2-49 76-0-09
«Қазығұрт ауданы Қызылқия ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қызылқия ауылы, Ұ.Сақұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 31-1-31 31-1-79 31-3-19
«Қазығұрт ауданы Тұрбат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Тұрбат ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 98 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 45-4-39 45-4-60
«Қазығұрт ауданы Шанақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шанақ ауылы, Келдібек би көшесі, № 37 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 34-6-60 34-6-60
«Қазығұрт ауданы Шарапхана ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шарапхана ауылы, Ж.Әкішұлы көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 44-4-51 44-2-58 44-4-00
«Қазығұрт ауданы Шарбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шарбұлақ ауылы, Т.Батырбеков көшесі, № 21 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 43-2-95 43-2-00
«Қазығұрт ауданы Рабат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Рабат ауылы, Ақпан батыр көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39 34-3-05 34-1-01
«Мақтаарал ауданы Абай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Абай ауылдық округі, Жүзімдік елді мекені, Бәйтерек көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 43-1-91 43-1-92
«Мақтаарал ауданы Атамекен ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атамекен ауылдық округі, Атамекен елді мекені, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 5-95-43 5-95-29
«Мақтаарал ауданы Бірлік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Пернебаев ауылы, Қ.Манап көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 3-36-11 3-22-06
«Мақтаарал ауданы Достық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Достық ауылдық округі, Достық елді мекені, Қ.Айкенжеев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34 59-2-61 59-2-61
«Мақтаарал ауданы Ералиев ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ералиев ауылдық округі, Арай елді мекені, Жүсіпхан ата көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 43-3-66 43-3-22 43-3-66
«Мақтаарал ауданы Еңбекші ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Т.Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, № 31 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 72-3-45 72-4-11 72-3-45
«Мақтаарал ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл елді мекені, Д.Байжігітов көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 37-4-11
«Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жаңа ауыл ауыл округі, Мырзашөл елді мекені, Жетібаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 5-62-01 5-62-01
«Мақтаарал ауданы Жаңа жол ауыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жаңа жол ауылдық округі, Ақжол ауылы, Қазыбек би көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 26-5-06
«Мақтаарал ауданы Ж. Нұрлыбаев ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, Мәдениет көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 24-1-41 37-1-60
«Мақтаарал ауданы Жылы су ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жылы су ауылдық округі, Жылы су ауылы, Есболов көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34 57-3-00 57-3-57
«Мақтаарал ауданы Иіржар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Иіржар ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 72-6-03 72-5-45
«Мақтаарал ауданы Қазыбек би ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қазыбек би ауылдық округі, Қазыбек би ауылы, С.Төлегенов көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34 5-51-11 55-2-35
«Мақтаарал ауданы Қалыбеков ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34 5-47-77
«Мақтаарал ауданы Қарақай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қарақай ауылдық округі, Сәтбаев елді мекені, Құрманғазы көшесі, № 41 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34 5-81-90 5-82-12
«Мақтаарал ауданы Қызылқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм елді мекені, Қ.А.Ясауи көшесі, №30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 46-2-48 46-3-33
«Мақтаарал ауданы Мақталы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Мақталы ауылдық округі, Мақталы ауылы, Бәйтерек көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 44-5-88
«Мақтаарал ауданы Мақтарал ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Бекжанов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41 32-4-22 32-4-22
«Мақтаарал ауданы Ш.Ділдәбеков ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ш.Ділдәбеков ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бірлік көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 45-2-80 45-1-67
«Мақтаарал ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ынтымақ ауылдық округі, Өркенді ауылы, А. Әмірханов көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42 76-6-81 42-6-77 41-0-13 42-6-77
«Мақтаарал ауданы Асықата кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Асықата кенті, Ысқақов көшесі, № 38 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

(872542) 42-3-41 42-0-47 42-7-42 42-3-41
Государственное учреждение «Аппарат акима Атакентского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Атакент, улица Копжасаров, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872541) 32-4-39 32-4-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Мырзакентского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Мырзакент, улица С. Жаштаева, дом № 96
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872541) 21-1-01 21-9-34
Государственное учреждение «Аппарат акима города Жетысай Мактаралского района»
Мактааральский район, город Жетысай, улица М. Ауезова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872534) 6-32-53 6-15-83
Государственное учреждение «Аппарат акима Бадамского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Бадам, улица А. Шопакулы, дом № 1а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 46-1-76 46-3-72
Государственное учреждение «Аппарат акима Боржарского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Уялыжар, улица Толеби, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 41-0-83 41-0-33
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Боген, улица Б. Кенжебаев, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 43-5-08 43-5-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Жениского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Женис, улица С. Кожанов, дом № 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 71-289 71-290
Государственное учреждение «Аппарат акима Кажымуканского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Казыбек би, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 2-15-49 2-23-90
Государственное учреждение «Аппарат акима Караспанского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Караспан, улица Бимырза, дом № 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 45-4-02 45-3-81
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракумского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Каракум, улица Кажымукана, дом № 19

