Об организации молодежной практики
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 24 января 2012 года N 13. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 февраля 2012 года за N 5-16-123. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 21 мая 2012 года N 154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 21.05.2012 N 154.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 и подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику для выпускников организаций технического и профессионального образования, послесреднего и высшего образования и для молодежи, не имеющих опыта работы по специальности, зарегистрированных в качестве безработных.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Возраст граждан, проходящих молодежную практику, должен быть не старше 29 лет.
4. Молодежная практика финансируется за счет целевых текущих трансфертов, поступающих из Республиканского бюджета.

Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қантардағы N 13 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 08 ақпанда N 5-16-123 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 154 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012.05.21 N 154 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабы 2 тармағына және 7 бабының 5-7) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6 тармағына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыз ретінде тіркелген техникалық және кәсiптiк бiлiм беру, орта бiлiмнен кейiнгi және жоғары бiлiм беру ұйымдарының түлектерін және мамандықтары бойынша жұмыс тәжірибелері жоқ жұмыссыз жастар үшін жастар практикасы ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушiлердiң тiзбесi бекiтілсін.
3. Жастар практикасынан өтетін азаматтардың жасы 29-дан аспауға тиiс.
4. Жастар практикасы Республикалық бюджеттен түсетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылады.

5. Коммунальному государственному учреждению «Центр занятости»:
1) консультировать безработных граждан по вопросам, связанным с прохождением молодежной практики;
2) в соответствии с заключенными договорами и с учетом имеющегося профессионального образования обеспечить направление безработных граждан к работодателям для прохождения молодежной практики.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Азимханова С.

5. «Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыссыз азаматтарға жастар практикасынан өтуге байланысты мәселелер бойынша консультация беруді;
2) жастар практикасынан өту үшiн жұмыссыз азаматтарды жасалған шарттарға сәйкес және кәсiптiк бiлiмiн ескере отырып, жұмыс берушiлерге жiберуді қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әзімхановқа жүктелсін.