О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 16 января 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 февраля 2013 года № 3509. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17 июня 2014 года № 06-01-02/312).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 17.06.2014 № 06-01-02/312).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5 статьи 104, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 75 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3471, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 15 января 2013 года № 5-6 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "100 211 660" заменить цифрами "97 846 042", в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "79 455 913" заменить цифрами "77 090 295";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "99 563 398" заменить цифрами "98 908 106";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "3 269 513" заменить цифрами "2 254 865,3", в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "151 523" заменить цифрами "1 166 170,7";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "100 000" заменить цифрами "163 200", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "100 000" заменить цифрами "163 200";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-2 721 251" заменить цифрами "-3 480 129,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 721 251" заменить цифрами "3 480 129,3".
2) пункт 13 изложить в новой редакции:
"Учесть в областном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, реализуемых по следующим направлениям:

Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 95 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 ақпанда № 3509 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 06-01-02/312 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.06.2014 № 06-01-02/312 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 8 - бабының 2 - тармағына, 104 - бабының 5 -тармақшасына, 106 - бабының 2 - тармағының 5 - тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3471 тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 5-6 жарияланған облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 75 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"100 211 660" деген цифрлар "97 846 042" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"79 455 913" деген цифрлар "77 090 295" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"99 563 398" деген цифрлар "98 908 106" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"3 269 513" деген цифрлар "2 254 865,3" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"151 523" деген цифрлар "1 166 170,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"100 000" деген цифрлар "163 200" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"100 000" деген цифрлар "163 200" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 721 251" деген цифрлар "-3 480 129,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 721 251" деген цифрлар "3 480 129,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2013 жылға арналған облыстық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде республикалық бюджеттен мынадай бағыттары бойынша іске асырылатын, нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:

на кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства - 9 626 тысяч тенге;
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата области";
3) пункт 14 исключить;
4) в пункте 15:
в части абзаца 1:
цифры "50 000" заменить цифрами "260 000";
исключить абзац 2;
в части абзаца 5:
цифры "1 908 691" заменить цифрами "2 008 691";
в части абзаца 8:
цифры "155 264" заменить цифрами "191 427";
в части абзаца 10:
цифры "1 018 436" заменить цифрами "992 273";
в части абзаца 11:
цифры "1 370 250" заменить цифрами "1 287 938";
в части абзаца 14:
цифры "391 000" заменить цифрами "321 000";
части абзаца 15:
цифры "2 825 852" заменить цифрами "2 427 582";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов – 746 220 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение аппаратов районов – 56 800 тысяч тенге".
5) в пункте 16:
цифры "100 000" заменить цифрами "147 677".
6) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
И.о. секретаря
областного маслихата
областного маслихата
К.КЕНЖЕБАЕВ
К. ИЛЮБАЕВ
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 16 января 2013 года № 95
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 75
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеуге – 9 626 мың теңге.
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады";
3) 14 тармақ алынып тасталсын;
4) 15 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"50 000" деген цифрлар "260 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзац алынып тасталсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"1 908 691" деген цифрлар "2 008 691" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"155 264" деген цифрлар "191 427" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"1 018 436" деген цифрлар "992 273" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"1 370 250 " деген цифрлар "1 287 938" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:
"391 000" деген цифрлар "321 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 абзацтың бөлігінде:
"2 825 852 " деген цифрлар "2 427 582" деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"елді-мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге - 746 220 мың теңге;
аудандар аппараттарын материалдық – техникалық жарақтандыруға - 56 800 мың теңге".
5) 16 тармақта:
"100 000" деген цифрлар "147 677" деген цифрлармен ауыстырылсын.
6) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
Облыстық мәслихат
сессия төрағасы
хатшысының м.а.
К. КЕНЖЕБАЕВ
Қ. ЕЛУБАЕВ
Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы
16 қаңтардағы № 95 шешіміне
1 - Қосымша
Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы
7 желтоқсандағы № 75 шешіміне
1 - Қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер