О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 36 "Об утверждении Правил субсидирования в целях повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 февраля 2013 года № 3-1/67. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2013 года № 8353. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 марта 2014 года № 3-1/133
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 06.03.2014 № 3-1/133.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 36 «Об утверждении Правил субсидирования в целях повышения продуктивности и качества продукции животноводства» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) формы заявок на получение субсидий, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району/области, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму отчета (информации) по освоению средств и по объемам реализации животноводческой продукции по области, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
И.о. Министра                              М. Умирьяев
Приложение № 1 к приказу
и.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2013 года № 3-1/67
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа и.о. Министра сельского хозяйства РК от 08.10.2013 № 3-1/478.
форма 1
Отдел _________________________
________________________ района
_______________________ области
Заявка на получение субсидий
1. Товаропроизводитель: _______________________________________
(наименование товаропроизводителя)
2. Индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер _____________________________
(для физического / юридического лица)
3. Адрес Товаропроизводителя: _________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ______________________
5. Реализованный объем (заполнить нужное):
Вид продукции
Учетный номер предприятия по убою/ переработке
Покупатель продукции, бизнес-идентификационный номер
Уровень
Единица измерения
Произведенный и реализованный объем, единиц
Норматив субсидий за единицу, тенге
Итого субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Говядина
килограмм
Баранина
килограмм
Конина
килограмм
Свинина
килограмм
Мясо птицы
килограмм
Мясо индейки
килограмм
Яйцо
штук
Молоко
килограмм
Кумыс
килограмм
Шубат
килограмм
Шерсть (тонкая)
килограмм
К заявке прилагаются:

"Мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыру мақсатында субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 36 қаулысын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2013 жылғы 15 ақпандағы № 3-1/67 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 28 ақпанда № 8353 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 3-1/133 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 06.03.2014 № 3-1/133 бұйрығымен.
«Мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыру мақсатында субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 36 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) субсидиялар алуға өтiнiмдер нысандары, осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) аудан/облыс бойынша мал шаруашылығы өнімін сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актінің нысаны, осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) облыстар бойынша қаражатты игеру және мал шаруашылығы өнімдерін сату көлемі жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны, осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін вице-министрге жүктелсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министрдің м.а.                                М. Өмірияев
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2013 жылғы 15 ақпандағы № 3-1/67
бұйрығына 1-қосымша
1 нысан
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 08.10.2013 № 3-1/478 бұйрығымен.
____________________облысы
_________________ауданының
___________________бөлімі
Субсидиялар алуға өтінімдер
1. Тауар өндіруші: __________________________________________________
(тауар өндірушінің атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі____________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Тауар өндірушінің мекен жайы:_____________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болған жағдайда)____________________
5. Өткізілген көлемі (қажетін толтырыңыз):
Өнім түрі
Сою/қайта өңдеу бойынша кәсіпорынның есептік нөмірі
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі
Деңгей
Өлшем бірлігі
Өндірілген және өткізілген өнім көлемі, бірлік
Бірлік үшін субсидиялау нормативі, теңге
Субсидияның барлығы,
мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Сиыр еті
килограмм
Қой еті
килограмм
Жылқы еті
килограмм
Шошқа еті
килограмм
Құс еті
килограмм
Күрке тауық еті
килограмм
Жұмыртқа
дана
Сүт
килограмм
Қымыз
килограмм
Шұбат
килограмм
Биязы жүн
килограмм
Өтінімге қоса беріледі:

1) по одной копии документов, подтверждающие реализацию продукции и 100% оплату продукции покупателем;
2) выписку из базы данных по идентификации сельскохозяйственных животных Республики Казахстан о выбытии реализованных и забитых животных при реализации говядины;
3) копию документов, подтверждающих оказанные услуги по убою животных и первичной переработке (договор, счет-фактуру, платежный документ) при использовании услуг предприятия, не принадлежащего товаропроизводителю;
4) реестр товарно-транспортных накладных на реализацию продукции, по одной копии накладных на продукцию в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха;
5) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _______________
(подпись)
______________________________________    «____» ________ 20 ____
(фамилия, имя, отчество (при наличии)
подпись, печать)
«Подтверждаю»
Руководитель Отдела ____________ ___________ района _________ области
__________ _________________________________________________________
(подпись)   (фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
Согласовывается в случае подачи заявки птицефабриками
«Согласовано»
ОЮФЛ «Союз птицеводов Казахстана»
________________________________________ «____» _______ 20 ____ год
(фамилия, имя, отчество (при наличии)
подпись, печать)
форма 2
Отдел _________________________
________________________ района
_______________________ области
Заявка
на получение субсидий
На удешевление стоимости сочных и грубых кормов, используемых
для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота
1. Товаропроизводитель: _______________________________________
(наименование товаропроизводителя)
2. Индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер ______________________________
(для физического /юридического лица)
3. Адрес Товаропроизводителя: _________________________________
_____________________________________________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ______________________
5. Наличие маточного поголовья _________________________ голов
6. Имеется во владении земель сельскохозяйственного назначения
для производства кормов: пашни ______________ гектар, сенокосы и
пастбища _______________ гектар.
7. Имеется договор на покупку кормов: силос/сенаж ___________
тонн, сено ________ тонн.
К заявке прилагаются:
1) выписка из единой информационной базы селекционной и
племенной работы;

1) өнімнің сатылғанын және сатып алушының өнімге 100% ақы төленгенін растайтын құжаттардың бір дана көшірмелері: шарт, шот-фактура, кіріс-кассалық ордер немесе банкінің төлем тапсырмасы;
2) сиыр етін сатқан кезде Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерек қорынан сатылған немесе сойылған малдардың тіркеуден шығарылғаны туралы үзінді көшірме;
3) тауар өндірушіге тиесілі емес кәсіпорындар қызметтерін пайдаланған кезде малдарды сою және бастапқы қайта өңдеу бойынша көрсетілген қызметтерді растайтын құжаттардың көшірмелері (шарт, шот–фактура, төлем құжаты);
4) өнімді сатуға арналған тауар-көліктік жүк құжаттар тізілімі, өнімді жеке меншік қайта өңдеу кәсіпорындарына немесе цехтарға берген жағдайда өнімнің жүк құжатының бір дана көшірмелері;
5) банк шотының нөмірін көрсете отырып, оның болуы туралы банктің анықтамасы.
Кәсіпорын жетекшісі ______________________ «____» _______ 20_____ жыл
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
«Растаймын»
________________бөлімінің басшысы ____________ауданы _________ облысы
__________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
Өтінімді құс фабрикалары берген кезде келісіледі
«Келісілді»
Жеке және заңды тұлғалар бірлестігі «Қазақстан құс өсірушілер Одағы»
____________________________________ 20____ жыл ___________ «____»
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
2 нысан
____________________облысы
_________________ауданының
____________________бөлімі
Субсидиялар алуға өтінімдер
Ірi қара малдың аналық басын азықтандыру үшiн пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын арзандату
1. Тауар өндіруші: ___________________________________________
(тауар өндірушінің атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Тауар өндірушінің мекен-жайы:_______________________________
_____________________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (болған жағдайда) _____________
5. Аналық мал басы саны __________________________________бас
6. Иелігінде азықтарды өндіруге арналған ауыл шаруашылығы
мақсатындағы жерлердің болуы: егістік____________________ гектар,
шабындық және жайылымдық _____________________гектар
7. Азықтарды сатып алу шартының болуы:
сүрлем/пішендеме______тонна, пішен____________тонна.
Өтінімге қоса беріледі:
1) селекциялық және асыл тұқымды жұмыстың бірыңғай ақпараттық базасынан үзінді көшірме;

2) для товаропроизводителей в форме юридических лиц - копия
отчета или выписка из формы 24-сельское хозяйство статистической
отчетности по формам, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике от 25 октября 2012 года № 296
(зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных
правовых актов № 8159);
3) для крестьянских (фермерских) хозяйств – выписка из
похозяйственной книги для подтверждения наличия численности поголовья
коров;
4) копия государственного акта на землю сельскохозяйственного
назначения;
5) справку банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
Руководитель предприятия ___________
(подпись)
___________________________________________ «___» _______ 20 ____ год
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
подпись, печать)
«Подтверждаю»
Руководитель отдела животноводства _____ района ______ области ______
_________ ___________________________________________________________
(подпись)   (фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
Приложение № 2 к приказу
и.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2013 года № 3-1/67
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа и.о. Министра сельского хозяйства РК от 08.10.2013 № 3-1/478.
форма 1
«Утверждаю»
Аким _____________________ района
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
«______» ________________ 20 ____ год
Сводный акт
о произведенной и реализованной животноводческой продукции,
подлежащей субсидированию
за _________________ 20 ____ года по _________ району _______ области
(месяц)
Товаропроизводитель
Покупатель
Вид продукции
Уровень
Единица измерения
Количество продукции, ед.
Норматив за единицу продукции, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
Итого
Руководитель отдела животноводства __________ _______________________
(подпись)   (фамилия, имя,
отчество (при наличии)
Специалист отдела __________________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
форма 2
«Утверждаю»
Аким _____________________ района
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
«______» ________________ 20 ____ год
Сводный акт
об удешевлении сочных и грубых кормов для кормления маточного
поголовья крупного рогатого скота
за _____________ 20 __ года по _________ району _____________ области
(месяц)
Товаропроизводитель, учетный номер (при наличии)
Вид крупного рогатого скота (племенной/ товарный; мясного/молочного направления)
Количество маточного поголовья крупного рогатого скота
№ и дата выписки из информационно-аналитической системы
Норматив за голову, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
ИТОГО
Руководитель отдела животноводства __________ _______________________
(подпись)   (фамилия, имя, отчество
(при наличии)
Специалист отдела __________________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
форма 3
«Утверждаю»
Председатель комиссии – заместитель акима
______________________________ области
_______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
«_____» _________________ 20 ______ год
Сводный акт
о произведенной и реализованной животноводческой продукции,
подлежащей субсидированию
за ________________ 20 ____ года по ________________________ области
(месяц)
Товаропроизводитель
Покупатель
Вид продукции
Уровень
Единица измерения
Количество продукции, единиц
Норматив за единицу продукции, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
Подлежит к оплате
_____________________________ район
ИТОГО
Руководитель управления сельского хозяйства ________ ________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Руководитель отдела животноводства ________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер животноводства________ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
форма 4
«Утверждаю»
Председатель комиссии – заместитель акима
______________________________ области
___________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись, печать)
«_____» _________________ 20 ______ год
Сводный акт
об удешевлении сочных и грубых кормов для кормления маточного
поголовья крупного рогатого скота
за __________________ 20 ______ года по _____________________ области
(месяц)
Товаропроизводитель, учетный номер (при наличии)
Вид крупного рогатого скота (племенной/ товарный; мясного/молочного направления)
Количество маточного поголовья крупного рогатого скота
№ и дата выписки из информационно-аналитической системы
Норматив за голову, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
Подлежит к оплате
_________________________________________ район
ИТОГО
Руководитель управления сельского хозяйства ________ ________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Руководитель отдела животноводства ________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер животноводства ________ ___________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Приложение № 3 к приказу
и.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

2) заңды тұлғалар нысанындағы тауар өндірушілер үшін Қазақстан
Республикасы Статистика бойынша Агенттігі Төрағасының 2012 жылдың 25
қазанында № 296 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді
мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8159 тіркелген) 24 ауыл шаруашылығы
статистикалық есептілік нысанынан – есеп көшірмесі немесе үзінді
көшірме;
3) шаруа (фермерлік) қожалықтар үшін – сиыр басы санын растау үшін шаруашылық кітабынан үзінді көшірме;
4) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге берілген мемлекеттік актінің көшірмесі;
5) банк шотының нөмірін көрсете отырып, оның болуы туралы банктік анықтама.
Кәсіпорын жетекшісі __________________________ 20____ жыл _____ «___»
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
«Растаймын»
_________________бөлімінің басшысы _________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы)
_______________________ ауданы _________________________ облысы
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2013 жылғы 15 ақпандағы № 3-1/67
бұйрығына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 08.10.2013 № 3-1/478 бұйрығымен.
«Бекітемін»                                              1 нысан
_____________ауданының әкімі
___________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), қолы, мөрі)
20___жыл «__»_____________
Жиынтық акт
субсидиялауға жататын, өндірілген және сатылған мал шаруашылығы өнімі туралы
_________ облысы __________ ауданы бойынша 20___ жылғы _______ үшін
(айы)
Тауар өндіруші
Сатып алушы
Өнім түрі
Деңгей
Өлшем бірлігі
Өнім саны, бірлік
Өнім бірлігінің нормативі, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидия соммасы, теңге
БАРЛЫҒЫ
____________бөлімінің басшысы      __________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
_____________бөлімінің маманы      __________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
2 нысан
«Бекітемін»
_______________ауданының әкімі
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
20____ жыл «___» ______________
Жиынтық акт
ірі қара аналық мал басын азықтандыру үшін шырынды және ірі азықтарды арзандату туралы
________ облысы _______ ауданы бойынша 20____ жылғы ________ үшін
(айы)
Тауар өндіруші, есептік нөмірі (болған жағдайда)
Ірі қара малдың түрі
(асыл тұқымды/тауарлы; етті/сүтті бағыттағы)
Ірі қара малдың аналық мал басы саны
Ақпараттық саралау жүйесінен үзінді көшірмесінің уақыты және №
Бір басқа арналған норматив, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидия соммасы, теңге
Барлығы
________________бөлімінің басшысы      _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
________________бөлімінің маманы       _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
3 нысан
«Бекітемін»
Комиссия төрағасы – әкімнің орынбасары
_____________________________ облысы
____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
20_____ жыл «____» _________________
Жиынтық акт
субсидиялауға жататын, өндірілген және сатылған мал шаруашылығы өнімі туралы
___________________ облысы бойынша 20_____ жылғы _______________ үшін
(айы)
Тауар өндіруші
Сатып алушы
Өнім түрі
Деңгей
Өлшем бірлігі
Өнім саны, бірлік
Өнім бірлігінің нормативі, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидия соммасы, теңге
Төлеуге жататыны
________________________________ ауданы
Барлығы
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы  _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Мал шаруашылығы бөлімінің басшысы    ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Бас бухгалтер                      ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
4 нысан
«Бекітемін»
Комиссия төрағасы – әкімнің орынбасары
_______________________________ облысы
______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, мөрі)
20_____ жыл «____» _________________
Ірі қара аналық мал басын азықтандыру үшін шырынды және ірі
азықтарды арзандату туралы
жиынтық акт
______________________ облысы бойынша 20____ жылғы _____________ үшін
(айы)
Тауар өндіруші, есептік нөмірі (болған жағдайда)
Ірі қара малдың түрі
(асыл тұқымды/тауарлы; етті/сүтті бағыттағы)
Ірі қара малдың аналық мал басы саны
Ақпараттық саралау жүйесінен үзінді көшірмесінің уақыты және №
Бір басқа арналған норматив, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидия соммасы, теңге
Төлеуге жататыны
_________________________________________ ауданы
Барлығы
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы  _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Мал шаруашылығы бөлімінің басшысы    ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Бас бухгалтер                      ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Асыл тұқымды мал шаруашылығы       ________________________________
бойынша мемлекеттік инспекторы     (тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.

от 15 февраля 2013 года № 3-1/67
Сноска. Приложение 3 в редакции приказа и.о. Министра сельского хозяйства РК от 08.10.2013 № 3-1/478.
форма 1
Отчет
по освоению бюджетных субсидий на повышение
продуктивности и качества животноводческой продукции
по ________________ области по состоянию на «__» _______ 20 ____ года
№ п/п
Вид продукции
Уровень (1, 2, 3)
Просубсидированный объем (тонн, тысяч штук, тысяч голов)
Сумма выплаченных субсидий, тысяч тенге
Утвержденный субсидируемый объем на год, единиц
Утвержденная сумма субсидий на год, тысяч тенге
Руководитель управления сельского хозяйства ________ ________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Руководитель отдела животноводства ________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер животноводства________ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Форма 2
Отчет по освоению бюджетных субсидий на повышение
продуктивности и качества животноводческой продукции
по ______________________ области за __________ квартал 20 ____ год
№ п/п
Наименование получателя субсидий
Учетный номер (при наличии)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
Адрес
Вид продукции
Уровень (1, 2, 3)
Просубсидированный объем (тонн, тысяч штук, тысяч голов)
Сумма выплаченных субсидий, тысяч тенге
Дата подачи заявки/дата выплаченных субсидий
Руководитель управления сельского хозяйства ________ ________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Руководитель отдела животноводства ________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)
Главный бухгалтер животноводства________ ____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии)

2013 жылғы 15 ақпандағы № 3-1/67
бұйрығына 3-қосымша
1 нысан
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 08.10.2013 № 3-1/478 бұйрығымен.
Мал шаруашылығы өнімінің сапасын және
өнімділігін жоғарылатуға арналған
бюджеттік субсидияны игеру бойынша есеп
___________ облысы бойынша 20____ жылғы «____» ______ жағдайы бойынша
р/н
Өнім түрі
Деңгей
(1, 2, 3)
Субсидияланған көлем,
(тонна, мың дана,
мың бас)
Төленген субсидия сомасы, мың теңге
Бір жылға бекітілген субсидия көлемі, бірлік
Бір жылға бекітілген субсидия сомасы, мың теңге
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы  _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
Мал шаруашылығы бөлімінің басшысы       _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
Бас бухгалтер                           _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
2 нысан
Мал шаруашылығы өнімінің сапасын және өнімділігін жоғарылатуға
арналған бюджеттік субсидияны игеру бойынша есеп
_________________ облысы бойынша 20____ жылғы ___________ тоқсан үшін
р/н
Субсидия алушының атауы
Есептік нөмірі (болған жағдайда)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес сәйкестендіру нөмірі
Мекен-жайы
Өнім түрі
Деңгей (1,2,3)
Субсидияланған көлем,
(тонна, мың дана,
мың бас)
Төленген субсидия сомасы, мың теңге
Өтінім берген уақыты/
субсидия төленген уақыты
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы  _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
Мал шаруашылығы бөлімінің басшысы       _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)
Бас бухгалтер                           _____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), қолы, мөрі)