О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 апреля 2012 года N 506. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 мая 2012 года за N 5-1-185. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28 марта 2013 года N 6214
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 28.03.2013 N 6214.
В соответствии с подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата от 3 января 2007 года № 1224 «О квоте рабочих мест для инвалидов по городу Усть-Каменогорску» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-54, опубликовано в газетах «Дидар» 23 января 2007 года № 4, «Рудный Алтай» 25 января 2007 года № 11-12).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска                     С. Таукебаев

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 506 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 04 мамырда N 5-1-185 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 наурыздағы N 6214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 28.03.2013 N 6214 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. 2007 жылғы 3 қаңтардағы № 1224 «Өскемен қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы» (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5-1-54 тiркелген, 2007 жылғы 23 қаңтардағы № 4 «Дидар», 2007 жылғы 25 қаңтардағы № 11-12 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) әкімдік қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі                              С. Тәукебаев