Об организации общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05 января 2012 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2012 года за N 5-4-162. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Риддера от 02 апреля 2013 года № 2-22-2012)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Риддера от 02.04.2013 № 2-22-2012).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере 1,0 минимальной заработной платы, установленной на 2012 год, на работах по уборке и благоустройству города сумму оплаты утвердить из расчета 1,5 минимальной заработной платы, с дополнительной оплатой за проживание на территории повышенного радиационного риска для всех участников общественных работ.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима С. В. Кагарманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2012 года.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев
Утверждено постановлением
акимата города Риддера
от 5 января 2012 года № 2
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования
организаций
Виды общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
Спрос
(заяв-
ленная
потреб-
ность)
Предложе-
ние
(утвержде-
но)
Источники
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера»
Санитарная очистка общественных территорий города, очистка от снега пешеходных дорожек и остановок общественного транспорта
1490 тыс квадратных метров в год

2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 05 қаңтардағы N 2 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда N 5-4-162 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қаласының әкімі аппаратының 2013 жылғы 02 сәуірдегі N 2-22-2012 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қаласының әкімі аппаратының 02.04.2013 N 2-22-2012 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабы, 7 бабының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесі негізінде жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі қаулы ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбекақы төлемінің мөлшері 2012 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақы төлемінен 1,0 мөлшерде бекітілсін, қаланы көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстардағы төлем сомасы қоғамдық жұмыстардың барлық қатысушыларына жоғары радиациялық тәуекел аймағында тұрғаны үшін қосымша төлеммен 1,5 ең төменгі еңбекақы төлемі есебінен бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына, қызметкерлердің жеке санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) толық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары С. В. Кагармановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласының әкімі                М. Сапарғалиев
Риддер қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 05 қаңтардағы
№ 2 қаулысымен бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
нақты жағдайлары
№ р/р
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар
көлемі
Сұраныс
(жария-
ланған
қажет-
тілік)
Ұсыныс
(бекі-
тілген)
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
7
1
«Риддер қаласының тұрғын-үй коммуналдық-шаруашылығы, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаланың қоғамдық аумақтарын санитарлық тазалау, қоғамдық көліктің аялдамаларын және жүргіншілер жүретін жолдарды қардан тазалау;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу, қатынас қағаздарды тасу, іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмысқа көмектесу
жылына 1490 мың шаршы метр;
құжаттарды өңдеу, құжаттарды жеткізу, телефонхаттарды жөнелту

100
90
Бюджет города Риддера
работа с архивными документами, доставка корреспонденции, помощь в работе по ведению делопроизводства
Обработка документов, доставка документов, отправка телефонограмм
3
2
2
Государственное учреждение «Аким Ульбинского поселкового округа»
Работы по уборке и благоустройству территории поселка:
28
13
Бюджет города Риддера
очистка территории от мусора, снега, подсыпка песком
30000 квадратных метров в год
уборка и побелка остановок общественного транспорта
15 остановок в год
очистка водоотводных каналов, дренажных труб
2000 квадратных метров в год
перепись скота, земельных участков
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города
1147 дворов
2
1
3
Государственное учреждение «Аким Пригородного сельского округа»
Похозяйственный учет личного подворья населения
5 населенных пунктов и 98 крестьянских хозяйств
2 раза в год
8
6
Бюджет города Риддера
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
работа с архивными документами;
220 штук в год;
372 документа в год
участие в социологических опросах, выявление хозяев бродячего скота; уточнение списков временно проживающих на территории сельского округа
726 дворов в год
участие в организации и проведении культурно-массовых мероприятий в селе Ливино и организации детской занятости и творческой самодеятельности
20-21 мероприятие в год
2
2
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Риддера»
Помощь в обработке и формировании компьютерной базы данных, оформлении документации по вопросам занятости
250-380 анкет
4
4
Бюджет города Риддера
помощь в оформлении документов по делопроизводству
130-180 документов
2
2
Уборка прилегающей территории
2
2
5
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел города Риддера» (по согласованию)
Помощь в работе с архивом и текущими документами, картотекой, по доставке корреспонденции
900-960 документов в год
30
22
Бюджет города Риддера
6
Риддерское городское отделение Восточно-Казахстанского областного филиала республиканского государственного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий» (по согласованию)
Работа с архивными документами
Сканирование 6000 комплектов в год, оформление дел для сдачи в архив 3000 штук в год, подготовка описи
18
6
Бюджет города Риддера
Помощь в работе с документами по перерасчету пенсий и пособий
32000 штук в год
18
6
7
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны города Риддера» (по согласованию)
Выполнение работ по выписке и по доставке повесток призывникам
2300 штук в год
30
10
Бюджет города Риддера
оформление личных дел призывников для постановки на воинский учет
700 дел в год
оформление личных дел призывников для передачи на учет военнообязанных в запас
8
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Риддера»
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий
40 мероприятий в год с охватом 100 человек
4
2
Бюджет города Риддера
9
Риддерский территориальный отдел судебных исполнителей ДИСА по ВКО (по согласованию)
Работа с архивными документами (поиск документов, составление актов уничтожения документов, составление описей номенклатуры дел, формирование архивных связок)

100
3
90
2
Риддер қаласының бюджеті
2
«Үлбі кенттік округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Кенттің аумағын көркейту және тазалау бойынша жұмыстар:
аумақты қоқыстан, қардан тазалау, құм себу;
қоғамдық көліктің аялдамаларын жинау және ақтау);
субергіш каналдарын, дренаж құбырларын тазалау;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу;
малдар, жер учаскелерін санақтан өткізу
жылына 30000 шаршы метр;
жылына 15 аялдама;
жылына 2000 шаршы метр;
1147 аула
28
2
13
1
Риддер қаласының бюджеті
3
«Пригородный ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Тұрғындардың жеке меншік малдарын есепке алу;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу; мұрағаттық құжаттармен жұмыс;
Әлеуметтік сұрақтарға қатысу, Кезіп жүрген малдың иесін табу, ауылдық округтің аумағында уақытша тұратындардың тізімін анықтау
Ливино ауылында мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге қатысу, балалар жұмысын және шығармашылық әрекетін ұйымдастыруға қатысу
5 елді мекен мен 98 шаруа қожалығын жылына 2 рет;
жылына 220 дана;
жылына 372 құжат;
жылына 726 аула;
Жылына 20-21 іс-шара
8
2
6
2
Риддер қаласының бюджеті
4
«Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша құжаттарды ресімдеуге, компьютерлік деректер базасын өңдеуге және қалыптастыруға көмектесу;
Іс қағаздарын жүргізу бойынша құжаттарды ресімдеуге көмектесу. Бөлім жанындағы аумақты тазалау
250-380 сауалнама;
130-180 құжат
4
2
2
4
2
2
Риддер қаласының бюджеті
5
«Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен, картотекалармен, қатынас қағаздарды жеткізуде және мұрағатпен жұмыста көмектесу
Жылына 900-960 құжат
30
22
Риддер қаласының бюджеті
6
«Зейнетақыны төлеу бойынша мемлекеттік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Шығыс Қазақстан облысы филиалының Риддер қалалық бөлімшесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
зейнетақы мен жәрдемақыны қайтадан есептеу бойынша құжаттармен жұмысқа көмек көрсету
Жылына 6000 жиынды сканерлеу, жылына 3000 дана істі мұрағатқа жіберу үшін ресімдеу, тізімдеме дайындау;
жылына 32000 дана
18
6
Риддер қаласының бюджеті
7
«Риддер қаласының қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Әскерге шақырылған адамға шақыру қағазды жеткізу бойынша жұмыстарды орындау;
әскер есебіне қойылу үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу;
запасқа әскери міндеттілерді есепке алуға беру үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу
Жылына 2300 дана;
жылына 700 іс
30
10
Риддер қаласының бюджеті
8
«Риддер қаласының мәдениет және тілдерді дамыту   бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени-бұқаралық іс - шараларды дайындауға және өткізуге қатысу
Жылына 44 іс-шара
100 адам қамтумен
4
2
Риддер қаласының бюджеті
9
ШҚО бойынша САОД сот орындаушыларының Риддер аумақтық бөлімі (келісім бойынша)
Мұрағаттық жұмыстармен жұмыс істеу (құжаттарды іздеу, құжаттарды жою актілерін жасау, істер номенклатурасының тізімдемесін құру, мұрағаттық байламдарды қалыптастыру);
Қатынас қағаздарды, шақыру қағаздарын жеткізу бойынша жұмыс

6000 единиц в год, составление актов уничтожения документов – 5000 единиц в год, составление описей номенклатуры - 35 единиц в год, составление описей документов – 5000 единиц, формирование архивных связок – 3000 единиц
14
8
Бюджет города Риддера
работа по доставке корреспонденции, повесток
30-40 документов
10
Государственное учреждение «Отдел финансов города Риддера»
Работы по уборке закрепленной территории
120-180 квадратных метров
2
2
Бюджет города Риддера
11
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Риддера»
Работа с документами, регистрация входящих и исходящих документов, рассылка писем;
Участие в работе с молодежными организациями; Участие в подготовке к торжественным мероприятиям города
3300 писем в год
6
6
Бюджет города Риддера
12
Государственное учреждение «Кабинет психолого-педагогической коррекции» (по согласованию)
Участие в проведении повседневной работы, обеспечивающей создание условий для социально-психологической реабилитации, социальной и трудовой адаптации детей с ограниченными возможностями в развитии, помощь в проведении групповых, индивидуальных воспитательных и музыкальных занятий; работы по текущему ремонту помещения и кабинетов
прием детей по расписанию от 14-21 ребенка;
побелка стен внутри здания – 640 квадратных метров, покраска пола внутри здания – 225 квадратных метров, покраска панелей, окон, дверей 190 квадратных метров;
350 м2- ежедневно; Уборка территории
5 групп кратковременного пребывания в количестве 6 и более детей с охватом 47 детей
6
6
Бюджет города Риддера
13
Государственное учреждение «Детский приют «Светоч»
Помощь в проведении текущего ремонта
Побелка фасада здания – 400 квадратных метров, побелка стен внутри здания – 500 квадратных метров, покраска панелей 500 квадратных метров, покраска пола – 200 квадратных метров
6
4
бюджет города Риддера
уборка прилегающей территории
2900 квадратных метров
работа на приусадебном участке
1500 квадратных метров
помощь воспитателям в ежедневной прогулке с детьми
40 человек
14
Государственное учреждение «Управление юстиции города Риддера» (по согласованию)
Работа с архивом (подшивка запросов, заявлений, составление описей документов, поиск архивных документов)
865 документов
20
8
Бюджет города Риддера
помощь в уборке служебного помещения и прилегающей территории
350 квадратных метров
15
Риддерский филиал Республиканского государственного предприятия «Центр по недвижимости» Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в оформлении документов и работа с архивом
Оформление около 1200 штук в год; оформление копий паспортов – 2256 штук в год; поднятие и расшивка архивных дел – 1872 штук в год
4
4
Бюджет города Риддера
16
Государственное учреждение «Отдел архитектуры градостроительства и строительства города Риддера»
Участие в сборе картографической, статистической текстовой информации;
Доставка корреспонденции.
Присвоение адресов объектов – 216 объектов в год; Заполнение базы данных «Адресный регистр» - 564 адресов в год; сбор 25-30 сведений
40 единиц,
240 документов
2
2
Бюджет города Риддера
17
Государственное учреждение «Аппарат акима города Риддера»
Помощь в работе компьютерной программы
4800 документов в год
10
10
Бюджет города Риддера
помощь в работе со списками получателей жилья
480 запросов в год
участие в рейдах по выявлению пустующего и брошенного жилья
180 адресов в год
Участие в оформлении и работе с архивными документами
116 дел в год
работа по оформлению запросов

жылына – 6000 бірлік, құжаттарды жою актілерін құрастыру жылына - 5000 бірлік, номенклатуралар тізімін құру-жылына 35 бірлік, құжаттар тізімін құру - 5000 бірлік, мұрағаттық байламдарды қалыптастыру - 3000 бірлік;
30-40 құжат
14
8
Риддер қаласының бюджеті
10
«Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақты тазалау бойынша жұмыс
120 -180 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
11
«Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс, кіріс және шығыс құжаттарды тіркеу, хаттарды тарату. Жастар ұйымдарымен жұмысқа қатысу. Қаланың салтанатты іс-шараларына дайындауға қатысу
Жылына 3300 хат
6
6
Риддер қаласының бюджеті
12
«Психолого- педагогикалық коррекция кабинеті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балалардың әлеуметтік және еңбектік өсуіне, әлеуметтік-психологиялық өсуі үшін жағдай туғызуды, күнделікті жұмыстарды өткізуге, топтық, жеке тәрбиелік және музыкалық сабақтарды өткізуге көмек көрсету;
кабинеттер мен ғимараттарды ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар
күн сайын 14-21 баланы кесте бойынша қабылдау;
Ғимараттың ішкі қабырғаларын  ақтау-640 шаршы метр, ғимараттың ішіндегі еденді сырлау – 225 шаршы метр., терезені, есікті, панелді сырлау 190 шаршы метр;
Күн сайын 350 м2 аумақты тазалау.
47 баланы қамтумен 6 және одан астам бала санында қысқа мерзімді қатысуда 5 топ
6
6
Риддер қаласының бюджеті
13
«Светоч» балалар панасы» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмектесу;
үйдің маңайын тазалау;
мекемеге қарасты учаскеде жұмыс істеу;
тәрбиешілерге балаларды күнделікті серуендетуге көмектесу
Үй қабырғаларының сыртқа шығып тұрған төменгі бөлігін ақтау-400 шаршы метр, ғимараттың ішкі қабырғаларын ақтау-500 шаршы метр, панелді ақтау 500 шаршы метр., еденді сырлау – 200 шаршы метр
2900 шаршы метр
1500 шаршы метр
40 адам
6
4
Риддер қаласының бюджеті
14
«Риддер қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағатпен жұмыс (сұраныстарды, өтініштерді, құжаттарды тігу, құжаттар тізімін құрастыру, мұрағаттық құжаттарды іздестіру);
Қызметтік орынды және аумақты тазалауға көмектесу
865 құжат
350 шаршы метр
20
8
Риддер қаласының бюджеті
15
Қазақстан Республикасының әділет Министрлігі тіркеу қызметі комитетінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Риддер қалалық филиалы (келісім бойынша)
Құжаттарды ресімдеуге көмектесу және мұрағатпен жұмыс
Жылына 1200 данаға жуық ресімдеу; төлқұжаттардың көшірмелері жылына – 2256 дана;
мұрағаттық істерді қайта қарау және тіркеу жылына – 1872 дана
4
4
Риддер қаласының бюджеті
16
«Риддер қаласының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Картографикалық, статистикалық мәтіндік ақпараттарды жинауға қатысу
Басылымдарды жеткізу
Объектілердің мекен- жайларын меншіктеу жылына 216 объекті;
«Мекен-жайлық тізім» деректер базасын толтыру - жылына 564 мекен-жай;
25-30  мәлімет жинау;
40 бірлік;
240 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
17
«Риддер қаласының әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Компьютерлік бағдарламамен жұмысқа көмек көрсету;
Тұрғын үй алушылардың тізімімен жұмыс істеуге көмектесу;
бос қалған және тастап кеткен үйлерді анықтау бойынша рейдтерге қатысу;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу және қалыптастыру;
сұраныстарды ресімдеу бойынша жұмыс
Жылына 4800 құжат
Жылына 480 сұраныс
Жылына 180 мекен-жай
Жылына 116 іс

1320-1792 дел в год
18
Коммунальное государственное казенное предприятие «Стадион «Сокол» (по согласованию)
Работы по обслуживанию и текущему ремонту здания, уборка территории стадиона, работы по уходу за спортивным инвентарем, трибунами, катком, футбольным полем, охрана объекта
600 квадратных метров
10
10
Бюджет города Риддера
19
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан государственное учреждение «Налоговое управление по городу Риддеру налогового департамента по Восточно -Казахстанской области» (по согласованию)
Доставка уведомлений по взысканию недоимки
200 объектов; 4480 штук в год
10
8
Бюджет города Риддера
20
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции
2076 документов в год
4
4
Бюджет города Риддера
Помощь в работе с документами
540 штук в год
21
Алтайский ботанический сад при республиканском государственном предприятии «Центр биологических исследований» Министерства образования и науки Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в работе по уходу за научными коллекциями природной флоры
Природная флора 4 гектара, дендрарий 12 гектар, цветоводство 3 гектара, плодоводство 15 гектар; Репродукционный питомник-30 гектар
40
12
50% бюджет города Риддера, 50% предприятие
уборка административного здания и прилежащей к нему территории
1500 квадратных метров
22
Государственное учреждение «Департамент статистики по Восточно-Казахстанской области» управление статистики города Риддера (по согласованию)
Помощь в проведении конъюнктурных обследований и социальных опросов
Охват 3405 чел в год
14
6
Бюджет города Риддера
23
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения государственному языку города Риддера»
Помощь в работе по делопроизводству. Работа курьера
700 документов в год
6
4
Бюджет города Риддера
24
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера»
Доставка и получение корреспонденции
2400 документов в год
2
2
Бюджет города Риддера
Отправка корреспонденции по почте
600 писем в год
25
Государственное учреждение «Центральная библиотечная система города Риддера»
Ежедневная уборка помещения
66,5 квадратных метров
6
4
Бюджет города Риддера
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий
3 мероприятия в месяц, 36 – в год с охватом 3000 человек
Реставрация книг
400 штук книг в год
26
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Риддера»
Помощь в проведении спортивно- массовых мероприятий, в том числе для людей с ограниченными возможностями
72 мероприятия в год
4
2
Бюджет города Риддера
работа по доставке корреспонденции
2240 документов в год
27
Государственное учреждение «Администратор судов Восточно -Казахстанской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан» Риддерский городской суд Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Доставка повесток
7200 повесток в год
12
8
Бюджет города Риддера
Разнос исходящей корреспонденции. Помощь в переводе документов
6000 документов в год
28
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Риддера»
Помощь в проведении подворной переписи скота

Жылына 1320-1792 іс
10
10
Риддер қаласының бюджеті
18
«Сокол» стадионы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
Ғимаратқа қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу бойынша жұмыс; стадион аумақтарын тазалау; спорт құралдары, мінбе, сырғанақ, футбол алаңын күту бойынша жұмыстар. Объекті күзеті
600 шаршы метр
10
10
Риддер қаласының бюджеті
19
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі салық комитетінің «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің Риддер қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Төленбеген салықтарды іздестіру бойынша хабарламалар жіберу
200 объект;
Жылына 4480 дана
10
8
Риддер қаласының бюджеті
20
«Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды алу және жеткізу;
Құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу
Жылына 2076 құжат;
Жылына 540 дана
4
4
Риддер қаласының бюджеті
21
Қазақстан Республикасының білімғылым Министрлігінің «Биологиялық зерттеу орталығы» Мемлекеттік республикалық кәсіпорын жанындағы Алтай ботаникалық бағы  (келісім бойынша)
Ғылыми коллекциялық табиғи флораларды күту бойынша жұмыстарға көмектесу;
әкімшілік ғимаратты және оған жататын аумақты тазалау
Табиғи флораларды 4 гектар, дендрарий 12 гектар, гүл өсіру 3 гектар, жеміс шаруашылығы 15 гектар; Репродукциялық питомник – 30 гектар;
1500 шаршы метр
40
12
Риддер қаласының бюджеті 50%
Кәсіпорын 50%
22
«Шығыс-Қазақстан облысы бойынша статистика Департаменті» Риддер қаласының статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Конъюнктуралық тексерулер және әлеуметтік сұрақтар өткізуге көмектесу
Жылына - 3405 адам қамтылды
14
6
Риддер қаласының бюджеті
23
«Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту орталығы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Іс қағаздарын жүргізу бойынша жұмысқа көмектесу;
Қағаз тасушының жұмысы
Жылына 700 құжат
6
4
Риддер қаласының бюджеті
24
«Риддер қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Хат-хабарларды алу және жеткізу;
Хат-хабарларды пошта арқылы жіберу
Жылына 2400 құжат;
Жылына 600 хат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
25
«Риддер қаласының орталық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
Күн сайын ғимаратты тазалау;
Мәдени-бұқаралық іс-шараларды дайындауға және өткізуге қатысу;
Кітаптарды қалпына келтіру
66,5 шаршы метр;
Айына 3, жылына - 36 іс-шара, 3000 адамды қамтумен;
Жылына 400 дана кітап
6
4
Риддер қаласының бюджеті
26
«Риддер қаласының спорт және дене шынықтыру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Спорттық - бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмектесу, соның ішінде мүмкіншіліктері шектеулі адамдар үшін;
Хат-хабарларды жеткізу бойынша жұмыс
Жылына 72 іс-шара;
Жылына 2240 құжат
4
2
Риддер қаласының бюджеті
27
«Қазақстан Республикасының Жоғарғы сот жанындағы сот әкімшілігі Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы сот әкімгері» Шығыс Қазақстан облысының Риддер қалалық соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Шақыру қағаздарын жеткізу;
Шығыс хат-хабарларын тарату;
Құжаттарды аударуға көмек
Жылына 7200 шақыру қағазы;
Жылына 6000 құжат
12
8
Риддер қаласының бюджеті
28
«Риддер қаласының кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аула бойынша малдың санағын өткізуге көмектесу.
Құжаттарды толтыру, хат-хабарларды жеткізу жинақтарын құрау;
Мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмек;
азық-түліктік және азық –түліктік емес тауарларға бағалардың мониторингін жүргізуге көмек

5800 дворов 2 раза в год
4
4
Бюджет города Риддера
Заполнение документации, составление свода, доставка корреспонденции
4480 документов в год
помощь в работе с архивными документами
4480 документов в год
Помощь по ведению мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары
254 магазина
29
Государственное учреждение «Риддерское городское управление казначейства»(по согласованию)
Доставка корреспонденции, работа с архивными документами
1120-2240 документов в год
2
2
Бюджет города Риддера
30
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Риддера» (по согласованию)
Помощь в обработке документов ревизионной комиссии
Документооборот - 449 штук в год
2
2
Бюджет города Риддера
31
Специализированный административный суд города Риддера (по согласованию)
Работа по уборке прилегающей территории, работа по обслуживанию помещения
200 квадратных метра
4
2
Бюджет города Риддера
Уборка административного помещения
256 квадратных метра
32
Коммунальное государственное казенное предприятие «Риддерская городская больница» управления здравоохранения Восточно -Казахстанского областного акимата (по согласованию)
Работа по уборке, благоустройству и озеленению прилегающей территории
Уборка, благоустройство и озеленение территории 4 гектара; очистка подъездных путей и крыш от снега – 20000 квадратных метров
5
4
Бюджет города Риддера
Уборка служебных помещений
мытье лестничных пролетов, служебных помещений – 1000 квадратных метров
Работы по текущему ремонту зданий
побелка стен, потолков – 3000 квадратных метров; мытье окон – 1000 квадратных метров; посадка молодых деревьев, кустарников – 40 штук; выкос травы – 2 гектара
33
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дом дружбы народов» города Риддера
Участие в работе в этнокультурных центрах города
10 центров
5
2
Бюджет города Риддера
Уборка территории
90-135 раз в год
34
Государственное учреждение «Отдел образования города Риддера»
Работа с архивными документами
360 справок в год
10
6
Бюджет города Риддера
Регистрация входящих и исходящих документов
1080 документов в год
Рассылка документов
100 документов
35
Коммунальное государственное учреждение «Центр занятости города Риддер» (по согласованию)
Доставка корреспонденции
3360-5600 документов в год
2
2
Бюджет города Риддера
Уборка административных помещений
78,97 квадратных метров
36
Государственное учреждение «Государственный архив города Риддер Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в выполнении работ по обеспечению сохранности документов: картонирование, нумерация листов, реставрация дел, обеспыливание документов, изготовление картонных ярлыков, папок и перешивка дел
111000 дел в год
4
2
Бюджет города Риддера
37
Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (по согласованию)
Работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории

5800 аула жылына 2 рет;
Жылына 4480 құжат;
Жылына 4480 құжат;
254 дүкен
4
4
Риддер қаласының бюджеті
29
«Риддер қалалық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Хат-хабарларды жеткізу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс
Жылына 1120-2240 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
30
«Риддер қаласының мәслихат аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Тексеру комиссиясының құжаттарын өңдеуге көмек
Құжат айналымы – жылына 449 дана
2
2
Риддер қаласының бюджеті
31
Риддер қаласының мамандандырылған әкімшілік соты (келісім бойынша)
Ғимаратқа қызмет көрсету бойынша жұмыс, белгіленген аумақты тазалау бойынша жұмыс.
Әкімшілік ғимаратты тазалау
200 шаршы метр
256 шаршы метр
4
2
Риддер қаласының бюджеті
32
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
Белгіленген аумақты тазалау және көгалдандыру және көріктендіру бойынша жұмыс. Қызметтік орынды тазалау. Ғимаратты ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар
4 гектар аумақты көгалдандыру және көркейту, тазалау; подъездің жолдарын және шатырды қардан тазарту-20000 шаршы метр;қызметтік орынды, баспалдақтарды жуу-1000 шаршы метр; қабырғалар мен төбені әктеу-3000 шаршы метр; терезелерді жуу-1000 шаршы метр; көшеттер мен жас ағаштар отырғызу - 40 дана; шөптерді шабу – 2 гектар;
5
4
Риддер қаласының бюджеті
33
Риддер қаласының «Халықтар достық үйі» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қаланың этномәдениетті орталықтарымен жұмыстарға көмек
Аумақты тазалау
10 орталық
Жылына 90-135 рет
5
2
Риддер қаласының бюджеті
34
«Риддер қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс;
Кіріс және шығыс құжаттарын тіркеу;
Құжаттарды тарату
Жылына 360 анықтама;
Жылына 1080 құжат;
100 құжат
10
6
Риддер қаласының бюджеті
35
«Риддер қаласының жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Хат-хабарларды жеткізу;
Әкімшілік орынжайды тазалау
Жылына 3360-5600 құжат;
78,97 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
36
«Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды орындауға көмектесу: картондау, парақтарды нөмірлеу, істерді қалпына келтіру, қөұжаттарды шаңнан тазарту, картондық ұяшықтарды, папкаларды дайындау және істерді қайта тігу
Жылына 111000 іс
4
2
Риддер қаласының бюджеті
37
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар бойынша департаменті Риддер қаласының Төтенше жағдайлар бойынша басқармасы (келісім бойынша)
Бекітілген аумақты көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту бойынша жұмыс

89,600 квадратных метров в год
2
2
бюджет города Риддера
Итого:
451
300
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполняемых работ путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан. Средняя продолжительность участия безработных составляет до 6,0 месяцев, для лиц предпенсионного возраста до 1 года. Ежемесячное среднее количество рабочих мест составляет 146, численность рабочих мест зависит от числа поданных заявок в пределах выделенных бюджетных ассигнований.

Жылына 89,600 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
Барлығы:
446
300
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, орындалған жұмыстың санына, сапасына және қиындығына байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыссыздардың қатысуының орташа ұзақтығы 6,0 айға дейін, зейнетақы алдындағы жастағылар үшін 1 жылға дейін құрайды. Бюджет қаржысынан бөлінген шегінде берілген өтінімдердің санынан жұмыс орындарының ай сайынғы орташа саны 146 құрайды.