(872542) 42-3-41 42-0-47 42-7-42 42-3-41
«Мақтаарал ауданы Атакент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Көпжасаров көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534) 32-4-39 32-4-39
«Мақтаарал ауданы Мырзакент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Мырзакент кенті, С.Жаштаев көшесі, № 96 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534) 21-1-01 21-9-34
«Мақтаарал ауданы Жетісай қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534) 6-32-53 6-15-83
«Ордабасы ауданы Бадам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Бадам ауылы, Ә.Шопақұлы көшесі, № 1а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 46-1-76 46-3-72
«Ордабасы ауданы Бөржар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Ұялыжар ауылы, Төле би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 41-0-83 41-0-33
«Ордабасы ауданы Бөген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Бөген ауылы, Б.Кенжебаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат  9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 43-5-08 43-5-09
«Ордабасы ауданы Жеңіс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Жеңіс ауылы, С.Қожанов көшесі, № 13 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 71-289 71-290
«Ордабасы ауданы Қажымұқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қазыбек би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 2-15-49 2-23-90
«Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Қараспан ауылы, Бимырза көшесі, № 6 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 45-4-02 45-3-81
«Ордабасы ауданы Қарақұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Қарақұм ауылы, Қажымұқан көшесі, № 19 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 49-2-01 49-1-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Торткольского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Тортколь, улица Д. Конаев, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 42-4-31 42-4-31
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарсуского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Шубарсу, улица Казыбек би, дом № 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 76-960 76-960
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Шубар, улица Курмангазы, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30 43-2-41 43-2-65
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Аккум, улица С. Сейфуллин, дом № 2 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 32502
Государственное учреждение «Аппарат акима Актюбинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район,  село Актюбе, улица Абиханова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 25347
Государственное учреждение «Аппарат акима Балтакольского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Балтаколь, улица Т. Абуовой, дом № 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 34455
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксарайского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Коксарай, улица Коксарай, дом № 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 23604
Государственное учреждение «Аппарат акима Караконырского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Ш. Калдаякова, улица Ш. Ерманова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 40190
Государственное учреждение «Аппарат акима Каргалинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Отырар, улица А. Айменова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 49-2-01 49-1-39
«Ордабасы ауданы Төрткөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Төрткөл ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 42-4-31 42-4-31
«Ордабасы ауданы Шұбарсу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Шұбарсу ауылы, Қазыбек би көшесі, № 50 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30 76-960 76-960
«Ордабасы ауданы Шұбар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Шұбар ауылы, Құрманқазы көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
43-2-41
43-2-65
«Отырар ауданы Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Аққұм ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 2А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 32502
«Отырар ауданы Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Ақтөбе ауылы, Әбихан көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 25347
«Отырар ауданы Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Балтакөл ауылы, Т.Әбуова көшесі, № 7 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 34455
«Отырар ауданы Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Көксарай ауылы, Көксарай көшесі, № 15 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 23604
«Отырар ауданы Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Ш.Қалдаяқов ауылы, Ш.Ерманов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 40190
«Отырар ауданы Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Отырар ауылы, Ә.Айменов көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-44 27199
Государственное учреждение «Аппарат акима Когамского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Когам, проспект Аргынбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 26617
Государственное учреждение «Аппарат акима Кожатугайского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Кожатугай, улица Досымбека, дом № 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 27310
Государственное учреждение «Аппарат акима Маякумского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Маякум, улица Жанибек, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 26248
Государственное учреждение «Аппарат акима Отырарского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Арыс, улица Момбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 21831
Государственное учреждение «Аппарат акима Талаптинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Кокмардан, улица Т. Бейсенби, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 22488
Государственное учреждение «Аппарат акима Темирского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Темир, улица М. Алиева, дом № 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 24631
Государственное учреждение «Аппарат акима Шауилдирского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Шаульдер, улица Жибек жолы, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 22416
Государственное учреждение «Аппарат акима Шиликского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район,  село Жана Шилик, улица Турганбай датка, дом № 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44 25382
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксукентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район,  село Аксукент,  улица Жибек жолы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 21-517
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Акбулак, улица Курмантаева, дом без номера

8 725-44 27199
«Отырар ауданы Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Қоғам ауылы, Арғынбеков даңғылы, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 26617
«Отырар ауданы Қожатоғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Қожатоғай ауылы, Досымбек көшесі, № 6 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 27310
«Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Маяқұм ауылы, Жәнібек көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 26248
«Отырар ауданы Отырар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Арыс ауылы, Момбеков көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 21831
«Отырар ауданы Талапты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбі көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 22488
«Отырар ауданы Темір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Темір ауылы, М.Әлиев көшесі, № 12 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
24631
«Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек жолы көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 22416
«Отырар ауданы Шілік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Жаңа Шілік ауылы, Тұрғанбай датқа көшесі, № 11 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44 25382
«Сайрам ауданы Ақсукент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Жібек-жолы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 21-517
«Сайрам ауданы Ақбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 32-484
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Арысь, улица Уалиханова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 28-404
Государственное учреждение «Аппарат акима Бадамского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Бадам, улица Тұрсынбаева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 40-02-57
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Жанаталап, улица Айдаркулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 25-41-88
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибек жолинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район,  село Жибек жолы, улица Абылай хан, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 32-102
Государственное учреждение «Аппарат акима Жулдызского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Каратобе, улица Кабанбай батыр, дом № 84 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 53-31-71
Государственное учреждение «Аппарат акима Колькентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Колькент, улица Фрунзе, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 37-316
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасуинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карасу, улица Жибек жолы, дом № 111
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 30-876
Государственное учреждение «Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карабулак, улица Рустемова, дом № 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 27-135
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Комешбулак, улица Сарманова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 32-484
«Сайрам ауданы Арыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Арыс ауылы, Уалиханов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 28-404
«Сайрам ауданы Бадам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Бадам ауылы, Тұрсынбайұлы көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 40-02-57
«Сайрам ауданы Жаңаталап ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Жаңаталап ауылы, Айдарқұл көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 25-41-88
«Сайрам ауданы Жібек – жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Жібек-жолы ауылы, Абылай хан көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 32-102
«Сайрам ауданы Жұлдыз ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қаратөбе елді мекені, Қабанбай батыр көшесі, № 84а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 53-31-71
«Сайрам ауданы Көлкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Көлкент ауылы, Фрунзе көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 37-316
«Сайрам ауданы Қарасу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, № 111 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 30-876
«Сайрам ауданы Қарабұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, Рүстемов көшесі, № 34 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 27-135
«Сайрам ауданы Қайнарбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Көмешбұлақ ауылы, Сарманов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-31 25-444
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Базар-какпа, улица Шахайдарова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 48-164
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карамурт, улица Мухитдинова, дом №2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 31-845
Государственное учреждение «Аппарат акима Кутарысского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Кутарысь, улица Абая, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 35-325
Государственное учреждение «Аппарат акима Манкентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Манкент, улица Курбаналиева, дом № 28
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 33-004
Государственное учреждение «Аппарат акима Сайрамского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Сайрам, улица А. Темира, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 41-145
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассайского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Тассай, улица Ш. Уалиханова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31 55-43-26
Государственное учреждение «Аппарат акима города Сарыагаш Сарыагашского района»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмайлова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 2-24-27 2-17-17
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Абай Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Абай, улица Т. Рыскулова, дом № 87
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-09-34 3-03-48
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Акжар Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Акжар, улица Кунаева, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-98-00 5-97-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Актобе Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кызыл аскер, улица Туралимова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-31 25-444
«Сайрам ауданы Қаратөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қаратөбе ауылы, Базар-қақпа ауылы, Шахайдаров көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
48-164
«Сайрам ауданы Қарамұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарамұрт ауылы, Мухитдинов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 31-845
«Сайрам ауданы Құтарыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Құтарыс ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 35-325
«Сайрам ауданы Манкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Манкент ауылы, Құрбаналиев көшесі, № 28 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 33-004
«Сайрам ауданы Сайрам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Сайрам ауылы, Ә.Темір көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 41-145
«Сайрам ауданы Тассай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Тассай ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31 55-43-26
«Сарыағаш қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы, Исмайлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 2-17-17 2-24-27
«Сарыағаш ауданы Абай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 87 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-03-48 3-09-34
«Сарыағаш ауданы Ақжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ақжар ауылы, Қонаев көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-97-19 5-98-00
«Сарыағаш ауданы Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қызыл әскер ауылы, Туралимов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

872537 3-92-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Алимтау, улица С. Сейфуллина, дом № 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-59-21
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Алпамыс батыр Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Алпамыс батыр, улица С. Кожанова, дом № 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-51-10
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бирлесу Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бирлесу, улица М. Иебаев, без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-47-34
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бирлик Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бирлик, улица М. Ауезова, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-85-17 3-85-44
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Биртилек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Биртилек, улица Б. Ташимбетова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-37 3-92-18
«Сарыағаш ауданы Әлімтау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Әлімтау ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 11 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-59-21
«Сарыағаш ауданы Алпамыс батыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Алпамыс батыр ауылы, С.Қожанов көшесі, № 29 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-51-10
«Сарыағаш ауданы Бірлесу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бірлесу ауылы, М.Иебаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-47-34
«Сарыағаш ауданы Бірлік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бірлік ауылы, М.Әуезов көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-85-44 3-85-17
«Сарыағаш ауданы Біртілек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Біртілек ауылы, Б.Тәшімбетов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

872537 3-03-22
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бозай Сарыагашского района»
Сарыагашский район, Бозайский сельский округ, село Бозай, улица Казыбек би, дом № 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 7-30-01 3-75-31
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Дарбаза, улица Жабай ата, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-62-44 5-63-83
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дербисек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Дербисек, улица Шонгара, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-37 3-03-22
«Сарыағаш ауданы Бозай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бозай ауылы, Қазыбек би көшесі, № 13
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-75-31 7-30-01
«Сарыағаш ауданы ауданы Дарбаза ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-63-83 5-62-44
«Сарыағаш ауданы Дербісек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Дербісек ауылы, Шоңғара көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

872537 5-72-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жамбыл Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жамбыл, улица Жамбыла, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-55-22 7-30-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жартытобе Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жартытобе, улица Абылайхана, дом № 104
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-51-30 5-55-63
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жемисти Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жемисти, улица Толендиулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-20-12 5-21-31
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жибек жолы Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жибек жолы, улица Акбердиева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-91-32
5-90-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жузимдик, улица Калмаханоав, дом № 66
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-37 5-72-19
«Сарыағаш ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 7-30-60 3-55-22
«Сарыағаш ауданы Жартытөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жартытөбе ауылы, Абылайхан көшесі, № 104 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-55-63 5-51-30
«Сарыағаш ауданы Жемісті ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жемісті ауылы, Төлендіұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-21-31 5-20-12
«Сарыағаш ауданы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жібек жолы ауылы, Акбердиев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-90-19 5-91-32
«Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы,  Жүзімдік ауылы, Қалмаханов көшесі, № 66 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

