Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Аршалынскому району
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 8 октября 2013 года № А-336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2013 года № 3866. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.01.2016 № А-03.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Аршалынскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   К.Караулов

Аршалы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 қазандағы № А-336 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда № 3866 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № А-03 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Е.Мүсралимоваға жүктелсін.
3. Осы Аршалы ауданы әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов