О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2012 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2012 года № 7-8-140. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9.
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 48-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-8-138, опубликованное 20 января 2012 года,30 января 2012 года, 6 февраля 2012 года, 13 февраля 2012 года районной газете "Ауыл айнасы" № 4, № 5, № 6, № 7), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2) цифру "3 216 808" заменить цифрой "3 229 585";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "8 176";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "8 176";
в подпункте 5) цифру "-67 944" заменить цифрой "-88 897";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "67 944" заменить цифрой "88 897";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "20 953";
2) приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Д. Ихсанов
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 2-1 от 22 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 48-1 от 14 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
(тыс. тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 ақпандағы № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 наурызда № 7-8-140 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 5 ақпандағы № 10-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаттың 2013.02.05 ақпандағы № 10-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-138 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 30 қаңтардағы, 2012 жылғы 6 ақпандағы, 2012 жылғы 13 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде № 4, № 5, № 6, № 7 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
2)-тармақшадағы "3 216 808" деген сан "3 229 585" деген санмен ауыстырылсын;
4)-тармақшадағы "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "8 176" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "8 176" деген санмен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы "-67 944" деген сан "-88 897" деген санмен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "67 944" деген сан "88 897" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "20 953" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Ихсанов
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Газизов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 ақпандағы
№ 2-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 48-1 шешімге 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

5730
002
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
5730
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61448
006
Функционирование районных (городских) библиотек
61448
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19367
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11008
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9008
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8359
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8359
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65638
01
Сельское хозяйство
12755
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12755
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
12755
06
Земельные отношения
6475
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6475
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6475
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46408
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46408
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46408
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8924
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8924
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8924
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8924
13
Прочие
31863
09
Прочие
31863
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6596
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

5730
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5730
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61448
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
61448
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19367
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11008
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9008
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8359
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8359
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65638
01
Ауыл шаруашылығы
12755
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12755
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
12755
06
Жер қатынастары
6475
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6475
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6475
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
46408
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46408
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46408
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8924
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8924
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8924
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8924
13
Басқалар
31863
09
Басқалар
31863
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6596
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер