Об утверждении формы заявления на получение сертификата на выбросы парниковых газов
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 124-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2013 года № 8509. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 216
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 18.03.2015 № 216 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 7 и 8 Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 584, подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан «О государственной статистике» от 19 марта 2010 года, Приказываю:
1. Утвердить форму заявления на получение сертификата на выбросы парниковых газов согласно приложению.
2. Признать утратившим силу приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 5 декабря 2012 года № 365-ө «Об утверждении формы заявления на получение сертификата на выбросы парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8201, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 12 января 2013 г. № 10-11 (27284-27285).
3. Департаменту низкоуглеродного развития обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации и последующее опубликование в официальных средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
_____________ А. Смаилов
15 мая 2013 год
Приложение
к приказу Министра охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 124-Ө
форма
ЗАЯВЛЕНИЕ
на получение сертификата на выбросы парниковых газов
1. Наименование
природопользователя
2. Общие сведения:
2.1. Юридический адрес
2.2. Индивидуальный идентификационный номер
(ИИН), бизнес-идентификационный номер (БИН)
2.3. Контактные телефоны, факс,
электронная почта
3. Сектор экономики, к которому
относится установка,
подпадающая под требования по
квотированию выбросов
парниковых газов (код и
название) по общему классификатору видов экономической деятельности
4. Объем запрашиваемой квоты на
выбросы парниковых газов из:
4.1. Национального плана
4.2. Резерва объема квот
национального плана (для новых и
расширяемых установок)

Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 124-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 14 маусымда № 8509 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 216 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 18.03.2015 № 216 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 584 қаулысымен бекітілген Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларының 7 және 8-тармақтарына, 2010 жылғы 19 наурыздағы «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін өтініш нысаны бекітілсін.
2. «Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін өтініш нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 365-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тілізімінде № 8201 тіркелген, 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 16-20 (27959) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Төменкөміртекті даму департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынуды және оның кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік отыз күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Н. Қаппаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
төрағасы
_________ Ә. Смайылов
15 мамыр 2013 жыл
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 15 мамырдағы № 124-ө
бұйрығына қосымша
нысан
Парниктік газдар шығарындыларына сертификат алу үшін
ӨТІНІШ
1. Табиғат пайдаланушының атауы
2. Жалпы мәліметтер:
2.1. Заңды мекенжайы
2.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
2.3. Байланыс телефоны, факс, электрондық пошта
3. Парниктік газдар шығарындыларын квоталау талаптарына жататын қондырғыға қатысты экономика секторы (атауы мен коды) экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптауышы бойынша
4. Парниктік газдар шығарындыларына сұралатын квоталар көлемі:
4.1. Ұлттық жоспардан
4.2. Ұлттық жоспардың квота көлемі қорының (жаңа және кеңейтілген қондырғылар үшін)

4.3. Итого
__________________________ тонн
__________________________ тонн
__________________________ тонн
5. Источник для получения квоты
на выбросы парниковых газов
6. Период времени, на который
предназначается квота на
выбросы парниковых газов
На 20 ____ год
7. К заявке прилагаются оригиналы
следующих документов:
1) отчет об инвентаризации
парниковых газов за отчетный год
2) паспорт установки
3) программа сокращения
выбросов парниковых газов
4) план мероприятий по
реализации проектов по
сокращению выбросов парниковых
газов
Заявитель отвечает за достоверность сведений.
Руководитель предприятия
(Фамилия, имя и отчество – при наличии, должность, подпись, место печати)

4.3. Барлығы
___________________________ тонна
___________________________ тонна
___________________________ тонна
5. Парниктік газдар шығарындыларына квотаны алу үшін көзі
6. Парниктік газдар шығарындыларына квоталар арналған уақыт кезеңі
20____ жылға
7. Өтінімге келесі құжаттар қоса ұсынылады:
1) есепті жылға парниктік газдарды түгендеу туралы есеп
2) қондырғының паспорты
3) парниктік газдар шығарындыларын қысқарту бағдарламасы
4) парниктік газдар шығарындыларын қысқарту бойынша жобаларды іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Өтініш беруші мәліметтердің дұрыстығына жауап береді.
Кәсіпорынның басшысы
(тегі, аты, әкесінің аты – бар болған жағдайда, лауазымы, қолы, мөр орны)