О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 "О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № 5ВС-13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 06 марта 2013 года № 3667. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2014 года № 91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2014 № 91).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2246616 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 321812 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14811 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2983 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1907010 тысяч тенге;
2) затраты – 2250184,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3827 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 10127,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10127,4 тысяч тенге.».
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 "2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № 5ВС-13-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда № 3667 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.05.2014 № 91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармақтың, 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде № 3586 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер - 2246616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 321812 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14811 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2983 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1907010 мың теңге;
2) шығындар – 2250184,4 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелендіру – 6559 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3827 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -10127,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 10127,4 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
Жақсы аудандық мәслихатының

70 693
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31 184
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
5 697
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 100
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 501
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
5 211
Целевые трансферты на развитие
283 175
в том числе:
Отдел строительства района
283 175
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
28 633
На проектирование, развитие, обустройство, и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
39 167
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
215 375
Бюджетные кредиты
10 386
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
10 386
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 386
Приложение 3
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 21 февраля 2013 года
№ 5ВС-13-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
75 549
Целевые текущие трансферты
65 619
в том числе:
Аппарат акима района
7 460
На проведение выборов акимов городов районного значения, сельских округов
7 460
Отдел образования района
23 995
На противопожарные мероприятия
23 995
Отдел занятости и социальных программ района
4 164
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
564
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
3 600
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30 000
На ремонт автомобильных дорог
30 000
Целевые трансферты на развитие
9 930
в том числе:
Отдел строительства района
9 930
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
9 930
Приложение 4
к решению Жаксынского
районного маслихата

70 693
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
31 184
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
5 697
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
1 600
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
12 100
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға
16 501
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
5 211
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
283 175
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
283 175
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
28 633
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
39 167
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесінің дамытуына
215 375
Бюджеттік кредиттер
10 386
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
10 386
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
10 386
Жақсы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 ақпандағы
№ 5ВС-13-1 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
75 549
Ағымдағы нысаналы трансферттер
65 619
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
7 460
Ауылдық округтердің, аудандық маңыздағы қалалар әкімдерінің сайлауын өткізуге
7 460
Ауданның бiлiм бөлімі
23 995
Өртке қарсы шараларға
23 995
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 164
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
564
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
3 600
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 000
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
9 930
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
9 930
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерінің дамытуына
9 930
Жақсы аудандық мәслихатының

6353
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
271
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
460
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
403
1
123
Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района
8363
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7299
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
272
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
363
1
123
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
9107
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6134
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
429
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1960
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
384

6353
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
271
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
460
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
403
1
123
Жақсы ауданының Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты
8363
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7299
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
272
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
40
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
363
1
123
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
9107
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6134
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
429
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1960
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
384