872537 3-47-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жылга Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жылга, улица Орталык, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-42-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабланбек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кабланбек, улица Бау, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-35-67 5-34-94
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Коктерек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, поселок Коктерек, улица Ауезова, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-11-72 5-10-35
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кошкарата Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бешкубыр, улица К.Ерназарова, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-41-90
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Куркелес, улица Пупашенко, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 2-23-46 2-29-27
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кызылжар Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кызылжар, улица Х.Оралова, дом № 129
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 6-20-91 6-20-90
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ошакты Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Ошакты, улица М.Қурбанова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-31-17 3-31-16
Государственное учреждение «Аппарат акима города Сарыагаш»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмайлова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-37 2-17-17 2-24-27
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Тегисшил Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Тегисшил, улица А.Омарова, дом № 49
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 5-77-38
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ушкын Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Ушкын, улица Конысбаева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537 3-81-24 7-86-69
Государственное учреждение «Аппарат акима Жартитюбинского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Жартитюбе, улица Шойынбет би, дом № 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-37 3-47-18
«Сарыағаш ауданы Жылға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жылға ауылы, Орталық көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-42-18
«Сарыағаш ауданы Қабланбек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қабланбек ауылы, Бау көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-34-94 5-35-67
«Сарыағаш ауданы Көктерек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Көктерек поселкесі, Ауезов көшесі, № 20 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 5-10-35 5-11-72
«Сарыағаш ауданы Қошқарата ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бешқұбыр ауылы, Қ.Ерназаров көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-41-90
«Сарыағаш ауданы Құркелес ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Құркелес ауылы, Пупашенко көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 2-29-27 2-23-46
«Сарыағаш ауданы Қызылжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі, № 129 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 6-20-90 6-20-91
«Сарыағаш ауданы Ошақты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ошақты ауылы, М.Құрбанов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 3-31-16 3-31-17
«Сарыағаш ауданы Тегісшіл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Тегісшіл ауылы, Омаров көшесі, № 49 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8 725-37 3-31-16 3-31-17
«Сарыағаш ауданы Ұшқын ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ұшқын аулы, Қонысбаев көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37 7-86-69 3-81-24
«Созақ ауданы Жартытөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Жартытөбе ауылы, Шойынбет би көшесі, № 12 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-46 23-543
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуантюбинского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Жуантюбе, улица Толебии, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 23-693 23-778
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумкентского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Кумкент, улица Жылыбулак, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 24-455 24-343
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракурского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Каракур, улица Усенбай ата, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 25-341 25-406
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратауского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Каратау, улица Жиенбет батыра, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 38-553
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Кыземшек Сузакского района»
Сузакский район, поселок Кыземшек, 1 мкр, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 20-146
Государственное учреждение «Аппарат акима Сузакского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Сузак, улица Уткелбаева, дом № 36
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 31-581
Государственное учреждение «Аппарат акима Сызганского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район,  село Сызган, улица Токмухамедова, дом № 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 39-245
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Таукент Сузакского района»
Сузакский район, поселок Таукент, улица Центральный, дом № 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 26-599
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Тасты Сузакского района»
Сузакский район, село Тасты, улица Амангелди, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 23-968
Государственное учреждение «Аппарат акима Шуского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Шу, улица Абая, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-46 23-543
«Созақ ауданы Жуантөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Жуантөбе ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
23-693
23-778
«Созақ ауданы Құмкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Құмкент ауылы, Жылыбұлақ көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 24-455 24-343
«Созақ ауданы Қарақұр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қарақұр ауылы,  Үсенбай көшесі,  № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 25-341 25-406
«Созақ ауданы Қаратау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Жиенбет батыр көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 38-553
«Созақ ауданы Қыземшек кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қыземшек кенті, 1 мөлтек аудан, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 20-146
«Созақ ауданы Созақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Созақ ауылы, Өткелбаев көшесі, № 36 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 31-581
«Созақ ауданы Сызған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Сызған ауылы, Тоқмұхамедов көшесі, № 32 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 39-245
«Созақ ауданы Таукент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Таукент кенті, Орталық көшесі, № 44 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 26-599
«Созақ ауданы Тасты кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Тасты кенті, Амангелді көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46 23-968
«Созақ ауданы Шу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шу ауылы, Абай көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-46 23-172
Государственное учреждение «Аппарат акима Шолаккорганского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Шолаккорган,  улица Жибек жолы, дом № 45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46 42-734 41-563
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ленгер Толебийского района»
Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, дом № 294
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-18-01  6-11-46 6-19-35 6-23-65
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатауского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Алатау, улица Б.Момышулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-74-96
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Момынай, улица 2, дом № 125
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-15-82
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжарского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Акжар, улица Шымкент, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 24-21-00 24-20-92
Государственное учреждение «Аппарат акима Биринши Мамырского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Биринши Мамыр, улица Д. Конаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 4-13-36 4-13-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Зертасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Зертас, улица Еламан-Сауран, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-33-35
Государственное учреждение «Аппарат акима Жогаргы Аксуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Мадени, улица Байшешек, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-38-89
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Абай, улица Кемекалган,  дом № 24 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-32-10 6-32-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Киелитасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Киелитас, улица Астана, дом № 2 А

8 725-46 23-172
«Созақ ауданы Шолаққорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, № 45 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
42-734
41-563
«Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, № 294 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-18-01 6-11-46 6-19-35 6-23-65
«Төлеби ауданы Алатау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Алатау ауылы, Б.Момышұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-74-96
«Төлеби ауданы Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Момынай ауылы, 2 көше, № 125 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-15-82
«Төлеби ауданы Ақжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ақжар ауылы, Шымкент көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 24-21-00 24-20-92
«Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 4-13-36 4-13-39
«Төлеби ауданы Зертас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Зертас ауылы, Еламан-Сауран көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-33-35
«Төлеби ауданы Жоғарғы Ақсу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-38-89
«Төлеби ауданы Кемеқалған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Абай ауылы, Кемеқалған көшесі, № 24 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-32-10 6-32-16
«Төлеби ауданы Киелітас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Киелітас ауылы, Астана көшесі, № 2 А үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-72-52
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксайекского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Коксайек, улица Толеби, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-16-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Казыгуртского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тогыс, улица Арзымбетова, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-64-03
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каратобе, улица А. Сейтулы, дом № 115
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-32-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Каскасуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каскасу, улица А. Куандык, дом № 110
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-28-41
Государственное учреждение «Аппарат акима Когалинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Узынарык, улица Бейбитшилик, дом №1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-25-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасарыкского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тасарык, улица М. Ауезова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 5-28-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбикского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кулан, улица Бейбитшилик, дом № 82
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 5-41-35 53-666
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Керейт, улица Асилбекулы, дом № 54
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 58-140 58-335
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Балыкты, улица Айдагараева, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-72-52
«Төлеби ауданы Көксәйек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-16-61
«Төлеби ауданы Қазығұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тоғыс ауылы, Арзымбетова көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 6-64-03
«Төлеби ауданы Қаратөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылы, А.Сейтұлы көшесі, № 115 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-32-39
«Төлеби ауданы Қасқасу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылы, А.Қуандық көшесі, № 110 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-28-41
«Төлеби ауданы Қоғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ұзынарық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-25-40
«Төлеби ауданы Тасарық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47 5-28-40
«Түлкібас ауданы Ақбиік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Құлан ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 82 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-41-35 53-666
«Түлкібас ауданы Арыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Керейт ауылы, Әсілбекұлы көшесі, № 54 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 58-140 58-335
«Түлкібас ауданы Балықты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Балықты ауылы, Айдағараев көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 70-207 59-103 59-121
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаскешуского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жаскешу, улица Нурмаханбет ата, дом № 93
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 55-179 55-148
Государственное учреждение «Аппарат акима Рыскульского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Азаттык, улица Новои, дом № 103
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-38 70-207 59-103 59-121
«Түлкібас ауданы Жаскешу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жаскешу ауылы, Нұрмаханбет-ата көшесі, № 93 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 55-179 55-148
«Түлкібас ауданы Рысқұлов ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Азаттық ауылы, Новои көшесі, № 103 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 71-979 56-300 5-64-66
Государственное учреждение «Аппарат акима Жабаглинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жабаглы, улица Абая, дом № 58
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 55-667 52-995
Государственное учреждение «Аппарат акима Келтемашатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кершетас, улица Сатпаева, дом № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-38 71-979 56-300 5-64-66
«Түлкібас ауданы Жабағылы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жабағылы ауылы, Абай көшесі, № 58 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 55-667 52-995
«Түлкібас ауданы Келтемашат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кершетас ауылы, Сатбаев көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 45-110 4-11-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кемербастау, улица Л. Курманулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 61-336 54-540 54-583
Государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Рыскулов, улица Абирова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-38 45-110 4-11-12
«Түлкібас ауданы Кемербастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кемербастау ауылы, Л.Құрманов көшесі,нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 61-336 54-540 54-583
«Түлкібас ауданы Майлыкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Абиров көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 50-950 50-946 51-732
Государственное учреждение «Аппарат акима Машатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, мело Машат, улица Жамбула, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 42-351 4-23-16 70-839
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Майтюбе, улица Гагарина, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-38 50-950 50-946 51-732
«Түлкібас ауданы Машат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Машат ауылы, Жамбыл көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 42-351 4-23-16 70-839
«Түлкібас ауданы Мичурин ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 50-114  50-353 50-271
Государственное учреждение «Аппарат акима Тастумского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тастумсык, улица Ленина, дом № 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 5-61-16  56-152
5-61-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тюлькубасского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тюлькубас, улица Байсерекова, дом № 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

8 725-38 50-114 50-353 50-271
«Түлкібас ауданы Тастұмсық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Тастұмсық ауылы, Ленин көшесі, № 69 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-61-16 56-152 5-61-17
«Түлкібас ауданы Түлкібас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Түлкібас кенті, Байсереков көшесі, № 37 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-38 50-701 43-496
Государственное учреждение «Аппарат акима Састюбинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Састбюе, улица Турысбекова, дом № 35
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 45-001 58-731 58-784
Государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Шакпак баба, улица Бреусова, дом № 80
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 5-71-17 57-105
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатау батырского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Алатау батыр, улица Айдарова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-35 47-4-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акшенгелдинского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Акалтын, улица Б. Майлина, дом № 5/2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 75-1-62
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Достык, улица М. Маметовой, дом № 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 45-3-94
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаушыкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Жаушыком, улица Жаушыкумский, дом № 4/3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 41-3-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксуского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коксу, улица К. Сатпаева, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 46-3-68
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксейитского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коксейит, улица Н. Анаркулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 42-2-36
Государственное учреждение «Аппарат акима К. Турысбекова сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село К. Турысбеков, улица Омарова, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 43-2-95
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Кызылкум, улица А. Молдагуловой, дом № 2

8 725-38 50-701 43-496
«Түлкібас ауданы Састөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Састөбе кенті, Тұрысбеков көшесі, № 35 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 45-001 58-731 58-784
«Түлкібас ауданы Шақпақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Шақпақ баба ауылы, Бреусов көшесі, № 80 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38 5-71-17 57-105
«Шардара ауданы Алатау батыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Алатау батыр ауылы, Айдаров көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-35 47-4-40
«Шардара ауданы Ақшеңгелді ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Ақалтын ауылы, Б.Майлин көшесі, № 5/2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 75-1-62
«Шардара ауданы Достық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Достық ауылы, М.Маметова көшесі, № 23 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-3545-3-94
«Шардара ауданы Жаушықұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Жаушықұм ауылы, Жаушықұм көшесі, № 4/3 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 41-3-00
«Шардара ауданы Көксу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Көксу ауылы, Қ.Сатбаев көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 46-3-68
«Шардара ауданы Қоссейіт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қоссейіт ауылы, Н.Анарқұлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 42-2-36
«Шардара ауданы Қ.Тұрысбеков ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қ.Тұрысбеков ауылы, Омаров көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 43-2-95
«Шардара ауданы Қызылқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қызылқұм ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 2 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 48-2-96
Государственное учреждение «Аппарат акима Суткентского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Суткент, улица Токсанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 75-2-24
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынатинского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Узыната, улица Н. Сапарова, № 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 44-3-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Акдалинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Акдала, улица Амангелди, № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 26-6-43
Государственное учреждение «Аппарат акима Дерменинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Дермене, улица С. Сейфуллина, № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 25-4-10 25-4-27
Государственное учреждение «Аппарат акима Задаринского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Сырдария, улица Шукирбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 2-93-13 2-92-55
Государственное учреждение «Аппарат акима Монтайтасского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Монтайтас, улица Келдибекулы, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 28-2-72
Государственное учреждение «Аппарат акима Байыркумского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Байыркум, улица Жумабекулы, дом № 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 24-3-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Жиделинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Жидели, улица Орталык, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40 27-1-74
Государственное учреждение «Аппарат акима Ащысайского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Ащысай, улица Жангельдина, дом № 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 (72543) 4-00-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Байылдырского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Байылдыр, улица Володарский, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Карнакского сельского округа города Кентау»

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 48-2-96
«Шардара ауданы Сүткент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Сүткент ауылы, Тоқсанбаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 75-2-24
«Шардара ауданы Ұзыната ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Ұзыната ауылы, Н.Сапаров көшесі, № 19
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 44-3-16
«Арыс қаласы Ақдала ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Ақдала ауылы, Амангелді көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 26-6-43
«Арыс қаласы Дермене ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Дермене ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 25-4-10 25-4-27
«Арыс қаласы Задария ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Сырдария ауылы, Шүкірбеков көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 2-93-13 2-92-55
«Арыс қаласы Монтайтас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Монтайтас ауылы, Келдібекұлы көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 28-2-72
«Арыс қаласы Байырқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Байырқұм ауылы, Жұмабекұлы көшесі, № 38 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 24-3-17
«Арыс қаласы Жиделі ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Жиделі ауылы, Орталық көшесі, № 2
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40 27-1-74
«Кентау қаласы Ащысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангельдин көшесі, № 29 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7(72543) 4-00-40
«Кентау қаласы Байылдыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Володарский көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Қарнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Кентау, село Карнак, улица 60 лет Октябрю, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Хантагинского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Хантагы, улица Рыскулбекова, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-84-46
4-81-96,
4-84-46
Государственное учреждение «Аппарат акима Бабайкорганского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Бабайкорган, улица Бабай батыра, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Октябрьдың 60 жылдығы көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Хантағы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-84-46 4-81-96, 4-84-46
Түркістан қаласы Бабайқорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы,  Бабайқорған ауылы, Бабай батыр көшесі,№ 20
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725 33 4-75-42
Государственное учреждение «Аппарат акима Ески Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ески Икан, улица Д. Кунаева, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-42-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ибата, улица Ибадулла ата, дом № 7а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-72-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуйнекского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Жуйнек, улица Туркестанская, дом № 104
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 6-20-75
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибек жолинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Сауран, улица Жибек жолы, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 6-80-15
Государственное учреждение «Аппарат акима Иассинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Енбекши дихан, улица Шобанак, дом № 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-55-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашикского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Карашык, улица С. Жамалова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-86-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Орангайского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Орангай, улица Мектеп, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-53-48
Государственное учреждение «Аппарат акима Сауранского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ынталы,улица Д.Кунаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 6-51-08
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкайыкского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Теке, шоссе Туркестан-Балтакуль, дом № 25
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 4-92-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Шагинского сельского округа города Туркестан»

8 725 33 4-75-42
Түркістан қаласы Ескі Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-42-09
Түркістан қаласы Жаңа Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі, № 7а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-72-60
Түркістан қаласы Жүйнек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі, № 104 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-20-75
Түркістан қаласы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Сауран ауылы, Жібек жолы көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-80-15
Түркістан қаласы Иассы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Еңбекші дихан елді мекені, Шобанақ көшесі, № 7 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-55-25
Түркістан қаласы Қарашық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Қарашық елді мекені, С.Жамалов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-86-09
Түркістан қаласы Оранғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Оранғай ауылы, Мектеп көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-53-48
Түркістан қаласы Сауран ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ынталы елді мекені, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-51-08
Түркістан қаласы Үшқайық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Теке елді мекені, Түркістан-Балтакөл тас жолы, № 25 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 4-92-91
Түркістан қаласы Шаға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Туркеста, село 30 лет Казахстану, улица С. Кожанова, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33 6-65-73
Государственное учреждение «Аппарат акима Шорнакского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Шорнак, улица Ы.Алтынсарина, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Түркістан қаласы, Қазақстан 30 жыл ауылы, С.Қожанов көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден-14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33 6-65-73
Түркістан қаласы Шорнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 20 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725 33 4-67-34
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Шымкент»
Город Шымкент, улица Тыныбаева, дом № 49
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
87252 53-63-59
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Перечень центров обслуживания населения
Полное название ЦОН
Юридический
адрес
Контактные данные
1.
Центр обслуживания населения по Южно- Казахстанской области
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера
8-7252-30-06-79 8-72528-21-09-00
2.
Городской отдел № 1 города Шымкент
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера
8-7252-30-06-79 8-72528-21-09-00
3.
Городской отдел № 2 города Шымкент
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера

8 725 33 4-67-34
«Шымкент қаласының кәсіпкерлік және ауылшарушылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Тыныбаев көшесі, № 49 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 7252 53-63-59
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттiк қызметінің
регламентіне 2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
Атауы
Заңды мекен - жайы
Байланыс
телефоны
1
Оңтүстік Қазақстан облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
(7252) 30-06-79 қабылдау бөлмесі (7252) 21-09-00
2
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
(7252) 30-06-79 қабылдау бөлмесі (7252) 21-09-00
3
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй

8-72-535-21-583
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц (далее – СФЕ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа
Подписание справки
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Оформление справки
Соглашение
Сроки исполнения
4-5 минут
4-5 минут
Номер следующего действия
3
4
№ действия (хода, потока работ)
Выдача справки потребителю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Роспись потребителя в получении государственной услуги
Сроки исполнения
1-2 минуты
Таблица 1-1. Описание действий структурно-функциональных единиц
№ действия (хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела Центра
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, проверка полноты документов
Отправка документов в уполномоченный орган
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача справки, подтверждающей сдачу необходимых документов с содержанием штампа
Получение результата оказания государственной услуги
Сроки исполнения
10 минут
2 дня
№ действия (хода, потока работ)
3
4
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Выдача потребителю результата государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Роспись потребителя в получении государственной услуги
Сроки исполнения
10 минут
Таблица 2. Варианты использования.
Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1 Проверка данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа
Действие № 2 Мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги
Таблица 2-1. Варианты использования.
Альтернативный процесс
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела Центра
Действие № 1 Прием, проверка полноты документов выдача справки, подтверждающей сдачу необходимых документов с содержанием штампа
Действие № 2 Отправка документов в уполномоченный орган, получение результата
Действие № 3 Мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги
Приложение 4 к
регламенту государственной услуги
«Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий

8-72-535-21-583
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара әрекеттерінің cипаттамасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалды бірліктердің (бұдан әрі - ҚФБ) әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) реттік №
1
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру
Анықтамаға қол қою
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Анықтаманы ресімдеу
Келісу
Орындау мерзімі
4-5 минут
4-5 минут
Келесі әрекеттің нөмірі
3
4
Әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) реттік №
Тұтынушыға анықтаманы беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Тұтынушының мемлекеттік қызметті алуына байланысты қол қою
Орындау мерзімі
1-2 минут
1-1 кесте. Құрылымдық-функционалды бірліктер әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) реттік №
1
2
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, толықтығын тексеру
Құжаттарды уәкілетті органға жіберу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Қажетті құжаттарды тапсыруын растайтын мөртаңба қойылған анықтама беру
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу
Орындау мерзімі
10 минут
2 күн
Әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) реттік №
3
4
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Тұтынушының мемлекеттік қызметті алуына байланысты қол қою
Орындау мерзімі
10 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Балама үдеріс – Анықтаманы беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда
Балама үдеріс (барысы, жұмыс ағыны)
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
№ 1-әрекет Уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректерді тексеру
№ 2-әрекет Мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
2-1 кесте. Пайдалану нұсқалары.
Балама үдеріс – Анықтаманы беруден бас тарту туралы шешім қабылданған жағдайда
Балама үдеріс (барысы, жұмыс ағыны)
Орталық инспекторы
Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы
№ 1-әрекет Құжаттарды қабылдау, толықтығын тексеру, қажетті құжаттардың тапсырылғандығын растайтын анықтама беру штамппен бірге
№ 2-әрекет Құжаттарды уәкілетті органға жіберу, нәтижесін алу
№ 3-әрекет Мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
«Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 4-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба