Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре и населенных пунктах Шардаринского района
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2012 года № 9-68-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 ноября 2012 года № 2147
Сноска. Заголовок в редакции решения Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.03.2013 № 13-92-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Шардара ауданының Шардара қаласы мен елдi мекендерінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-68-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада № 2147 тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 29.03.2013 № 13-92-V (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре и населенных пунктах Шардаринского района согласно приложения к данному решению.

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шардара қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Талбидин
Секретарь районного маслихата Т. Бердибеков
Приложение к решению маслихата
Шардаринского района от 6 ноября
2012 года № 9-68-V
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Шардаре
Сноска. Приложение в редакции решения Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 19.11.2018 № 33-221-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование зоны
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1
Вдоль улиц Н.Ондасынова, У.Тугельбаева и улицы Толе би до нового моста, обе стороны этих улиц, полностью участки вдоль улиц Казыбек би, Айтеке би и Аль-Фараби, участок вдоль улицы Жастар, начиная с пересечения улиц Б.Саттарханова и Жастар, участки вдоль левой стороны улицы Аль-Фараби до улицы Казыбек би, вдоль левой стороны улицы Казыбек би до улицы Айтеке би, вдоль левой стороны улицы Айтеке би до улицы Толе би, вдоль левой стороны улицы Толе би до водоохранной зоны Шардаринского водохранилища, территория автобазы и ремонтно-механического завода.
Участок № 1, площадь-12,04га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 12,04га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования города Шардара, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, в трех километрах от старой границы города к югу, с западной стороны побережья Шардаринского водохранилища, примыкающего к городу, с левой стороны, граничащий с вновь включенными в город земель, от старой западной стороны города около 1 километра.

2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы З.Талбидин
Аудандық мәслихат хатшысы Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 қарашадағы
№ 9-68-V шешіміне қосымша
Шардара ауданының Шардара қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 19.11.2018 № 33-221-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтар атауы
Аймақтар нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенттері
1
Н.Оңдасынов, Ө.Түгелбаев көшелерінің және Төле би көшесінің бойымен жаңа көпірге дейінгі аралықтағы осы көшелердің екі жақ беті, Қазыбек би, Әйтеке би және Әл-Фараби көшелері бойындағы жер телімдері түгелімен және Б.Саттарханов көшесімен Жастар көшесінің қиылысынан басталатын, Жастар көшесінің бойында орналасқан жер телімдері, Әл-Фараби көшесінің сол жағы бойымен Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесінің сол жағы бойымен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесінің сол жағы бойымен Төле би көшесіне дейін, Төле би қөшесінің сол жағы бойымен Шардара су қоймасының су қорғау аймағы, автобаза және механикалық-жөндеу зауыты аймағы дейінгі жерлер.
№ 1 учаске, алаңы-12,04 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-12,04 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, бұрыңғы қаланың шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, бұрынғы қаланың шекарасынан бастап оңтүстікке қарай үш шақырымдай жерде орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесе жағалап, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан қалаға енгізілген жерлермен шектесіп, қаланың бұрыңғы батыс шекарасынан бір шақырымдай жерде орналасқан.

Участок № 2, площадь-110,52га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 110,52га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, от старой границы города к югу в 5 километрах от участка, от участка № 1 по автотрассе вниз к югу в 2-3 километрах, граничащий с побережьем Шардаринского водохранилища, находясь с западной стороны Шардаринского водохранилища, с левой стороны граничащий с вновь включенными землями.

№ 2 учаске, алаңы-110,52 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-110,52 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, қаланың бұрыңғы шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, қаланың бұрынғы шекарасынан бастап, оңтүстікке қарай 5 шақырым жерде, №1 учаскеден автотрассамен төмен оңтүстікке қарай 2-3 шақырым жерде орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесіп, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан енгізілген жерлермен шектеседі.

Участок № 3, площадь-14,23га. Земельный участок, вновь включенный в территорию города Шардара, площадью 14,23га, согласно вновь подготовленному и утвержденному плану детального проектирования, расположенный ниже от старой юго-западной границы города, от старой границы города к югу в 8 километрах, ниже от участка №2, граничащиц с побережьем Шардаринского водохранилища, находясь с западной стороны Шардаринского водохранилища, с левой стороны, граничащий с вновь включенными землями, около 1 километра от трассы.

№ 3 учаске, алаңы-14,23 га. Шардара қаласының аумағына жаңадан қосылған алаңы-14,23 га жер телімі, жаңадан дайындалған және бекітілген Шардара қаласының егжей-тегжейлі жоспарына сәйкес, бұрынғы қаланың шекарасының оңтүстік-батыс жағынан төмен, қаланың бұрынғы шекарасынан бастап оңтүстікке қарай 8 шақырым жерде, № 2 учаскеден төмен орналасып, Шардара су қоймасының жағалауымен шектесіп, Шардара су қоймасының батыс жағынан орын алып, сол жағынан жаңадан қалаға қосылған жерлермен шектесіп, трассаға дейін 1 шақырымдай жерде орналасқан.