О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 11/56-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 января 2013 года № 2198. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09 января 2014 года № 04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09.01.2014 № 04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Арыс на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 121 902 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 946 366 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 475 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 494 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 144 567 тысяч тенге;
2) затраты – 5 164 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 122 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 596 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 474 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 200 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65 395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 65 395 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 2 596 тысяч тенге;
погашение займов – 1 474 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 273 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2013 № 22/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 қаңтарда № 2198 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 04 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.01.2014 № 04 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2172 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5 121 902 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 946 366 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 475 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27 494 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 144 567 мың теңге;
2) шығындар – 5 164 975 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 122 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 474 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 200 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 21 200 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65 395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 395 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 596 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 474 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 273 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 11.12.2013 № 22/123-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылы облыстық бюджетке қалалық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

3. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города 2013 год в сумме 3 056 953 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 16 000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.

3. 2013 жылы облыстық бюджеттен қалалық бюджетке берiлетiн бюджеттік субвенциялардың көлемі 3 056 953 мың теңге болып белгіленсін.
4. Қаланың жергілікті атқарушы органның 2013 жылға арналған резерві 16 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2013 жылға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа городского бюджета на 2013-2015 года, согласно приложению 6.
8. Установить на 2013 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджетте әрбір ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2013 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   К. Абдихалык
Секретарь городского маслихата             К. Баймурзаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2013 № 22/123-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3

9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Қ. Әбдіхалық
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Баймурзаев
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 11.12.2013 № 22/123-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 5 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 06.02.2013 № 12/68-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 06.02.2013 № 12/68-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 6-қосымша