О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 30 ноября 2012 года № А-13/579 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2013 года № А-3/136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 мая 2013 года № 3729. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 8 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оптимизации и автоматизации социально значимых государственных услуг" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 30 ноября 2012 года № А-13/579 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3588, опубликовано 29 января 2013 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1)2)3)4) исключить.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов

Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № А-13/579 «Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № А-3/136 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 мамырда № 3729 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік маңызы бар мемлекеттік қызметтерді оңтайландыру мен автоматтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 8 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № А-13/579 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3588 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2013 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1)2)3)4) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының әрекеті 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов