Об изменении границ города Степногорска и Аккольского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 8 мая 2013 года № А-4/194 и решение маслихата Акмолинской области от 8 мая 2013 года № 5С-13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 мая 2013 года № 3754.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2013 года № 455 "Об изменении административных границ районов и городов областного значения Республики Казахстан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы города Степногорска и Аккольского района путем передачи земель Богенбайского сельского округа Аккольского района общей площадью 10711 гектаров, из них земель села Богенбай 5363 гектара, села Байконыс 5348 гектаров, а также земель других категорий Аккольского района в административных границах Богенбайского сельского округа общей площадью 112289 гектаров в черту города Степногорск согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 18.06.2020 № А-6/316 и решения Акмолинского областного маслихата от 18.06.2020 № 6С-45-7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Городу Степногорску и Аккольскому району внести соответствующие изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
К.Айтмухаметов
Председатель сессии
Акмолинского
областного маслихата
В.Миронов
Секретарь
Акмолинского
областного маслихата
Н.Дьячек
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 8 мая 2013 года

Ақмола облысы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекараларын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № А-4/194 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 мамырдағы № 5С-13-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 мамырда № 3754 болып тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының" деген сөздер "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы аудандарының және облыстық маңызы бар қалаларының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 мамырдағы № 455 қаулысы негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауданы Бөгенбай ауылдық округінің жалпы көлемі 10711 гектар жерлерін, оның ішінде Бөгенбай ауылының 5363 гектар жерлері, Байқоныс ауылының 5348 гектар жерлері, сонымен қатар Бөгенбай ауылдық округінің әкімшілік шекараларындағы Ақкөл ауданының басқа санаттағы жалпы көлемі 112289 гектар жерлерін Степногорск қаласының шекарасына беру арқылы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекаралары қосымшаға сәйкес өзгертілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 18.06.2020 № А-6/316 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 18.06.2020 № 6С-45-7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Степногорск қаласы және Ақкөл ауданы жерді-есепке алу құжаттамасына тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Қ.Айтмұхаметов
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
В.Миронов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Н.Дьячек
Ақмола облысы әкімдігінің
2013 жылғы 8 мамырдағы