О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 40-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2012 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 октября 2012 года № 3101. Утратило силу - решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 40-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-11-152, опубликованное 6 января, 10 февраля, 17 февраля, 24 февраля, 16 марта, 30 марта 2012 года в районной газете "Екпін" № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифру "2 091 866" заменить цифрой "2 088 034";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "8 719" заменить цифрой "12 551";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "8 719" заменить цифрой "12 551";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Тасқала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қазандағы № 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 3101 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2013.01.25 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-11-152 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы, 10 ақпандағы, 17 ақпандағы, 24 ақпандағы, 16 наурыздағы, 30 наурыздағы "Екпін" аудандық газетінің № 1-2, № 7, № 8, № 9, № 12, № 14 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшадағы:
"2 091 866" деген сан "2 088 034" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "8 719" деген сан "12 551" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "8 719" деген сан "12 551" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2 048
3
Информационное пространство
67 690
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7 011
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5 866
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 145
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
60 679
006
Функционирование районных (городских) библиотек
60 679
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
21 751
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 629
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 122
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
31 599
1
Сельское хозяйство
7 738
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 288
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 288
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
450
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
450
6
Земельные отношения
8 138
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 138
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 138
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
15 723
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 723
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 723
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 438
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 438
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 438
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

2 048
3
Ақпараттық кеңiстiк
67 690
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7 011
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 866
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 145
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
60 679
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
60 679
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
21 751
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 629
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 629
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 122
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 122
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
31 599
1
Ауыл шаруашылығы
7 738
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 288
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
7 288
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
450
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
450
6
Жер қатынастары
8 138
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 138
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 138
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
15 723
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 723
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 723
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 438
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 438
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 438
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер