О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 23 января 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 февраля 2013 года № 3517
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 516 397» заменить цифрами «2 270 261»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 036 827» заменить цифрами «1 790 691»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 516 397» заменить цифрами «2 342 565,3»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры-
«-35 825» заменить цифрами «-108 129,3»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры «35 825» заменить цифрами «108 129,3».
2) пункт 7пункт 9пункт 12 исключить;
3) пункт 10 изложить в новой редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов на развитие и прочих трансфертов из областного бюджета:
163 105 тысяч тенге – на строительство средней школы на 150 мест в селе Бадамша Каргалинского района;
80 981 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения магистрального водовода села Бадамша Каргалинского района;
4 600 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение аппарата акима района».
Распределение указанных трансфертов на развитие и прочих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 93 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда № 3517 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3490 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 516 397» саны «2 270 261» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«2 036 827» саны «1 790 691» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар «2 516 397» саны «2 342 565,3» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
«-35 825» саны «-108 129,3» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
«35 825» саны «108 129,3» санымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақ9 тармақ12 тармақ алынып тасталсын;
3) 10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері және басқа да трансферттері көзделсін:
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы 150 орындық орта мектеп құрылысына - 163 105 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы магистральды су тартқыштың электрмен жабдықтауға желілерін қайта жаңартуға - 80 981 мың теңге;
аудан әкімі аппаратын материалдық – техникалық жарақтандыруға - 4 600 мың теңге».
Көрсетілген нысаналы даму трансферттері және басқа да трансферттері сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.