Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 28 августа 2013 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 октября 2013 года № 8748. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 333
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 26.10.2015 № 333.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п. 5
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан «О персональных данных и их защите», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Управлению правового обеспечения Агентства Республики Казахстан по делам религий (далее - Агентство) (Жуанышпаева А.Т.) совместно с Управлением кадрового обеспечения Агентства (Нукушева Ж.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, его официальное опубликование и размещение на официальном сайте Агентства.

Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі Төрағасының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 38 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылғы 01 қазанда № 8748 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 333 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 26.10.2015 № 333 бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының «Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (А.Т. Жуанышпаева) Агенттіктің Кадрлық қамтамасыз ету басқармасымен (Ж.А. Нукушева) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде  мемлекеттік тіркеуін және оның ресми жариялануы мен Агенттіктің ресми сайтында орналасуын қамтамасыз етсін.

3. Управлению кадрового обеспечения Агентства (Нукушева Ж.А.) довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений и подведомственных учреждений Агентства.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Исмаилова Т.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 25 ноября 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель                               К.Лама Шариф
Утвержден
приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам религий
от 28 августа 2013 года № 38
Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для
выполнения осуществляемых задач
№ п/п
Наименование персональных данных, необходимое и достаточное для выполнения осуществляемых задач
Агентством Республики Казахстан по делам религий
1.
Сведения касающиеся национальной принадлежности
2.
Фотографии субъекта персональных данных в личном деле
3.
Ксерокопии документов, удостоверяющих личность и имеющих фотографию владельца в личном деле
4.
Фамилия, имя, отчество
5.
Сведения о смене фамилии, имени, отчества
6.
Подпись
7.
Число, месяц, год рождения
8.
Место рождения
9.
Данные документа удостоверяющего личность: наименование документа, номер документа, дата выдачи документа, срок действия документа, орган, выдавший документ
10.
Гражданство
11.
Адрес места жительства
12.
Адрес электронной почты
13.
Номера контактных телефонов
14.
Семейное положение
15.
Характеристика
16.
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
17.
Сведения о номере, серии и дате выдачи трудовой книжки и записей в ней
18.
Сведения, указанные в оригиналах и копиях распоряжений по личному составу и материалах к ним
19.
Сведения о государственных и ведомственных наградах, почетных и социальных званиях, поощрениях (в том числе наименование или название награды, звания или поощрения, дата и вид нормативного акта о награждении или дата поощрения)
20.
Материалы по аттестации
21.
Материалы по внутренним служебным расследованиям
22.
Медицинские заключения установленной формы об отсутствии заболевания
23.
Сведения о временной нетрудоспособности
24.
Сведения о трудовой деятельности (данные о трудовой деятельности на текущее время с полным указанием должности, структурного подразделения, организации и ее наименования, общий и непрерывный стаж работы, адреса и телефоны, а также реквизиты других организаций с полным наименованием занимаемых ранее в них должностей и времени работы в этих организациях)
25.
Сведения об образовании, квалификации и о наличии специальных знаний или специальной подготовки (серия, номер, дата выдачи диплома, свидетельства, аттестата или другого документа об окончании образовательного учреждения, в том числе наименование и местоположение образовательного учреждения, факультет или отделение, квалификация и специальность по окончании образовательного учреждения, ученая степень, ученое звание, владение иностранными языками)
26.
Сведения о повышении квалификации и переподготовке (серия, номер, дата выдачи документа о повышении квалификации или о переподготовке, наименование и местоположение образовательного учреждения, квалификация и специальность по окончании образовательного учреждения)
27.
Сведения о заработной плате
28.
Сведения о воинском учете военнообязанных лиц, подлежащих призыву на военную службу (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего военный билет, военно-учетная специальность, воинское звание, данные о принятии/снятии с учета)
29.
Сведения о семейном положении (состояние в браке, данные свидетельства о заключении брака, фамилия, имя, отчество супруги (а), данные документа удостоверяющего личность супруги (а), степень родства, фамилии, имена, отчества и даты рождения других членов семьи, иждивенцев, наличие детей и их возраст)
30.
Наличие (отсутствие) судимости
31.
Сведения о привлечении к административной, дисциплинарной ответственности
32.
Сведения о текущем счете в карточной базе банка
33.
Юридический адрес, дата регистрации (снятие с регистрации) юридического адреса, вид деятельности
34.
Содержание и реквизиты служебного контракта, гражданско-правового договора
35.
Сведения о социальных льготах и о социальном статусе (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего документ, являющимся основанием для представления льгот и статуса).

3. Агенттіктің Кадрлық қамтамасыз ету басқармасы (Ж.А. Нукушева) осы бұйрықты Агенттіктің құрылымдық бөлімшелері мен ведомствоаралық мекемелеріне жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің жауапты хатшысы Т.Т. Исмаиловқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2013 жылдың 25 қарашасынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Төраға                                          Қ.Лама Шариф
Қазақстан Республикасы
Дін істері агенттігі Төрағасының
2013 жылғы 28 тамыздағы
№ 38 бұйрығымен
бекітілген
Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
р/с
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің атауы
1.
Нәсілдік және ұлттық тиесілігі
2.
Жеке істегі дербес деректер субъектісінің суреті
3.
Жеке іс иесінің суреті және жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмесі
4.
Тегі, аты, әкесінің аты
5.
Тегі, аты, әкесінің атын ауыстыру туралы мәліметтер
6.
Қолтаңба
7.
Туған күнi, айы, жылы
8.
Туған жері
9.
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері: құжаттың атауы, құжаттың нөмірі, құжаттың берілген күні, құжаттың қолдану мерзімі, құжатты берген орган
10.
Азаматтылығы
11.
Тұрғылықты мекен-жайы
12.
Электронды поштаның мекен-жайы
13.
Байланыс телефонының нөмірі
14.
Отбасылық жағдайы
15.
Мінездеме
16.
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
17.
Еңбек кітапшаларының нөмірі, сериясы, күні және ондағы жазбалар
18.
Жеке құрам және ондағы материалдарға байланысты жарлықтардың түпнұсқасы мен көшірмесінде көрсетілген мәліметтер
19.
Мемлекеттік және ведомстволық наградалар, құрмет және әлеуметтік атақтар, көтермелеу (награданың атауы немесе аталуы, атақ немесе көтермелеу, наградтау туралы нормативті актінің түрі және күні, немесе көтермелеу күні) туралы мәліметтер
20.
Аттестацияға байланысты материалдар
21.
Ішкі қызметтік тексеру бойынша материалдар
22.
Ауыруының жоқтығы жөнінде бекітілген формадағы медициналық қорытынды
23.
Уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы мәлімет
24.
Еңбек қызметі туралы мәліметтер (ағымдағы уақытқа мекеме және оның атауы, құрылымдық бөлімі, лауазымы толық көрсетілген еңбек қызметі туралы деректер, жалпы және үздіксіз еңбек өтілі, мекен-жайы мен телефондары, сонымен қатар бұрын атқарған лауазымының толық атауы көрсетілген басқа мекемелердің деректемелері және осы мекемелердегі жұмыс уақыты)
25.
Білімі, біліктілігі және арнайы білімінің бар болуы немесе арнайы дайындықтары туралы мәліметтер (білім беретін мекемелерді бітіргені туралы дипломның, куәліктің, аттестаттың немесе басқа құжаттың сериясы, нөмірі, берілген күні, сонымен қатар білім беретін мекеменің атауы және орналасқан жері, факультеті немесе бөлімшесі, білім беретін мекемені бітіргеннен кейінгі біліктілігі және мамандығы, ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы шет тілдерін білуі)
26.
Біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы мәліметтер (білім беретін мекеменің атауы және орналасқан жері, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттың берілген күні, нөмірі, сериясы, білім беретін мекемені бітіргеннен кейінгі біліктілігі және мамандығы)
27.
Жалақысы туралы мәліметтер
28.
Әскери қызметке шақыруға жататын, әскери міндетті тұлғаларды әскери есепке алу туралы мәліметтер (әскери билетті берген органның атауы, берілген күні, нөмірі, сериясы, әскери-есепке алу мамандығы, әскери атағы, есепке алу/шығару туралы деректер)
29.
Отбасы жағдайы туралы мәліметтер (некеде тұруы, неке қию туралы куәліктің деректері, ерлі-зайыптының тегі, аты, әкесінің аты, ерлі-зайыптының жеке басын куәландыратын құжаттардың деректері, асыранды, отбасының басқа мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты, туыстық дәрежесі, балалардың бар болуы және олардың жасы)
30.
Соттылығының болуы (болмауы)
31.
Әкімшілік және тәртіптік жауапкершілікке тарту туралы мәліметтер
32.
Банктің карточкалық базасындағы ағымдағы шот туралы мәліметтер
33.
Заңды мекен-жайы, заңды мекен-жайды тіркеу күні (тіркеуден алу), қызмет түрі
34.
Азаматты-құқықтық шарттардың, қызметтік келісім-шарттардың мазмұны және деректемелері
35.
Әлеуметтік жеңілдіктер және әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер (жеңілдіктер мен мәртебе беру үшін негіз болатын құжатты берген органның атауы, берілген күні, нөмірі, сериясы).