Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 28 августа 2013 года N 217-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2013 года N 8756. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 12-нқ
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.01.2016 № 12-нқ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.5
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан «О персональных данных и их защите» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач.
2. Департаменту юридической службы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) (далее – Агентство) (Канапину А.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Административному департаменту Агентства (Калдыкараеву К.М.) довести настоящий приказ до сведения структурных и территориальных подразделений Агентства.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Абди Н.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 25 ноября 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель                               Б. Куандыков
Утвержден
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
от 28 августа 2013 года № 217-ОД
Перечень персональных данных, необходимого и достаточного
для выполнения осуществляемых задач
1. Фамилия;
2. Имя;
3. Отчество;
4. Дата рождения;
5. Место рождения;
6. Национальность;
7. Образование;
8. Пол;
9. Семейное положение;
10. Гражданство:
1) прежнее гражданство;
2) дата приобретения гражданства Республики Казахстан;
3) дата утраты гражданства Республики Казахстан;
11. Подпись;
12. Данные документа удостоверяющего личность (паспорта):
1) наименование документа;
2) номер документа;
3) дата выдачи документа;
4) срок действия документа;
5) орган выдавший документ;
13. Индивидуальный идентификационный номер (ИИН);
14. Портретное изображение (оцифрованная фотография);
15. Автобиография;
16. Результаты специальной проверки;

Өздері жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 217-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 02 қазанда № 8756 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 12-НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.01.2016 № 12-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгiзiледi.
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабы 2-тармағына 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Өздері жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) (бұдан әрі – Агенттік) Заң қызметі департаменті (А.М. Қанапин) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Агенттіктің Әкімшілік департаменті (Қ.М. Қалдықараев) осы бұйрықты Агенттіктің құрылымдық және аумақтық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің жауапты хатшысы Н.Ә. Әбдіге жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға жатады.
Төраға                                             Б. Қуандықов
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау агенттігі
(Монополияға қарсы агенттік)
төрағасының
2013 жылғы 28 тамыздағы
№ 217-НҚ бұйрығымен
бекітілген
Өздері жүзеге асыратын міндеттерді орындауы үшін қажетті және
жеткілікті дербес деректердің тізбесі
1. Тегі;
2. Аты;
3. Әкесінің аты;
4. Туған күні;
5. Туған жері;
6. Ұлты;
7. Білімі;
8. Жынысы;
9. Отбасылық жағдайы;
10. Азаматтығы:
1) бұрынғы азаматтығы;
2) Қазақстан Республикасы азаматтығын алған күні;
3) Қазақстан Республикасы азаматтығын жоғалтқан күні.
11. Қолы;
12. Жеке басын куәландыратын құжаттың (паспорттың) деректері:
1) құжаттың атауы;
2) құжаттың нөмірі;
3) құжатты берген күні;
4) құжаттың қолданылу мерзімі;
5) құжатты берген орган.
13. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН);
14. Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті);
15. Өмірбаян;
16. Арнайы тексеру нәтижелері;

17. Декларация о доходах и имуществе, являющемся объектом налогообложения, в том числе находящемся за пределами территории Республики Казахстан, с указанием места нахождения указанного имущества;
18. Присяга;
19. Обязательства о принятии ограничений, установленные законом;
20. Нотариально заверенная копия договора на доверительное управление имуществом (при наличии);
21. Трудовой стаж:
1) общий трудовой стаж;
2) стаж государственной службы;
22. Награды;
23. Дисциплинарные взыскания;
24. Адрес места жительства:
1) регистрация по адресу;
2) фактическое проживание;
25. Место работы;
26. Занимаемаемая должность;
27. Свидетельство о постановке на учет индивидуального предпринимателя;
28. Сведения о возможности определять решения принимаемые другим лицом, в том числе определять условия ведения предпринимательской деятельности;
29. Доли (акции, паи) участия в уставном капитале юридического лица;
30. Право прямо или косвенно (через третьих лиц) распоряжаться акциями (долей участия в уставном капитале, паев) юридического лица;
31. Договор или проект договора либо иной документ, подтверждающий приобретение физическим лицом, осуществляющим предпринимательскую деятельность голосующих акций (долей участия в уставном капитале, паев);
32. Объем производства, реализации товаров, экспорта и импорта товаров в Республику Казахстан для физического лица, осуществляющего предпринимательскую деятельность;
33. Прогноз производства и реализации товаров физическим лицом, осуществляющим предпринимательскую деятельность;
34. Договор или проект договора о получении физическим лицом, осуществляющим предпринимательскую деятельность в собственность, владение и пользование, в том числе в счет оплаты (передачи) уставного капитала, основных производственных средств и (или) нематериальных активов;
35. Сведения об участии в исполнительных органах, советах директоров, наблюдательных советах и других органах управления юридического лица.

17. Салық салу объектiсi болып табылатын оның iшiнде Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлердегi де табыстары мен мүлкi туралы, көрсетiлген мүлiктiң орналасқан жерiн көрсете отырып, декларация;
18. Ант;
19. Заңда белгіленген шектеулерді қабылдау туралы міндеттемелер;
20. Мүліктi сенiмдi басқару шартының нотариалды куәландырылған көшiрмесi (бар болған жағдайда);
21. Еңбек өтілі:
1) жалпы еңбек өтілі;
2) мемлекеттік қызмет өтілі.
22. Наградалары;
23.Тәртіптік жазалар;
24. Тұрғылықты жерінің мекенжайы:
1) мекенжай бойынша тіркеу;
2) іс жүзінде тұру.
25. Жұмыс орны;
26. Атқаратын лауазымы;
27. Жеке кәсіпкерді есепке қою туралы куәлік;
28. Басқа тұлға қабылдайтын шешімдерді айқындау, оның ішінде кәсіпкерлік қызметті жүргізу шарттарын айқындау мүмкіндігі туралы мәліметтер;
29. Заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлестері (акциялары, пайлары);
30. Заңды тұлғаның акцияларына (жарғылық капиталдағы қатысу үлестерiне, пайларына) тiкелей немесе жанама түрде (үшiншi тұлғалар арқылы) билiк ету құқығы;
31. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғаның дауыс беретін акцияларды (жарғылық капиталдағы қатысу үлестерін, пайларды) сатып алуын растайтын шарт немесе шарт жобасы немесе өзге де құжат;
32. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке тұлға үшін тауарларды өндiру мен өткiзудiң, тауарлардың экспорты мен Қазақстан Республикасына импортының көлемi;
33. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғаның тауарларды өндіру мен өткізу болжамы;
34. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғаның негiзгi өндiрiстiк құрал-жабдықтарын және (немесе) материалдық емес активтерiн меншiкке алуы, иеленуi және пайдалануы, оның iшiнде жарғылық капиталды төлеу (беру) есебiнен меншiкке алуы, иеленуi және пайдалануы туралы шарт немесе шарт жобасы;
35. Заңды тұлғаның атқарушы органдарына, директорлар кеңестеріне, байқаушы кеңестеріне және басқа да басқару органдарына қатысуы туралы мәліметтер.